Rzemiosła z plastikowych butelek na domki, domy i przedszkola, ciekawe i oryginalne pomysły Krok po kroku dla początkujących, jak zrobić piękne kwiaty i motyle z pokrywek rękami - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Tworzymy własne ręce: rzemiosło z plastikowych butelek do domków i domów (23 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Na pierwszy rzut oka plastikowe butelki mogą wydawać się zwykłym i nie wyróżniającym się przedmiotem. W każdym domu lub mieszkaniu pojemniki te gromadzą się w dużych ilościach. Obecnie z butelek można wykonać wiele różnych wyrobów rękodzielniczych do domu, domku letniskowego lub ogrodu. Produkcja takich produktów od osoby nie wymaga specjalnych umiejętności i możliwości. Korzystanie z prostych narzędzi dostępnych w każdym domu (nóż, szydło, drut itp.). Najważniejsze w tej sprawie jest pokazanie wyobraźni i pomysłowości.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-2

Aktualne opcje rękodzieła z ogrodu i ogrodu

Działka dacza wykorzystywana jest nie tylko do uprawy różnorodnych upraw, ale także do rekreacji. Niezwykle ważne jest, aby czas spędzony w domku dawał wiele pozytywnych emocji. Rękodzieło wykonane z plastikowych butelek do ogrodu to świetne rozwiązanie. Oryginalne i piękne krajobrazy wiejskiej działki można wykonać za pomocą plastikowych butelek:

  • Spektakularna altana z plastikowej butelki. Jak to zrobić W tym przypadku plastikowa butelka pełni funkcję dekoracyjną i służy jako materiał budowlany. Aby zbudować szklarnię kwiatów, nie trzeba kupować drogich materiałów. Mocowanie butelek jest wykonane na ozdobnej lub metalowej ramie, którą można wykonać ręcznie. Mocowanie do ramy odbywa się na podstawie wydłużonej nici drucianej, która przylega do produktu w otworach na niej wykonanych.
  • Zdolność do uprawy roślin i kwiatów lub wazon z plastikowej butelki. Możliwe jest łatwe i łatwe wykonanie takiej pojemności. Konieczne będzie przecięcie górnej części pojemnika i wykonanie otworów na dole. Możesz stworzyć estetyczny wygląd pojemnika, wycinając go w dowolny oryginalny sposób.
  • Rzemiosła wiejskie i ogrody z myślą o ich dekoracji. Z butelki można zrobić wiele rękodzieła: zwierzęta, rośliny, kwiaty, kształty geometryczne i wiele innych. Mogą to być róże, rumianki, konwalie, koty, psy, krokodyle i inne. Do tworzenia niestandardowych rzemiosł używano butelek o różnych kolorach: białym, brązowym, zielonym itp.
  • Stworzenie plastikowego klombu do ogrodu. W tym celu wybiera się butelki, które mają ten sam kolor, kształt i rozmiar. W razie potrzeby butelki można malować na różne sposoby. Ogrodzenie klombu polega na upuszczeniu butelki na pewną głębokość. Takie rzemiosła z plastikowych butelek, aby dać - popularna opcja.
  • Plastikowa kurtyna do altany ogrodowej. To urządzenie pomoże w upale ukryć się przed ciekawskimi oczami i uchronić cię przed palącym słońcem. Kurtyny wykonane z plastikowych kapsli wyglądają imponująco. Ilość materiału zależy od parametrów otwarcia okna.
  • Wykonywanie urządzeń do zbierania jabłek. Otwór jest wykonany w butelce o pożądanej średnicy. Butelka z boku szyi jest przymocowana do drążka.
  • Pojemnik do przechowywania improwizowanego narzędzia. Takie rękodzieło własnymi rękami można łatwo zrobić, wykonując otwory w butelce o pożądanej średnicy. Rzemiosła z plastikowych butelek do tego typu domu są szeroko rozpowszechnione.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-4


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-5

Popularne opcje rzemiosła dla początkujących

Możesz zrobić rzemiosło z plastikowych butelek w domu. To zadanie jest w stanie poradzić sobie z każdym. Rzemiosła z plastikowych butelek dla początkujących są zróżnicowane. Rozważ najpopularniejsze opcje.

Plastikowa butelka świni

Dokonywanie świni z plastikowej butelki własnymi rękami do ogrodu. Takie rzemiosło będzie ozdabiać Twoją strefę podmiejską. Do produkcji będzie potrzebna jedna pięciolitrowa butelka i 5-6 ton na 1,5 litra, drut i różowa farba. Wyciąć szyjkę o głębokości 3-4 cm z 5 1,5-litrowych butelek i zrobić cztery symetryczne otwory na nogi w dużej butelce.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-10


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-11

Z butelki starannie odciąć dno. Na środku dna z szydłem starannie wykonane są otwory. Dwie bazy są ustalone przez przywiązanie do siebie. Takie operacje muszą być wykonywane przy każdym obciętym dnie. Następnie bierzemy metalowy drut i przepychamy go przez nasze dna. Gotowe części gąsienicy są połączone za pomocą sznurka. Konieczne jest pozostawienie pewnej przestrzeni między częściami. Jest to konieczne, aby nasza gąsienica mogła się zginać. Przyklej oczy, uśmiechnij się. Pomaluj plastik. Ten rodzaj rzemiosła z plastikowych butelek nadaje się do przedszkola.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-12


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-13

Plastikowa mata do masażu butelek

Należy do kategorii przydatnych rzemiosła z plastikowych butelek. Codzienne chodzenie po dywanie przez 15 minut ma korzystny wpływ na zdrowie. Ekstremalne korki są gromadzone w jednej linii. Możesz wziąć korki mniejsze i większe. Dziury w korkach są wykonywane za pomocą szydeł. Pozostałe wtyczki są starannie przyszyte do tkaniny od tyłu. W razie potrzeby korek można przyszyć do podstawy w postaci pewnego wzoru.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-14


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto.gif">

Rękodzieło z plastikowych kapsli: jak zrobić

Możliwe jest również wykonanie dużej liczby prostych, oryginalnych ręcznie wykonanych artykułów z korków, po zapoznaniu się z przewodnikiem. Rzemiosła z korków z plastikowych butelek dziś wyróżniają się bogatą różnorodnością. Pokazując wyobraźnię, będziesz w stanie realizować różne pomysły. Z korków można zazwyczaj wykonywać następujące rodzaje pracy: aplikacje, zabawki, figury. Najprostszą wersją aplikacji może być gąsienica. Takie rzemiosła z plastikowych butelek dla dzieci wyglądają oryginalnie i nietypowo, i można je łatwo zrobić własnymi rękami w krótkim czasie. Po narysowaniu dowolnego rysunku na arkuszu będziesz mógł go rozłożyć za pomocą kolorowych korków.


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-17


izgotavlivaem-svoimi-rukami-podelki-iz-plastikovih-butilok-dlya-dachi-i-doma-23-foto-18

Inne oryginalne opcje dla rzemiosła

Rzemiosło „samolot” z plastikowej butelki ucieszy chłopców. Weź półlitrową butelkę. Robimy to starannie otwory na skrzydła. Skrzydła można wycinać z plastiku lub kartonu. Śmigło jest wykonane z kartonu, robimy otwór w środku i mocujemy go do szyi. Na tej samej zasadzie stępka jest wykonana.

Pin
Send
Share
Send
Send