Różowy skórzany narożnik ze skóry, wnętrze dla dzieci - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Różowa sofa: zabawny nastrój i kreatywne podejście (31 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Różowa sofa we wnętrzu to odważny i „pyszny” akcent, który może nadać wyjątkowy charakter całemu pomieszczeniu. Zawsze było tendencyjność wobec tej raczej pretensjonalnej rzeczy. Wielu uważa, że ​​meble tapicerowane o tak zalotnym odcieniu wyglądają wulgarnie lub zbyt prowokująco.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-2

W rzeczywistości nowoczesne firmy oferują tak szeroką gamę produktów, w której można wybrać najbardziej nietypowe i ekskluzywne elementy mebli tapicerowanych. Każda z nich jest godną podstawą do stworzenia szerokiej gamy kompozycji wewnętrznych: od zalotnego „królestwa dziewczyn”, uosabiającego nastrój dzieci, po raczej dorosły i wyrafinowany art deco.

W zależności od konfiguracji samej sofy, kolorów, faktury, obecności innego pomocniczego wystroju, możesz stworzyć absolutnie niesamowite instalacje wewnętrzne. Na przykład jesionowo-różowa skórzana sofa z eleganckimi metalowymi nogami i minimalistycznymi podłokietnikami będzie wyglądać przewiewnie i zwięźle.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-5


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-6


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-7

Trzeba umieścić taki element w pomieszczeniu, w którym dominują odcienie bieli i szarości, sytuacja będzie mienić się nowymi niesamowitymi kolorami, a pompatyczność i pretensjonalność różowych mebli tapicerowanych zniknie bez śladu. Nie należy kategorycznie porzucać odważnych elementów we wnętrzu. Wszystko, czego potrzeba, to nauczyć się prawidłowo umieszczać akcenty.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-8


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-9


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-10

Delikatny różowy pastel

Delikatne pastelowe z różowymi odcieniami, naturalne odcienie, zbliżone do jednolitego lub pudrowego odcienia, są uważane za najbardziej cenne i łatwe w użyciu. Kolory, które emanują ciepłem, czułością, wyrafinowaniem, symbolizują kobiecość i komfort.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-11


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-12

Sofa dla dziewczynek w delikatnych kolorach - idealna. Stworzenie wnętrza dla nastolatka jest niezwykle trudne. Są to „dorosłe dzieci”, do których tradycyjnie dorosłe cechy stylu są obce, ale już w pełni odrzucają format dziecięcy. To właśnie w tym przypadku można bardzo skutecznie połączyć tradycyjne klasyczne linie i zwięzły wystrój z romantycznym kolorem jako podstawę do kształtowania wnętrza.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-14


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-15

Ciemne odcienie palety są bardziej teksturowane i bardziej złożone. Jeśli jednak różowa sofa jest gustownie wybrana i odpowiednio uzupełniona, pokój będzie wyglądał magicznie. Jest wiele odcieni, na które warto zwrócić uwagę:

  • Wyblakła róża;
  • Berry Caramel;
  • Dojrzała wiśnia;
  • Truskawkowa marmolada.

Ciemnoróżowe miękkie meble powinny być otoczone zimnymi kwiatami. Na przykład dyskretne fioletowe odcienie: od kosmicznie czarnego odcienia do koloru ciemnej lawendy. Te kombinacje kolorów nadają się do salonu i sypialni. Uważa się, że ten kolor sprawia, że ​​sytuacja jest bardziej relaksująca, sprzyja prawidłowemu odpoczynkowi i pozbyciu się negatywnych emocji.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-17


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-18

Sypialnia jest wygodna do umieszczenia sofy w bogatym różowym kolorze. Może to być majestatyczna atmosfera Wschodu, wyszukany i pompatyczny rokoko, bogaty wiktoriański styl. Najważniejsze jest to, aby wszyscy mieszkańcy mieszkania byli komfortowi.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-19


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-20

O harmonii i stylu

Aby mieć jasne fioletowe łóżko, różową sofę lub chwytliwy fotel z fuksji, który dobrze komponuje się z wnętrzem, należy wziąć pod uwagę wszystkie niuanse i ciekawostki. Wszystko jest ważne: kolor, ton, tekstura, światło.

Ciemnoróżowy ton wygląda dobrze na bielonej ścianie z cegły. Kolor podłogi i tkanin - zimny beżowy lub szary popielaty. Jeśli sofa znajduje się w salonie, minimalistyczny kominek z szeroką półką idealnie pasuje do białego wybielania. Ogromne wazony z kwiatami lub doniczki z kilkoma jasnymi roślinami są również umieszczone tutaj.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-21


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-22

Jeśli planujesz umieścić dwie sofy w pokoju i drobne atrybuty mebli w różowym kolorze, lepiej jest dać pierwszeństwo wyciszonemu tonowi. Zneutralizuj nadmierną jasność za pomocą odpowiednio dobranych akcesoriów. Może to być piękna ciemna narzutka bez wzoru. Świetne poduszki wyglądają dobrze w czekoladowych, czarnych, bogatych odcieniach szarości. Wzory i odbitki również nie są odpowiednie. Dozwolony jest tylko mały haft.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto.png">


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-23

Podejścia stylistyczne

Ostatnio projektanci coraz częściej eksperymentują z wnętrzami przemysłowymi, próbując ulepszyć modne lofty, wykorzystując całkowicie nieoczekiwane kombinacje kolorów i podstawowych atrybutów. Neutralne kolory będą doskonałą bazą, gdzie ceglane ściany, elementy typowego przemysłowego wnętrza otoczone ciemnymi elementami z drewna staną się jedną spektakularną instalacją wraz z różową sofą.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-24


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-25

Hi-tech i zalotna awangarda są również przyjazne pod względem używania różnych jasnych mebli. Łaska, gładkie formy i lakoniczny wystrój są mile widziane.


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-26


rozovij-divan-igrivoe-nastroenie-i-kreativnij-podhod-31-foto-27

Eklektyczny salon z kokieteryjną kanapą wymaga jednego neutralnego tła. Aby różowe meble nie wyglądały obco, wystrój zdobią abstrakcyjne płótna współczesnych artystów. Odpowiednie poduszki, dywany w paski lub zasłony będą odpowiednie.

Pin
Send
Share
Send
Send