Biała tapeta z wzorem w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym do ścian wewnętrznych, dużych lub małych geometrycznych - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Biała tapeta ze wzorem: ciekawe kombinacje (59 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Naukowcy przeprowadzili badania i odkryli, że kolor ma bezpośredni wpływ na ludzką podświadomość. Na przykład czerwony kolor dostosowuje się do pracy, a żółty poprawia nastrój. Biały kolor jest często stosowany w projektowaniu wnętrz. Jest to lekki i wszechstronny kolor, który można łatwo połączyć z dowolną paletą.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-2


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-3


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-4


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-5


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-6


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-8


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-9


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-10


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-11


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-12

Popularne rozwiązania stylistyczne

Rozważ podstawowe rozwiązania stylistyczne, które łączą ten kolor:

 • Klasyczny Biały kolor w klasycznym wnętrzu czyni pokój szlachetnym, wykwintnym.
 • Zaawansowana technologia W tym stylu ważna jest śnieżnobiała tapeta. W połączeniu z czerwonym, czarnym, srebrnym i złotym kolorem. To wnętrze wygląda elegancko, luksusowo.
 • Prowansja. Biały kolor jest niezbędny dla takiej decyzji stylistycznej. Łączy się z delikatnymi i pastelowymi odcieniami zieleni, błękitu, beżu. Prowansja daje poczucie spokoju, spokoju.
 • Minimalizm Wnętrze jest urządzone w tym stylu, wygląda łatwo, powściągliwie i stylowo. Za pomocą białego koloru możesz łatwo podkreślić wszystkie zwycięskie strony tego stylu.
 • Retro Ten styl był powszechnie pożądany w latach 60-tych. Harmonijny biały kolor tapety w tym przypadku łączy się z geometrycznym wzorem.
 • Nowoczesny W tym stylu białe tapety łączą się z motywami kwiatowymi. Kwiaty różnych typów z liśćmi wyglądają bardzo efektownie.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-13


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-14


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-15


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-16


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-17


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-18


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-20


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-21

Jak poprawnie używać białej tapety ze zdjęciem?

Jeśli uważasz, że twój pokój przestał być przytulny, rozcieńczyć go białą tapetą z wzorem. Wybierz wzór lub ornament, w zależności od indywidualnych preferencji. Biała paleta symbolizuje niewinność i spokój. Według feng shui biały kolor mówi o świetle i mądrości. Pomaga przyciągnąć pozytywną energię. Jednak biała paleta powinna być dozowana do pomieszczenia. Musi być poprawnie połączony z innymi kolorami bez zakłócania równowagi yin i yang. Biała tapeta z obrazem idealnym do tego zadania.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-22


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-23


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-24


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-25


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-26

Jeśli pokój jest urządzony tylko w białych kolorach, osoba w nim poczuje się nieswojo. Ten problem można łatwo wyeliminować, jeśli na ścianach są jakieś rysunki lub ozdoby. Istnieje kilka sposobów prawidłowego rozcieńczenia białego koloru:

 • Zwycięska kombinacja bieli z wzorami. Wzory na tapecie mogą być bardzo zróżnicowane. Symetryczne ozdoby wyglądają szczególnie atrakcyjnie.
 • Połączenie białej tapety i wzorów z różnymi kolorami ścian. Wyśmienita, jasna, czarno-biała tapeta z wzorami. Jeśli wolisz delikatniejsze odcienie, biało-szare odcienie są idealne.
 • Połączenie białej tapety ze wzorem i kontrastowymi meblami. Ta opcja sprawi, że pokój będzie oryginalny, chwytliwy i modny.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-27


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-28


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-29

Biała tapeta z wzorem w różnych wnętrzach

W sypialni zaleca się stosowanie białej tapety z bogatym wzorem. Nasycony wzór może mieć tylko jedną ścianę, a pozostałe są pomalowane białą paletą. Podkreślamy strefę centralną w sypialni. Jeśli chcesz stworzyć kontrast na tle takiej tapety, możesz użyć jasnych mebli we wnętrzu. Z białą tapetą wyglądają świetnie kute lub drewniane meble.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-31


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-32


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-33


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-34


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto.jpeg">


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-35


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-36


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-37

Kuchnia często kojarzy się z czystością. Biała tapeta do kuchni z obrazem - to idealne rozwiązanie. Nie podlegają tak silnemu zanieczyszczeniu, jak opcja monofoniczna. Jeśli wybierzesz zmywalną tapetę w kuchni, nie będziesz mieć problemów z czyszczeniem. Te tapety doskonale komponują się z meblami, blatem z ciemnego koloru.

W kuchni można bezpiecznie wybrać jasne tkaniny, kontrastujące fasady. Będą harmonijnie patrzeć na białe ściany. Najważniejsze jest to, że materiał tapety w kuchni ma wysoką jakość. Faktem jest, że kuchnia jest miejscem, w którym gotowane są różne potrawy, więc to miejsce jest bardziej narażone na skażenie.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-38


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-39

Pokój dzienny to pokój, w którym gromadzą się ludzie, aby spędzić czas z przyjaciółmi i spędzić miło czas. Ten pokój powinien być jasny, przytulny. Biała tapeta ze wzorem będzie doskonałym rozwiązaniem dla salonu. Za pomocą białej tapety przestrzeń jest wizualnie powiększona, wypełniona światłem. Dzięki śnieżnobiałym tapetom kontrastowe meble wyglądają korzystnie. Podłogi mogą być dowolne. Świetnie wygląda pod laminatem pod wiśniowym lub jasnym orzechiem.

