Dom i styl | Magazyn internetowy o domu i stylu | May 2020

Kategoria Dom i styl

Zalety i cechy sofy-dziecka (25 zdjęć)
Dom i styl

Zalety i cechy sofy-dziecka (25 zdjęć)

Sofa dla dziecka to popularny model koi dla dzieci i młodzieży. Rozszerza się do rozmiaru pełnowartościowego pojedynczego łóżka, podczas gdy w stanie złożonym zajmuje prawie tyle samo miejsca, co krzesło. Model ten może być również używany jako dodatkowe łóżko w kraju, w pokoju gościnnym lub małym mieszkaniu.

Czytaj Więcej
Dom i styl

Mała kuchnia o powierzchni 6 metrów kwadratowych: tajemnice wygodnej i stylowej aranżacji (56 zdjęć)

W starych wielopiętrowych domach mieszkalnych powszechnym zjawiskiem jest kuchnia o powierzchni 6 metrów kwadratowych. Możliwe jest, aby mały pokój był nie tylko wygodny w użyciu, ale także przytulny dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu przedmiotów i zgodności z zasadami projektowania wnętrz. Plan kuchni o powierzchni 6 m2 ma kilka funkcji ze względu na brak miejsca, ale nadal spełnia podstawowe wymagania i zasady.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jak wygląda nowoczesny pokój dziecięcy dla dziewczynki? (51 zdjęć)

Wielu rodziców uważa, że ​​pokój dziecięcy dla dziewczynki powinien być urządzony w kolorze różowym i ozdobiony wykrochmalonymi rucinami. To złudzenie, ponieważ wnętrze pokoju dziecięcego dla dziewczynki powinno być funkcjonalne, proste i odpowiadać wiekowi i zainteresowaniom twojego dziecka. Najważniejsze jest to, że we wnętrzu nie ma kolorów i przedmiotów, które nie drażnią i nie uciskają dziecka.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jak wybrać sofę do salonu?

Meble tapicerowane umożliwiają prawidłowe, wygodne organizowanie wypoczynku. Pokój dzienny to pokój przeznaczony do przyjmowania gości. Dlatego ważne jest, aby wybrać dobre i niezawodne meble. Jeśli potrzebujesz znaleźć dobre meble do salonu, https://mblx.ru/otdyh/61-mebel-dlya-gostinoy.html oferuje praktyczne wskazówki i kryteria wyboru.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Oryginalne pomysły na jednopokojowe mieszkanie: jak zaskoczyć gości i wygodnie mieszkać (52 zdjęcia)

Obecnie duże zapotrzebowanie na apartamenty z jedną sypialnią. Młode rodziny, właśnie rozpoczynając życie, jak najszybciej zainwestują wszystkie oszczędności w nieruchomości, choć na niewielkim obszarze. Obecnie projektanci oferują różnorodne pomysły na jednopokojowe mieszkanie, które rodziny mogą z łatwością zrealizować nawet przy niewielkim dochodzie.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Rękodzieło z papieru na Nowy Rok: jak ozdobić dom na wakacje własnymi rękami (56 zdjęć)

W przeddzień Nowego Roku wielu zaczyna myśleć o projektowaniu swoich domów. Tradycja dekorowania choinki pojawiła się dawno temu, ale wyobraźnia ludzi nie ogranicza się do tego. Jasne girlandy, zabawki, świecidełka, genialny deszcz wisiały wszędzie: na ścianach, pod sufitem. Świąteczne dekoracje, oczywiście, można kupić, ale o wiele ładniej zrobić je własnymi rękami.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Połączona łazienka: cechy układu (58 zdjęć)

Połączona łazienka pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń i ożywić wszelkie pomysły projektowe. Opcje połączonych łazienek są różne. W starszych mieszkaniach ma zwykle niewielką powierzchnię, więc przy planowaniu każda decyzja jest starannie ważona. W nowych domach połączone łazienki są przestronne - 6-9 metrów kwadratowych.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Tapeta dziecięca: kryteria właściwego wyboru (52 zdjęcia)

Tapeta dziecięca - popularny rodzaj dekoracji w wystroju wnętrz dla dzieci. Materiał ma wiele zalet, prezentowanych w szerokiej gamie modeli o ciekawym designie zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców. Tapeta w przedszkolu: odkrywanie odmian Dekoracja wnętrz dla młodszego pokolenia jest klasyfikowana według składu materiału i wzoru.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Sypialnia w jednopokojowym mieszkaniu: wskazówki od profesjonalistów na temat wyposażenia (60 zdjęć)

