Stół Regał Kuchnia z Szufladami i Półkami, Składany Transformator i Kawa na Kółkach, Kompaktowa Jadalnia W Kuchni Wewnętrznej Lub Salonie - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Stolik: radzieckie meble w nowoczesnym wnętrzu (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Radzieckie meble nie uderzają w awangardowy przepływ, śmiałe wzornictwo lub różnorodność kolorów i faktur. Jednak to dobry stary stolik z szufladami lub ogromna szafa do salonu z drewna zaskakuje niezwykłymi właściwościami. Takie meble mogą zadowolić nie jedną dekadę.


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-2

Praktyczne rozwiązanie przez cały czas

Stolik - jeden z najpopularniejszych atrybutów mebli, który migrował z czasów sowieckich do nowoczesnych mieszkań. Powodów jest wiele: funkcjonalność, praktyczność, łatwość obsługi, możliwość użycia w najmniejszych pomieszczeniach. Ponadto wiele rodzajów stołów, książek można ozdobić lub przekształcić w nowoczesny sposób własnymi rękami.

Takie meble są przydatne zarówno do małej kuchni, jak i do niestandardowego salonu, a także do pokoju dziecięcego, w którym każdy metr powierzchni użytkowej znajduje się na koncie. Ponadto producenci oferują wiele odważnych i nowoczesnych modeli na każdy gust - doskonałe meble, w których tradycyjna „radziecka” praktyczność łączy się z nowoczesnymi progresywnymi poglądami.


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-2.jpeg">


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-3.jpeg">

Rodzaje książek z tabelami

Stolik we wnętrzu przypomina zwykłą szafkę, która w razie potrzeby może zostać przekształcona w inny bardziej funkcjonalny i użyteczny mebel: stojak na książki lub stół na przyjazne spotkania, powierzchnię do pracy lub miejsce, w którym umieszczone są doniczki z kwiatami. Istnieją dwa główne typy takich mebli.

Składana konstrukcja z półkami

Książka na książki z półkami to statyczna konstrukcja zaprojektowana do przechowywania różnych rzeczy. Jest wyposażony w drewniane lub metalowe wsporniki.

Taki mebel wykonany z litego drewna będzie szczególnie odpowiedni w klasycznym wnętrzu. Nie będzie wyróżniać się na tle ogólnym, ale stanie się godną podstawą dla kreatywnych instalacji. Opcja ta jest szczególnie przydatna w salonie, pokoju dziecięcym i sypialni.

Książka na kółkach na kółkach charakteryzuje się mobilnością dzięki dostępności funkcjonalnych urządzeń do wygodnego przemieszczania mebli. Jest przyjemny i wygodny w użyciu.

Powierzchnia blatu służy do różnych celów (układają półki z książkami, umieszczają wazony lub doniczki z kwiatami, tworzą instalacje z różnych dekoracji). Wewnątrz konstrukcji mogą znajdować się półki lub pojemniki do przechowywania przedmiotów gospodarstwa domowego. Nawet najbardziej masywne konstrukcje są dość łatwe do poruszania się po pokoju, ponieważ stół na kółkach jest znacznie bardziej mobilny.


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-4.jpeg">


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-6

Stolik do kawy

Warto wspomnieć o jednej interesującej modyfikacji mebli w „formacie radzieckim” - stoliku kawowym. Cechy jakościowe i projektowe nie ustępują jego „starszym towarzyszom”.
Główną cechą wyróżniającą jest zwartość. Ten stół jest zawsze mały. Szerokość i głębokość mogą być dość standardowe, ale wysokość jest minimalna. Tradycyjne stoły jadalne mają prostokątny kształt i często są nawet za wysokie.

Blaty wykonane są z różnych materiałów. Na przykład kompaktowa książka stołowa może być wyposażona w plastikowy blat. W wersji klasycznej mile widziane jest użycie płyty wiórowej lub bardziej szlachetnego odpowiednika - naturalnego drewna.

Transformator stołowy można uzupełnić o blat o różnej grubości. Cechy funkcjonalne zwykle nie zależą od tego. Zarówno cienkie, jak i grube blaty są trwałe i wygodne, ale polityka cenowa tych ostatnich jest znacznie wyższa.

Stolik do kuchni lub innej lokalizacji zazwyczaj składa się z trzech części. To jest środek i dwa dodatkowe elementy, które są mocowane za pomocą specjalnych pętli.

Korpus każdego stołu może być wykonany z takich materiałów:

  • Metal Duży termin eksploatacji jest powiązany z doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi. Produkty nie boją się korozji, pleśni, grzybów. Mały i ergonomiczny stolik do książki można umieścić w sypialni lub salonie, jest lżejszy i tańszy;
  • LDSP - mocny materiał różniący się cennymi walorami estetycznymi. Taki stolik kawowy lub duży model na kolację na długo zadowoli oko swoim nienagannym wyglądem. Produkty nie boją się wilgoci, wysokich temperatur i zanieczyszczeń domowych;
  • Drewno to klasyczna opcja projektowania mebli, która nie straciła na znaczeniu przez wiele lat. Stolik w kolorze wenge, dębu bielonego lub jasnej lipy zawsze dobrze komponuje się z wnętrzem, zapewniając solidność całej kompozycji. Produkty wysokiej jakości są dość drogie. Inną wadą jest wysoki koszt;
  • Tworzywo sztuczne to lekki, niedrogi, nowoczesny materiał. Dobry do transportu (na przykład do kraju). Jednak taki postępowy materiał nie zawsze pasuje do niektórych kompozycji wnętrz.


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-13


stol-knizhka-sovetskaya-mebel-v-sovremennom-interere-20-foto-14

Stół kuchenny powinien być trwały, niezawodny i praktyczny. Szczególną uwagę zwraca się na rodzaj materiału i jakościowe okucia. W sklepach można znaleźć dowolny model, biorąc pod uwagę styl, rozmiar, zawartość funkcjonalną i podstawową jakość. Kompaktowy i łatwy w użyciu stół jest zawsze przydatny.

Obejrzyj film: 04 - Stolik @Gibon (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send