Fan the Wall Big Paper Chinese lub Japanese Decorative, Jak powiesić Feng Shui - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Wentylator na ścianie: dekoracja Feng Shui (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Jednym z najbardziej znanych tematów w filozofii Feng Shui jest fan. Uważany jest nie tylko za popularną dekorację w Chinach, ale także za środek ochrony przed negatywną energią. Dziś jest często używany do dekoracji i zdobią go ściany w wielu domach naszego kraju. Dlatego nie będzie zbędne, aby nauczyć się wieszać wentylator na ścianie i co mówi konkretna lokalizacja tego akcesorium.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-2

Wartość wachlarza w chińskiej doktrynie

Początkowo fan pojawił się w Chinach, a ludzie zaczęli się nim rozniecać. Następnie akcesorium zyskało popularność w Japonii. Szczególnie ważne jest to, że nadal jest obdarzony nauczaniem Feng Shui.

Veer to maskotka życia wiecznego i symbol erotyczny. Często rysuje hieroglify, przedstawia zwierzęta i rośliny. Niektóre są oddane miłości, inne przyciągają sukces i szczęście. Według Feng Shui to narzędzie jest w stanie chronić dom przed negatywną energią, ludzką zawiścią.

Kolor i wzór wentylatora odgrywają ważną rolę. Kwitnąca sakura przynosi domowi miłość i czułość, paw - sukces, motyl - zabawę i lotos - powodzenia. Chociaż w każdym razie wszystko zależy od smaku człowieka. Najważniejsze jest to, że wybrany talizman powinien przynieść przyjemność estetyczną, a jeśli chcesz, możesz umieścić dowolne zdjęcie na płótnie własnymi rękami.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-5


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-6

Wybierając wentylator na ścianę, należy rozważyć kilka zaleceń:

 • Jeśli pokój jest dość przestronny, możesz powiesić duży wentylator na ścianie. Mały wentylator nie będzie działał prawidłowo w takim pomieszczeniu.
 • W małym pokoju musisz kupić wentylator odpowiedniej wielkości.
 • Wentylator powinien pasować do kolorystyki wnętrza. Lepiej unikać zbyt jasnych odcieni kwasu. Dobrze wyglądają pastelowe kolory.
 • Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest atrybut. Powinien być dość gęsty i przyjemny w dotyku. Ślady farby nie powinny pozostać na skórze po dotknięciu wentylatora. W płótnie nie powinno być otworów.

Są obustronni fani. Będą również miały magiczną moc, jeśli zostaną użyte zgodnie z zaleceniami.

W sklepach japońscy fani są sprzedawani rzadziej. Są jednak dość popularne i istnieją dwa typy: Sensu i uchiva. Sansu może się składać i rozkładać, składa się z płyt, a uchiva jest wykonana z drutu i tkaniny, nie może się składać.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-9


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-10

Mając trochę wyobraźni i wydając minimum wysiłków, możesz stworzyć prawdziwe dzieło sztuki własnymi rękami. W ten sposób możesz stworzyć całą kompozycję przy użyciu kilku fanów papieru i eksperymentować z ich aranżacją.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-11


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-12

Gdzie lepiej zawiesić wentylator?

Używając wentylatora, możesz usunąć złą energię z dowolnego pomieszczenia. Zwykle jest tak umiejscowiony, że chroni dom przed wrogimi ludźmi (na południu domu). Nie ma znaczenia, czy jest to kuchnia, czy salon.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-13


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-14

W zależności od celu możesz umieścić konkretnego wentylatora na określonej ścianie:

 • Jeśli zadaniem jest uzyskanie energii roboczej, wentylator zawiesza się za jego plecami w biurze lub pokoju, w którym zwykle wykonuje się pracę. Powinien wisieć pod kątem 45 stopni i być zwrócony do góry.
 • Czerwony wentylator naprzeciwko drzwi wejściowych przyciągnie szczęście do mieszkania. Wentylator musi być mały.
 • Zwyczajem jest wieszanie wentylatora z wizerunkiem cedru na wschodzie mieszkania. Pomoże to zachować zdrowie wszystkich członków rodziny.
 • W sypialni lepiej powiesić złotego wachlarza z wizerunkiem sparowanych postaci. Wzmocni to relacje rodzinne. Powiesić go bezpośrednio nad głową nie może być.
 • Dla tych, którzy szukają bratniej duszy lub cierpią z powodu nieszczęśliwej miłości, lepiej umieścić ten mebel na południowym zachodzie pokoju.
 • Na wschodzie możesz zaaranżować wentylator z przedstawioną na nim rybą. Taki atrybut w domu pomoże przyciągnąć dobrobyt finansowy.
 • Lepiej zawiesić talizman w pomieszczeniu, w którym występuje zastój energii. Konieczne jest skierowanie zasłony na tę część pokoju, która wymaga doładowania. Zawieś go tylko pionowo, trzymaj w dół.

Jeśli nie możesz zawiesić wentylatora w określonym miejscu, możesz wybrać dowolną ścianę.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-17


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-18

Jak przymocować wentylator do ściany?

Przed umieszczeniem wentylatora we właściwym miejscu powinieneś kilkakrotnie przewietrzyć pomieszczenie. Możesz przymocować wentylator do ściany za pomocą najprostszych narzędzi i na zupełnie inne sposoby. Poniżej kilka pomysłów:

 • Ta metoda wymaga żyłki i gwoździ. Wbijamy w ścianę kilka gwoździ i zaczepiamy na nich wentylator za pomocą oczek wykonanych z żyłki. Wszystkie pomiary muszą być wykonane z wyprzedzeniem.
 • Aby powiesić duży wentylator, przymocuj go śrubą. Konieczne jest wywiercenie otworu w ścianie, włożenie kołka, a sama zasłona musi być przymocowana do śruby, po uprzednim wykonaniu otworu w płótnie.
 • Ci, którzy mają już atrybut Feng Shui w mieszkaniu, używali różnych metod mocowania, używając szpilek, długopisów biurowych. Niektórzy przyklejają wentylator do ściany za pomocą taśmy klejącej lub kleju.

Czasami fani są już sprzedawani z gotowym zawieszeniem, są bardzo łatwe w montażu. Ważne jest, aby dobrze go zamocować na ścianie, aby nie spadł i nie zranił nikogo.


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-19


veer-na-stenu-ukrashenie-po-fen-shuj-21-foto-20

Chiński wentylator - piękny element dekoracyjny. Właściwe użycie tego atrybutu sprawi, że ten atrybut stanie się prawdziwym talizmanem dla domu lub mieszkania. Aby stworzyć przytulną i przyjemną atmosferę przy pomocy pięknego fana, nie trzeba wierzyć w starożytne nauki.

Obejrzyj film: Wentylacja Wymuszona - Dobre Rady 4K (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send