Elementy ogrodu i dekoracji ściennych do metalu dla domu - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Metalowy wystrój: piękno temperowane w ogniu (22 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Metalowa biżuteria zawsze była szczególnie pożądana przez właścicieli wiejskich domów i daczy. Korzyść z szerokiego wyboru wyrobów metalowych, od dekoracji ściennych po altany z metalową ramą, daje nam możliwość zakupu dokładnie tego, co harmonijnie pasuje do wnętrza zielonego ogrodu.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-2

W epoce brązu ludzie po raz pierwszy dowiedzieli się o metalu i od tego czasu ten materiał jest integralną częścią naszego życia. Stosowany jest absolutnie we wszystkich sferach działalności człowieka: od produkcji ciężkiej broni po tworzenie arcydzieł sztuki jubilerskiej. Codziennie na ekranach telewizorów elementy, które nawiasem mówiąc są również wykonane z metalu, reklamy flashowe, w których kierowcy organizują testy swoich „żelaznych koni”, gospodynie domowe rozcierają zastawę stołową, operatorzy ciągników orają pola, a ogrodnicy kopią dziury dla przyszłych drzew łopatami i udekoruj witrynę zupełnie nową kutą ławką.

Dekor metalu do ogrodu ma nie tylko element estetyczny, ale także niesie ze sobą pewne obciążenie duchowe. Według feng shui materiał ten uosabia obfitość i sukces w biznesie. Taoistyczna praktyka symbolicznego rozwoju przestrzeni zaleca umieszczanie metalowych elementów dekoracyjnych w zachodniej części witryny.

Do dekoracji ogrodu można wykorzystać dowolny materiał: aluminium, żeliwo, stal, brąz, a nawet mosiądz.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-5


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-6

Ogrodzenia metalowe

Oczywiście do zagospodarowania terenu można użyć prostego ogrodzenia z cienkiej blachy stalowej. Ale czy będzie harmonijnie pasować do projektu terytorium? Trudno jest osiągnąć harmonię i integralność ogólnego stylu ogrodu, jeśli ogrodzenie nie zawiera elementów wystroju. Jeśli używasz chińskich znaków do dekoracji, takich jak graffiti lub arcydzieła sztuki twoich dzieci w miejskiej dżungli, proste ogrodzenie z blachy stalowej ocynkowanej będzie mienić się nowymi kolorami i sprawi, że Twój ogródek będzie naprawdę wyjątkowy.

Pergole

Wyobraź sobie, jak w centrum ogrodu, pod kędzierzawym cieniem drzew ukrywa się altana ramy z kutego żelaza? Na jedno spojrzenie na takie arcydzieło chcę wziąć książkę i, siadając na bujanym fotelu, przejść na emeryturę pod dachem takiej altany.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-9


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-10

Kiedy metal staje się symbolem luksusu

Taki wystrój ogrodu jak ogrodzenia, ławki lub łuki od dawna stanowią integralną część każdego podwórka lub strefy podmiejskiej. Ze względu na ich przystępną cenę, każdy przeciętny Rosjanin może sobie na nie pozwolić. Ale są rzeczy, za pomocą których możesz nie tylko stworzyć wspaniały projekt ogrodu, ale także podkreślić swój status.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-11


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-12

Kowalstwo już dawno przestało być prostym rzemiosłem i przeniosło się do rangi sztuki. Każdy mistrz kowali może w ciągu kilku godzin stworzyć niepowtarzalny wystrój ścian, łuk lub figurę w ogrodzie. Ale teraz mistrzowie, którzy oswajają ogień i metal, obracają się, by stworzyć naprawdę wyjątkowe rzeczy.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-17


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto.png">

Parapety metalowe, szyldy z numerem domu i inne elementy dekoracyjne wykonane z brązu, aluminium, stali i żeliwa

Takie pozornie drobiazgi są w stanie stworzyć unikalny projekt domu i ziemi i stać się centrum każdej decyzji stylistycznej na terenie podwórka.


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-19


dekor-iz-metalla-krasota-zakalennaya-v-ogne-22-foto-20

Do dekoracji ogrodów jest ogromna ilość biżuterii od figur o różnych rozmiarach po ławki i filary. Większość z nich jest tania, a na zakup niektórych przedmiotów trzeba wydać dużą ilość pieniędzy. Ale bez względu na to, ile zapłacisz za metalowy wystrój, powinieneś wiedzieć, że te rzeczy zachwycą Cię swoim pięknem przez kilka dziesięcioleci.

Pin
Send
Share
Send
Send