Czy możliwe jest podzielenie standardowego odnushku przynajmniej na dwa obszary funkcjonalne, bez ustanawiania okrągłej sumy na remont? Projektanci i architekci, którzy z roku na rok zamieniają Chruszczowa w przytulne domy, dają pozytywne prognozy: dzięki umiejętnemu podejściu i zadowalającym smakom sypialnia w jednopokojowym mieszkaniu stanie się rzeczywistością nawet bez zaangażowania zewnętrznych specjalistów.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jak zrobić bałwana z różnych materiałów (55 zdjęć)

Ofensywa noworoczna czeka nie tylko na dzieci, ale także na dorosłych. To święto jest kochane przez wielu, nie tylko ze względu na bogactwo prezentów i słodyczy. Wiele osób docenia to za możliwość udekorowania choinki i udekorowania domu, a przecież możesz zrobić noworoczne zabawki własnymi rękami. Bałwanek jest jednym z głównych bohaterów zimowych, a zimna pora nie może się bez niego obejść.
Czytaj Więcej
Dom i styl

DIY kartki świąteczne - oryginalny znak uwagi i prezent od czystego serca (51 zdjęć)

Taka stara i prawie zapomniana noworoczna tradycja - gratulujemy wakacji z papierowymi kartkami noworocznymi, które zostały wysłane pocztą w kopertach lub po prostu w ten sposób. Muszę przyznać, że nawet dzisiaj wszyscy gratulują sobie nawzajem w Nowy Rok, jednak pocztówki stały się teraz elektroniczne i gratulacje brzmią nieco stereotypowo, ponieważ są wysyłane do wszystkich.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Najlepsze ręcznie robione wieńce świąteczne (61 zdjęć)

Te akcesoria wakacyjne symbolizują wieczność, życie i łaskę. Tradycja zawieszania ich na frontowych drzwiach dotarła do nas z Zachodu i stanowczo ustaliła jako pierwszy krok w przygotowaniach do obchodów Nowego Roku. Dziś możesz odejść od klasyki i zrobić świąteczny wianek ze złomu, stworzyć zwięzłą dekorację wnętrza każdego stylu.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Kominki z pudeł: piękny wystrój na święta Nowego Roku zrób to sam (51 zdjęć)

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że nie tylko kupowane girlandy i świecidełka często pomagają stworzyć przytulną i świąteczną atmosferę w domu, ale także twórcze zadbania o właścicieli mieszkań, zwłaszcza jeśli mają wykwalifikowane ręce i przyczepiony do nich karton. Dziś porozmawiamy o tym, jak wyjąć z pudełka noworoczny kominek własnymi rękami, nie wydając na to dużo czasu, wysiłku i pieniędzy.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Dekorowanie drzwi na Nowy Rok: kilka interesujących pomysłów (57 zdjęć)

Nowy Rok to jasne wakacje, kiedy chcesz się podzielić radością ze wszystkimi. Jedną z opcji jest świąteczna dekoracja drzwi wejściowych. W razie potrzeby wszystkie drzwi wewnętrzne są urządzone. Istnieje wiele gotowych pomysłów, ale możesz pokazać swoją wyobraźnię i wymyślić coś własnego. Główny wystrój dekoracji drzwi Wieniec Wieniec, zwany inaczej świątecznym bajglem, jest jednym z tradycyjnych atrybutów święta Nowego Roku.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Zaprojektuj jednopokojowy Chruszczow: stwórz stylowe mieszkanie ze skromnego mieszkania (50 zdjęć)

Najczęściej pierwsze mieszkanie, które nabywa młoda rodzina, to mieszkanie jednopokojowe. Po zakupie szczęśliwi właściciele stają przed problemem naprawy i ulepszenia domu. Trudno jest wyposażyć pokój jednoosobowy w stylowy, funkcjonalny i przytulny sposób. Jeśli nowi osadnicy będą musieli zaprojektować jednopokojowy Chruszczow, zadanie staje się ... jeszcze bardziej interesujące.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Narożna wanna we wnętrzu: jak wybrać i zainstalować (53 zdjęcia)

Łazienka jest ważną częścią ludzkiego mieszkania, a więc ludzkiego życia. Spośród wszystkich pokoi w apartamencie osoba najczęściej odwiedza łazienkę, więc samopoczucie osoby, zarówno moralnej, jak i fizycznej, zależy od komfortu łazienki. Świetnie jest, jeśli w mieszkaniu znajduje się przestronna łazienka, ale co jeśli pokój nie jest zbyt duży i trudno jest w nim umieścić pełnowartościową wannę?
Czytaj Więcej
Загрузка...