Czarno-biała łazienka, wystrój wnętrz z ciemnymi płytkami i kaflami w Chruszczowce, wystrój mebli, okiennice i wykładziny podłogowe z projektami graficznymi - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Czarno-biała łazienka: elegancka i odważna (60 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


We wnętrzu łazienki ważny jest każdy szczegół, ale przed wyborem instalacji wodno-kanalizacyjnej i mebli należy dokładnie określić kolorystykę. Tak się złożyło, że przez długi czas projektanci projektowali je w pastelowych, jasnych kolorach. Dziś oferują możliwość odejścia od zwykłych i wybrać czarno-biały kolor w łazience. Jest odważny, ale bardzo stylowy i elegancki.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-2


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-3


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto.jpeg">


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-4


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-5

Czarno-biała łazienka będzie przytulna tylko wtedy, gdy kolory są prawidłowo połączone, a meble i akcesoria są zaprojektowane w tym samym stylu. Jeśli jest za dużo czerni, pokój okaże się ponury i nie będzie najlepszym miejscem na odpoczynek i relaks.

Czarno-biała łazienka może być wykonana w kilku stylach:

  • klasyczny;
  • vintage;
  • art deco;
  • nowoczesny;
  • high tech

Jeśli te obszary są blisko Ciebie, pomysł na wykończenie łazienki w czerni i bieli można z powodzeniem wdrożyć. Jeśli lubisz Prowansję lub ekologiczny styl, lepiej skupić się na pastelowych lub beżowych odcieniach.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-7


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-8


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-9


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-2.jpeg">


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-10

Odpowiednia kombinacja czarno-białych odcieni pozwala łazience stworzyć idealne warunki do wypoczynku. W tym pokoju zaczynamy i kończymy nasz dzień, więc nie powinno być zbyt wielu jasnych kolorów, które będą denerwować. Łazienka w czarno-białych kolorach wygląda bardzo elegancko i stylowo.

W stylu high-tech charakteryzuje się minimalizmem w szczegółach i surowością geometrycznych kształtów. Meble do takiej łazienki nie powinny mieć zaokrągleń - tylko ostre narożniki. Wszystkie akcesoria muszą być ukryte za szafkami. Nowoczesna podłoga łazienkowa może być wykonana w postaci czarno-białej szachownicy.

Projekt łazienki w czarno-białych kolorach w stylu art deco może być pompatyczny i fantazyjny. Meble i wanna powinny być na wygiętych złotych nogach, krany i wieszaki na ręczniki mogą mieć oryginalny kształt. Duże, lustro w złotej ramie i masywny miedziany żyrandol ozdobiony kryształowymi wisiorkami zmieści się w czarno-białym wnętrzu łazienki.

Czarno-białe wnętrze łazienki w stylu Art Nouveau jest bardziej zrelaksowane i dyskretne. Pojawiają się w nim bardziej gładkie linie i nie ma ostrych narożników. Na przykład sama kąpiel może mieć kształt owalu i nie powinna stać na ścianie, ale na środku pomieszczenia. W takiej łazience można zastosować prosty wzór kwiatowy lub geometryczny. Dopasuj do tego wnętrza i szyby w formie czarno-białych witraży.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-11


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-12


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-13

Projekt czarno-białej łazienki w stylu vintage zakłada obecność elementów wyposażenia wnętrz z przeszłości i teraźniejszości. Dolna część ściany może być pokryta czarnymi drewnianymi panelami, a górna - pomalowana na biało - ten rodzaj dekoracji był popularny na początku ubiegłego wieku. A na tle prostych ścian nowoczesna czarna wanna i stalowe kurki z niebieskim światłem będą wyglądać jeszcze bardziej oryginalnie. Ściany można ozdobić starymi czarno-białymi fotografiami w zabytkowych ramach.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-14


