Dom i styl | Magazyn internetowy o domu i stylu | May 2022

Kategoria Dom i styl

Projektowanie gniazd elektrycznych: zauważalne małe rzeczy (55 zdjęć)
Dom i styl

Projektowanie gniazd elektrycznych: zauważalne małe rzeczy (55 zdjęć)

Chociaż gniazdka elektryczne i nie zajmują dużo miejsca, odgrywają ważną rolę we wnętrzu domu. Doświadczeni projektanci wiedzą, jak ważny jest każdy szczegół, więc biorąc pod uwagę wystrój wnętrza, wszystko jest brane pod uwagę. Gniazda i przełączniki są integralną częścią otaczającej przestrzeni. Powinny one organicznie pasować do projektu mieszkania, bez wychodzenia z niego: być niepozornym lub, przeciwnie, służyć jako dodatkowy dekoracyjny ornament.

Czytaj Więcej
Dom i styl

Wybór idealnej tapety do wnętrza: na co zwracać uwagę (115 zdjęć)

Ci, którzy chcą szybko zmienić coś w swoim wnętrzu, a jednocześnie nie wydają wspaniałych pieniędzy, projektanci powinni zwrócić uwagę na fototapetę. Jeśli w czasach sowieckich wszyscy przykleili tapetę z brzozami lub wodospadami do ścian, dziś technologia przeskoczyła do przodu. A teraz tapety we wnętrzu zajmują szczególne miejsce i odgrywają pewną rolę, jak meble czy sprzęt gospodarstwa domowego.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Ciekawe rzemiosło 23 lutego: oryginalne pomysły dla początkujących (54 zdjęcia)

Rzemiosła na 23 lutego tradycyjnie odzwierciedlają tematy militarne i mają na celu zadowolenie naszych drogich ludzi - krewnych i przyjaciół, przyjaciół i kolegów - obrońców Ojczyzny. Wykonywanie oryginalnych gadżetów własnymi rękami ze złomu jest proste, wystarczy pokazać potencjał twórczy. Rzemiosła dla Obrońcy Dnia Ojczyzny Jeśli weźmiemy pod uwagę klasyczne wersje rękodzieła na 23 lutego, takie rozwiązania jak: kartki z motywem tematycznym, wykonane z kartonu z zastosowaniem kolorowego papieru; papierowe postacie według techniki origami; rzemiosło z plasteliny do Dnia Obrońcy Ojczyzny.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Mała łazienka 4 m 2: jaka jest zaleta małej powierzchni (57 zdjęć)

Przy naprawie małych mieszkań może być trudno z aranżacją łazienek (ze względu na ich skromny rozmiar). Najpopularniejsza i najtańsza opcja zwiększenia toalety i łazienki w strefie związkowej. Oczywiście nie można powiedzieć, że przestrzeń zostanie znacznie dodana. Jednak będzie więcej możliwości stworzenia komfortowego środowiska i racjonalnego wykorzystania przestrzeni.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Plac dla dzieci 10. m: jak zrobić przytulny i stylowy pokój w małym pokoju (56 zdjęć)

Aby dzieci mogły się harmonijnie rozwijać, muszą mieć przestrzeń osobistą. To w jego pokoju dziecięcym dziecko uczy się o niezależności i dokładności. Cechy aranżacji Niezależnie od tego, jak dziwnie to może brzmieć, ale w małych pokojach dzieci czują się bardziej komfortowo niż w przestronnych pokojach. Mała szkółka ma kilka zalet: ponieważ w pokoju można umieścić niewiele przedmiotów, dziecku łatwiej jest utrzymać czystość i porządek; pokój o powierzchni 10 metrów kwadratowych.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Wykonujemy akwarium własnymi rękami: przegląd materiałów, narzędzi i technologii (71 zdjęć)

Jedną z przyczyn konieczności osobistego wykonania tego wyposażenia wnętrza jest brak w małej przestrzeni, powiedzmy, w jednopokojowym mieszkaniu, wystarczająca przestrzeń do zainstalowania akwarium. Albo inna sytuacja - w domu prywatnym istnieją warunki do korzystania z kontenera o niestandardowej konfiguracji, ale próbki prezentowane w sprzedaży nie spełniają potrzeb estetycznych lub są zbyt małe.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Mała sypialnia w domu: jak stworzyć komfort w małym pokoju (58 zdjęć)

