Dom i styl | Magazyn internetowy o domu i stylu | May 2022

Kategoria Dom i styl

Kuchnia w prywatnym domu (57 zdjęć): udane pomysły projektowe
Dom i styl

Kuchnia w prywatnym domu (57 zdjęć): udane pomysły projektowe

Prywatne domy, z reguły, mają znacznie większy rozmiar niż typowe mieszkania, więc możesz odwrócić się w pełni i urzeczywistnić wszystkie swoje pomysły projektowe - dekoracja kuchni, tapeta zdobiąca ściany i inne niuanse - wszystko może być dopasowane do twoich potrzeb. Jednak kuchnia w prywatnym domu, jak w każdym innym - serce i serce mieszkania, tradycyjnie spędza się tu dużo czasu, są gospodarstwa domowe, czatują, organizują spotkania i gotują.

Czytaj Więcej
Dom i styl

Układ pokoju dziecięcego: prawidłowo urządzamy pokój (104 zdjęcia)

Планировка детской должна учитывать интересы и потребности детей, которые, конечно, будут меняться по мере их взросления. в комнате для малышей должно быть достаточно места для безопасных подвижных игр, а для школьника или подростка нужно организовать полноценное и удобное учебное место. разделение детской на зоны если в личной комнате обустроить разные зоны, то будет легче выработать у ребенка привычку к порядку, когда понятно где и что должно лежать.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Styl żeglarski dla dzieci: opcje i profesjonalne porady (53 zdjęcia)

Zastanawiając się nad projektem żłobka w stylu marynistycznym, nie jest konieczne umieszczanie płci dziecka na pierwszym planie: zarówno chłopcy, jak i dziewczęta będą zadowoleni z tego projektu, jeśli właściwe jest strefowanie pokoju i nie przesadzanie z akcesoriami. Nie ma ograniczeń wiekowych: noworodki, dzieci w wieku przedszkolnym, młodzież będzie mogła odpoczywać i rozwijać się w tych murach, stopniowo wyposażając je w własne interesy.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Pomysły na zagospodarowanie przestrzenne: jak pierwotnie wybrać obszary do różnych celów (109 zdjęć)

Zagadnienie zagospodarowania przestrzeni jest istotne dla pomieszczeń o dowolnej wielkości. Projektanci oferują szereg pomysłów zagospodarowania przestrzennego, aby pokój był wygodny do wypoczynku, przyjmowania gości, zabawy dla dzieci. Ważne jest, aby nie stracić integralności całego pokoju. Główne cele zagospodarowania przestrzennego Najczęściej, gdy wyznacza się strefę, rozwiązuje się kilka zadań: podział pokoju wspólnego na kilka stref funkcjonalnych.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Dzieci dla dwojga dzieci: skuteczne sposoby aranżacji (103 zdjęcia)

Dzieci dla dwojga dzieci - charakterystyczne zjawisko w mieszkaniach, gdzie trudno jest przeznaczyć osobne pomieszczenie dla każdego z potomstwa. Jednocześnie problem tworzenia przyzwoitych warunków dla młodych najemców jest łatwo eliminowany za pomocą rozwiązań projektowych w projektowaniu wspólnej przestrzeni. Projekt pokoju dziecięcego dla dwojga dzieci odbywa się z uwzględnieniem cech projektowych pomieszczenia i potrzeb młodszego pokolenia.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Aranżuj miejsce pracy w domu: tajemnice organizacji przestrzeni (77 zdjęć)

Obecnie coraz więcej projektantów, copywriterów i programistów odmawia pracy biurowej i pracuje z powodzeniem w domu. A stopień, w jakim freelancer będzie pracował wygodnie i wydajnie w domu, zależy w dużej mierze od właściwej organizacji przestrzeni roboczej. Jeśli wcześniej było dość starego stołu z laptopem, dziś możesz zrobić pełnoprawne badanie w sypialni lub salonie.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Projekt kuchni i salonu: jak stworzyć stylowe wnętrze (103 zdjęcia)

Projekt kuchni z salonem zapewnia pragmatyczne wnętrze z wygodnymi meblami zarówno w strefie gotowania, jak iw strefie odpoczynku. Przy aranżacji miejsc funkcjonalnych szczególną uwagę zwraca się na wykończenie powierzchni, oświetlenie, wybór i rozmieszczenie mebli i sprzętu. Wnętrze kuchni w połączeniu z salonem jest typowe dla apartamentów typu studio z bezpłatnym układem.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Naprawa paneli toaletowych: szybka transformacja bez odpadów (52 zdjęcia)

Kluczem do popularności paneli z tworzyw sztucznych jest estetyka, bogaty asortyment tekstur i kolorów, niskie koszty utrzymania, wysoka trwałość i lojalne ceny. Ten materiał jest optymalny dla obszarów, w których musisz spełniać surowe wymagania sanitarne. Praktyczne panele do WC z PCV (jest to najbardziej popularna opcja) można również stosować do wykańczania balkonów, korytarzy, loggii.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jak wybrać kolor tapicerki sofy?