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-15


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-16


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-18


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-19


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-20


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-21


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-22


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-23

Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu, nie odmawiaj sobie przyjemności urządzania go w jednym ze współczesnych stylów. Łazienka w Chruszczowie może być również wykonana w czerni i bieli. Aby pomyślnie wdrożyć ten pomysł, musisz przestrzegać kilku prostych zasad.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-25


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-26

Na podłodze, ścianach i suficie powinny być tylko lekkie powłoki. Białe ściany w łazience wizualnie poszerzają przestrzeń i sprawiają, że pomieszczenie jest przestronne, wypełnione powietrzem. Jeśli to konieczne, łazienka w suficie Chruszczowa może być wizualnie podniesiona. Aby to zrobić, na ścianach czarno-białej płytki umieszcza się w formie pionowych pasków. W takiej łazience musisz odpowiednio umieścić lustro. Czarne pasy lub ściana nie powinny być odbijane w lustrze, w przeciwnym razie pokój będzie wydawał się węższy.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-27


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-28


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-29


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-30


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-31

Podłoga w łazience może być monotonna. Możesz włożyć białą płytkę, a na niej czarny dywan. Podłoga wygląda jak oryginalna szachownica, ale w małej łazience po prostu nie będzie widoczna. Aby pomieszczenie nie wydawało się zbyt nudne, możesz ozdobić je białymi wazonami ze świeżymi kwiatami lub przezroczystymi puszkami wypełnionymi muszlami i rozgwiazdą.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-32


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-33


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-34


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-35

Pomysły na przestronne pokoje

Na pierwszy rzut oka duże łazienki są znacznie łatwiejsze do dekoracji, ponieważ tutaj można połączyć kilka tekstur i wybrać oryginalny wystrój. Przy dekorowaniu przestronnych łazienek projektant ma inne zadanie - uczynić je przytulnymi. Nadmiar białej płytki w dużej łazience sprawia, że ​​wygląda jak szpital.

W łazienkach w stylu high-tech, modern lub vintage można wykonać ściany pod cegłą, ręcznie malowane białą farbą. Ściany i pasują do płytek w kolorze białym, ale wnętrze nie wydaje się zbyt nudne, lekkie ściany można skradzić za pomocą czarnych wzorów kwiatowych lub geometrycznych. Sufit w łazience dużego obszaru powinien być jasny. Jeśli chcesz, możesz sprawić, że jedna z jego części stanie się czarna, ale dla takiego wnętrza musisz starannie wybrać oświetlenie.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-36


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-37


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-38


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-41


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-3.jpeg">


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-42

W przestronnej łazience w czerni i bieli, w niektórych obszarach można zainstalować lampy i oprawy oświetleniowe, dając stłumione ciepłe światło. W przypadku małych pokoi ta opcja nie jest odpowiednia. Każdy narożnik powinien być w nich oświetlony, dzięki czemu łazienka wydaje się bardziej przestronna.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-4.jpeg">


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-44


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-45


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-46


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-47

Przestrzeń zależy od stosunku, w jakim te dwa kolory powinny być obecne we wnętrzu. Przy projektowaniu małego pokoju musisz użyć więcej bieli i odwrotnie. W Chruszczowie możesz zrobić łazienkę w białym stylu, a czarnym możesz zostawić w niej tylko dywan, zasłonę, mydelniczkę, szkło do szczotek i ręczniki. Nie zapominaj, że czarno-białe wnętrza nie muszą przeciążać elementami dekoracyjnymi. Lepiej jest umieścić jeden duży turkus lub czerwony wazon niż na półce, aby umieścić tuzin figurek lub świec w szklance. Miara musi być znana z zastosowania ozdobnych płytek w czarno-białych wnętrzach - powinno być trochę.


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-48


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-49


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-50


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-52


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-53


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-5.jpeg">


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-54


cherno-belaya-vannaya-shikarno-i-smelo-60-foto-55

Obejrzyj film: CZARNO-BIAŁA ŁAZIENKA (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send