Mała sypialnia wymaga dodatkowego wysiłku, aby być wygodnym i przytulnym. Jego wnętrze, a także projekt dużej sypialni, ma ogromne znaczenie. We śnie osoba spędza jedną trzecią swojego życia. To, co czuje i widzi przed sobą, wpływa na jakość snu. Dekorowanie małej sypialni Sufit w małej sypialni nie powinien być masywny, dlatego skomplikowane podwieszane konstrukcje wnętrz muszą zostać porzucone.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Pokój dla noworodka: jak urządzić przestrzeń jest wygodny, bezpieczny, estetyczny (60 zdjęć)

Wszyscy szczęśliwi rodzice uważają pojawienie się ich dziecka na świecie za mały cud. Jednym z głównych etapów przygotowań do tego wydarzenia jest przygotowanie pokoju dla noworodka. Tutaj można w pełni zrealizować kreatywną wyobraźnię przyszłych rodziców i ich marzenie o szczęściu dziecka, ponieważ przygotowanie pokoju dziecięcego jest pierwszym krokiem w estetycznej edukacji dziecka.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Projekt kuchni 9 kwadratowy. m: symbioza funkcjonalności i komfortu (59 zdjęć)

Dzięki aranżacji kuchni 9 metrów kwadratowych. Możliwe jest realizowanie śmiałych pomysłów projektowych, racjonalnie wykorzystujących potencjał przestrzeni. Tutaj odpowiedni jest zestaw jasnych odcieni lakonicznego wykonania. Preferowane są powierzchnie z efektem odblaskowym, istotne są akcenty wizualne w postaci jasnych akcesoriów. Jak zorganizować przestrzeń kuchenną o powierzchni 9 metrów kwadratowych.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Wymiana elewacji w zestawie kuchennym

Zastąpienie frontów kuchennych wcześniej czy później wielu ludzi jest zdziwionych. Przyczyny tego działania mogą znaleźć wagę: z braku środków na zakup nowego zestawu słuchawkowego na te „projekty gier”. Być może wymaga wymiany fasad szklanych lub chce zaktualizować blaty. A jeśli jesteś już mocno zakorzeniony w myślach o wprowadzeniu zmian w najbardziej „smacznym” pokoju w domu, proponujemy zapoznać się z opcjami materiałów, które są optymalnie odpowiednie do zestawów kuchennych.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Wnętrze łazienki: jak utrzymać styl w pokoju o dowolnej wielkości (58 zdjęć)

Piękne wnętrze łazienki powinno być jak najbardziej komfortowe, funkcjonalne i użyteczne. W tworzeniu harmonijnego projektu bierze udział wiele czynników: dekoracja, kolor, meble, hydraulika. Materiały wykończeniowe Płytki ceramiczne były i pozostają najbardziej niezawodnym materiałem. Wśród jego zalet: trwałość, wszechstronność (może imitować teksturę drewna, kamienia), rozsądna cena, łatwość pielęgnacji, duża różnorodność.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Pomysły na projekt urodzin dla dzieci: czy łatwo jest zrobić sobie wakacje własnymi rękami? (60 zdjęć)

Wszyscy dorośli oczywiście wiedzą, które święta dla dzieci są najbardziej ukochane, pożądane i oczekiwane. To jest Nowy Rok i urodziny. A jeśli dzieci muszą dzielić święta Bożego Narodzenia i święta Bożego Narodzenia z dorosłymi, wtedy chcą obchodzić swoje urodziny w taki sposób, aby pamiętać o tym przez wiele lat, ponieważ jest to tylko ich dzień, jedyny w ciągu roku i wyjątkowy w całym późniejszym życiu.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jasne wnętrze białej łazienki (54 zdjęcia)

Biorąc pod uwagę bogatą paletę nowoczesnych materiałów wykończeniowych, biała łazienka może wydawać się niezwykłym rozwiązaniem. Nie dajcie się zwieść pozornej neutralności fotonów: fizycy pokazali nam, że całe spektrum kolorów łączy się na biało. Biała gamma jest początkowo złożona, tak wielu ludzi postrzega ją niejednoznacznie: jest uciskana i kojarzona z kimś sterylnym zamkiem, dla innych daje poczucie czystości i nieograniczonej przestrzeni.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Czarno-biała łazienka: elegancka i odważna (60 zdjęć)

We wnętrzu łazienki ważny jest każdy szczegół, ale przed wyborem instalacji wodno-kanalizacyjnej i mebli należy dokładnie określić kolorystykę. Tak się złożyło, że przez długi czas projektanci projektowali je w pastelowych, jasnych kolorach. Dziś oferują możliwość odejścia od zwykłych i wybrać czarno-biały kolor w łazience.
Czytaj Więcej
Загрузка...