Jak wiadomo, często w korytarzu wielopiętrowego budynku nie ma okien. Z tego pokoju wygląda ciemno i nieco ponuro. Biały kolor pomaga poradzić sobie z tym problemem. Jasna paleta korytarza nie jest najbardziej praktyczną opcją. Ten pokój jest najbardziej podatny na zanieczyszczenia. Zaleca się montaż paneli o wysokości krawężnika co najmniej 0,5 metra.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-40


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-41


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-42


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-43


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-44

Cechy zastosowania tapety na ścianie

Tapetowanie nie zajmuje dużo czasu, jeśli znasz pewne sztuczki tego procesu. Przed rozpoczęciem pracy najważniejsze jest wykonanie wysokiej jakości przygotowania ściany. Ścianę należy przebić, eliminując najmniejsze wady. Kit wykończeniowy powinien mieć biały kolor. Główne zlecenie pracy jest następujące:

 1. Ściana podkładu z mieszaniną głębokiej penetracji. Wkładanie materiału odbywa się grubą warstwą.
 2. Tapetowanie wykonuje się po wyschnięciu podkładu. Umieść aplikację kompozycji powinna być idealnie czysta, jak będziesz trzymać tapetę w kolorze białym.
 3. Przygotowanie kleju. Klej jest wybierany w zależności od rodzaju zakupionej tapety. Szybkość zużycia kleju na litr wody jest podana na opakowaniu.

Odetnij pasek tapety o określonej długości i rozłóż tapetę klejem. Rozmazywanie ściany wykonujemy cienką warstwą. Wklejanie odbywa się delikatnie od góry do dołu. W tym przypadku tapeta jest stopniowo wygładzana za pomocą wałka. Konieczne jest ostrożniejsze obracanie krawędzi. Rozcieńczony klej jest przechowywany przez 2-3 dni. Aby klej nie wysychał przez długi czas, należy zakryć wiadro mokrą szmatką.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-45


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-46


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-47

Zastosowanie białej tapety ze wzorem daje użytkownikowi wiele istotnych zalet. Z ich pomocą przestrzeń jest wizualnie powiększona i wypełniona światłem. Szczególnie dobrze jest wkleić ściany w taką tapetę, która jest ciemna i znajduje się po stronie północnej. Biały kolor jest doskonałym tłem dla różnych rysunków. Majestatycznie i luksusowo wygląda na ciemne meble, umieszczone na tle takich ścian.

Niewątpliwie lekkie ściany są oznakowane. Zaleca się stosowanie dodatkowo szczególnie do płyt kuchennych z łatwego do prania materiału. Staraj się również unikać uszkodzenia powierzchni tapety.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-48


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-49

Biała tapeta i czarny wzór - popularny trend sezonu.

Elegancka biała tapeta z czarnym wzorem jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają dobry gust. To czarno-białe wykończenie wygląda oryginalnie i powściągliwie. A jeśli dodasz jasne akcesoria, wnętrze będzie bardziej dynamiczne. Jest wiele czarnych odbitek. Może to być szachownica, zebra, figury geometryczne, rysunki poligraficzne, ornamenty kwiatowe i wiele innych. Wybór ornamentu zależy od indywidualnych preferencji.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-50


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-51


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-52

Jeśli prowadzisz skromny i zaciszny tryb życia, będziesz wygodnie w pokoju, w którym jest dużo czarnych obrazów na białych tapetach. Jeśli lubisz hałaśliwe i rozrywkowe wydarzenia, pożądane jest, aby na ścianach było więcej białego koloru. Przewaga bieli jest szczególnie odpowiednia w ciemnych pomieszczeniach. Jeśli chcesz zmiękczyć czarno-białe tło, możesz dodać elementy matowego i metalicznego odcienia do wnętrza. Możesz dodać pozytyw do przestrzeni, rozcieńczając tapetę zielonym, czerwonym, pomarańczowym, fioletowym.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-53


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-54

Używając kolorów jasnej palety, śledzisz, że nie odbiegają one od ogólnej koncepcji wnętrza. Jeśli biały kolor dominuje w przestrzeni, pożądane jest rozcieńczenie wnętrza zimną gamą. W romantycznej atmosferze pokoju możesz dodać trochę purpurowego, różowego, brzoskwiniowego koloru.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-55


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-56

W ten sposób biały kolor jest neutralny i wszechstronny. Jest bardzo poszukiwany zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Śnieżnobiała tapeta z ornamentami do kuchni, sypialni lub salonu pomaga wizualnie powiększyć przestrzeń. Dzięki nim przestrzeń jest pełna światła i komfortu.


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-57


belie-oboi-s-risunkom-interesnie-sochetaniya-59-foto-58

Obejrzyj film: Rzeźbione stojaki pod telefon. (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send