Dom i styl | Magazyn internetowy o domu i stylu | May 2020

Kategoria Dom i styl

Przechowywanie leków: pierwsza pomoc pod ręką
Dom i styl

Przechowywanie leków: pierwsza pomoc pod ręką

Praktycznie każde miasto ma aptekę działającą przez całą dobę. Jednak porzucenie małego „domowego” magazynu jest trudne. Najczęściej składa się z leków na choroby przewlekłe i preparaty pierwszej pomocy. Upewnij się, że masz leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Z reguły leki przepisywane przez lekarza i nieużywane nie są wyrzucane.

Czytaj Więcej
Dom i styl

Dekoracje świąteczne: rodzaje, sposób użycia i sposoby robienia własnych rąk (57 zdjęć)

Nowy Rok jest ulubionym świętem każdego, dlatego przygotowanie do niego rozpoczyna się z wyprzedzeniem. Tradycja dekoracji domu i choinki pojawiła się w czasach Piotra I, ale pochodziła z czasów przedchrześcijańskich. W ten sposób ludzie przynosili dary duchom swoich przodków. We współczesnym świecie ozdoby świąteczne, girlandy, wieńce i inne ozdoby są używane do stworzenia wspaniałej atmosfery.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Instalacja systemu „zrób to sam”: co jest kluczem do sukcesu?

Większość ludzi błędnie zakłada, że ​​dobry wybór wysokiej jakości okien metalowo-plastikowych to gwarancja długiej pracy. Jednak wzmocnienie tworzywa sztucznego i przemyślana formuła jednostki szklanej nie są kluczem do sukcesu. Pod wieloma względami wynik zależy od prawidłowej instalacji okna. Szczególną rolę odgrywa wykorzystanie wysokiej jakości materiałów budowlanych do pracy.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Pokój dziecięcy w stylu prowansalskim: jak kształcić miłośnika pól lawendy (58 zdjęć)

Według statystyk obecnie większość ludności świata nie mieszka na wsiach, ale w miastach. Życie w megamiastach jest męczące, a wielu ludzi marzy przynajmniej od czasu do czasu o życiu na wsi. Wychodząc naprzeciw licznym życzeniom, współcześni projektanci przyjęli styl architektury wiejskiej, który jest powszechnie nazywany „krajem”, czyli „wioską”.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Oryginalne prezenty na Nowy Rok zrób to sam: niezapomniane rzeczy dla przyjaciół i krewnych (54 zdjęcia)

W epoce, w której złamane rzeczy nie są naprawiane, a po prostu zastępowane nowymi, przejawy uwagi wykonywane własną ręką mają szczególną wartość. Takie osobiste dary mogą nie mieć wartości materialnej, ale w pełni odzwierciedlają związek między ludźmi, troską i zrozumieniem. Jeśli w przeddzień wakacji pokażemy trochę wyobraźni, możesz zrobić naprawdę oryginalne prezenty na Nowy Rok własnymi rękami ze zwykłych przedmiotów.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Główne trudności sufitu kit: wybór mieszaniny, narzędzia, zgodność z warunkami pracy

Jednym z najważniejszych i najważniejszych etapów prac naprawczych jest bezpośrednie przygotowanie sufitu do malowania lub innego rodzaju dekorowania powierzchni. Aby to zrobić, użyj specjalnych kompozycji konstrukcyjnych. Wyrównanie sufitu kitem jest najlepszym rozwiązaniem. Cechy składu wypełniaczy do sufitu Putty - gęsta mieszanka plastikowa stosowana do wyrównywania sufitów, polepszania reliefu ścian, a także wzbogacania fasad budynków.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Papierowy bałwan: jak zrobić prostą świąteczną dekorację (39 zdjęć)

Jednym ze sposobów na stworzenie atmosfery Nowego Roku w domu może być proces robienia bałwana z papieru własnymi rękami, w którym mogą brać udział nawet najmniejsi członkowie rodziny. Nie wymaga dużej ilości materiałów eksploatacyjnych. Wszystko, czego potrzeba, aby te pozytywne papierowe rzemiosła zostały zasiedlone w domu podczas wakacji, to wielkie pragnienie, doskonały nastrój, najbardziej podstawowe doświadczenie w posługiwaniu się nożyczkami, klejem, zwykłym lub falistym białym papierem.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Papierowe płatki śniegu: koronkowy wystrój na noworoczne wnętrze (62 zdjęcia)

Papierowe płatki śniegu uosabiają zimowy smak, są tradycyjnie używane w noworocznym wnętrzu. Ażurowe kompozycje zdobią choinkę, używaną w świątecznej dekoracji okien i drzwi. Trendem noworocznego stylu są duże płatki śniegu na ścianie, wykonane z grubego kolorowego papieru. Świąteczne płatki śniegu: cechy papierkowej roboty plastikowej - cięcie płatków papieru - rozwija się jako osobny rodzaj kreatywności.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Baterie łazienkowe: cechy konstrukcyjne i główne zalety (23 zdjęcia)

Dostawa sprzętu hydraulicznego jest ogromna. Przy zakupie miksera należy wziąć pod uwagę kilka parametrów: metoda sterowania, materiał, opcje montażu urządzenia, cena. Rodzaje baterii wannowych Dvuhventilnye - wyposażone w dwa uchwyty do oddzielnego zasilania ciepłą i zimną wodą. Bateria wannowa z prysznicem ma dwa rodzaje: z gumową uszczelką i wkładkami ceramicznymi.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Płytki na balkonie: główne różnice i zalety (21 zdjęć)

Samo wykończenie na balkonie jest rzadko wykonywane bez użycia kafelków. Ten materiał jest odporny na mróz i wilgoć, co czyni go tak praktycznym, jak to możliwe. Stosuje się nie tylko płytki podłogowe na balkon, ale także płytki ścienne, a nawet mozaikę. Do wykończenia loggii stosowane są płyty sufitowe lub płytki gipsowe, co sprawia, że ​​projekt balkonu jest spektakularny, nie gorszy pod względem cech dekoracyjnych od innych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Bezszwowe kafelki we wnętrzu: stwórz nowy samolot (23 zdjęcia)

Materiały kaflowe są poszukiwane na różnych etapach prac wykończeniowych i krajobrazowych. Wśród ich zalet - kompaktowy rozmiar, który pozwala wykonać zadanie jednego mistrza bez przyciągania niewykwalifikowanej siły roboczej. Płytka o małym formacie jest układana na powierzchniach o złożonym kształcie i na podłodze w pomieszczeniach o niestandardowym planowaniu tak łatwo, jak na prostych powierzchniach.
Czytaj Więcej
Загрузка...