Sofa - jeden z centralnych elementów wnętrza, wykonujący jednocześnie kilka funkcji. Jest przeznaczony zarówno do wygodnego odpoczynku w nocy, jak i do oglądania filmów z rodziną lub do przyjmowania gości przy filiżance herbaty. Wybór koloru tapicerki nie jest łatwym zadaniem, ponieważ decyzja jest podejmowana z uwzględnieniem wielu czynników: koloru ścian, podłogi, innych mebli i wystroju w salonie lub sypialni.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Prezenty na 8 marca zrób to sam: pomysły dotyczące dnia kobiet (54 zdjęcia)

Wszyscy wiedzą, że okres wiosenny rozpoczyna się w marcu. I niech ten miesiąc będzie kapryśny, nieprzewidywalny, ale jest w tym coś dobrego. Na przykład święto wszystkich kobiet. W sklepach tego dnia wszystko jest wypełnione kwiatami i czekoladą, a na półkach zbudowane są całe piramidy szampana i słodyczy. Jednak widzisz, zawsze chcesz stworzyć niespodziankę ręcznie i dać coś niezwykłego, ugotowanego z serca, dlatego prezenty na 8 marca własnymi rękami nigdy nie stracą na znaczeniu i nigdy nie zastąpią wielu pudełek czekoladek, które są sprzedawane tego dnia w sklepach.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Jednopokojowy Chruszczow może być wygodnym mieszkaniem: profesjonaliści doradzają (79 zdjęć)

Изначально при строительстве таких многоквартирников комфортность проживания не была в приоритете: на первый план выходила задача быстрого расселения миллионов соотечественников, ютившихся в общежитиях. в итоге квартиры площадью до 35 кв. метров стали наследием прошлого, и современникам приходится всячески ухищряться, чтобы кроме бытовых аспектов улучшить и их эстетические характеристики.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Prezenty robimy 23 lutego własnymi rękami: kilka świetnych pomysłów (72 zdjęcia)

W Rosji i niektórych innych krajach 23 lutego przedstawiciele silnej połowy ludzkości otrzymają gratulacje. Wiele kobiet zazwyczaj wybiera prezent na krótki czas i przekazuje kilka przydatnych rzeczy: termos; środki do golenia, kubek, skarpetki. Ci, którzy chcą naprawdę podobać się ukochanej osobie, lepiej odejść od tej nudnej tradycji i uczynić mężczyznę darem własnymi rękami.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Podział na zasłony to łatwe narzędzie do radykalnej zmiany pomieszczenia (92 zdjęcia)

Зонирование шторами нам известно еще со времен, описываемых лишь в легендах и сказках: тогда для украшения жилищ использовали шелк и органзу, а спальное место обязательно скрывали за богаты расшитыми балдахинами. особенности современных стилей позволяют и сегодня использовать эти приемы: зонирование пространства шторами выглядит столь же эффектно и презентабельно.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Białe wnętrze w różnych stylach: jak wszechstronny jest biały? (110 zdjęć)

К белому цвету в дизайне всегда было неоднозначное отношение. одни дизайнеры используют его как отличный фон, на котором прекрасно сморятся любые другие цвета. другие же декораторы его не любят за то, что любая комната, в которой слишком много белого, может стать похожей на больничную палату. этого можно избежать, если белый цвет в интерьере использовать разумно, дозировано и знать меру.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Płytka do toalety: jak wybrać i założyć własne ręce (62 zdjęcia)

Płytka do toalety zwykle wymaga starannej selekcji, ponieważ niewłaściwy kolor spowoduje powstanie małego pokoju, a więc małego, a niewłaściwy materiał pęknie w ciągu kilku lat. Ważne jest, aby pamiętać wiele drobnych rzeczy: wszystko ma znaczenie, od rozmiaru do rysunku; że nie można umieścić płytek ściennych na podłodze i przykleić płytek ściennych do ściany; że układanie płytek w toalecie zajmie kilka dni.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Mąż przez godzinę - szybka pomoc i dbałość o szczegóły

Jeśli zgromadziłeś drobne awarie w gospodarstwie domowym, musisz podłączyć nowy sprzęt lub naprawić stary, nasza oferta będzie bardzo pomocna. Kolejność wyjazdu eksperta jest wygodna, szybka, bardzo prosta. Mąż przez godzinę z powodzeniem wykonuje operację, którą odkładasz na dłuższy czas lub boisz się zrobić to sam.
Czytaj Więcej
Dom i styl

Nowoczesny apartament typu studio 40 metrów kwadratowych. m: jak wyposażyć idealny dom (113 zdjęć)

Kompetentnie urządzony apartament typu studio. 40 metrów kwadratowych. m - połączenie praktyczności, wygody i ergonomicznej przestrzeni ze stosunkowo małym materiałem filmowym. Nie trzeba myśleć, że jest tu za mało przestrzeni użytkowej: wystarczy zadecydować z wyprzedzeniem o zadaniach i jak najlepiej wykorzystać wolną przestrzeń, zrezygnować z ważącego wystroju i zachować wizualną objętość.
Czytaj Więcej
Загрузка...