Fan the Wall Big Paper Chinese lub Japanese Decorative, Jak powiesić Feng Shui - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Wentylator na ścianie: dekoracja Feng Shui (21 zdjęć)

Jednym z najbardziej znanych tematów w filozofii Feng Shui jest fan. Uważany jest nie tylko za popularną dekorację w Chinach, ale także za środek ochrony przed negatywną energią. Dziś jest często używany do dekoracji i zdobią go ściany w wielu domach naszego kraju. Dlatego nie będzie zbędne, aby nauczyć się wieszać wentylator na ścianie i co mówi konkretna lokalizacja tego akcesorium.Wartość wachlarza w chińskiej doktrynie

Początkowo fan pojawił się w Chinach, a ludzie zaczęli się nim rozniecać. Następnie akcesorium zyskało popularność w Japonii. Szczególnie ważne jest to, że nadal jest obdarzony nauczaniem Feng Shui.

Veer to maskotka życia wiecznego i symbol erotyczny. Często rysuje hieroglify, przedstawia zwierzęta i rośliny. Niektóre są oddane miłości, inne przyciągają sukces i szczęście. Według Feng Shui to narzędzie jest w stanie chronić dom przed negatywną energią, ludzką zawiścią.

Dzisiaj wielu doświadcza wspaniałych właściwości wentylatora. Jeśli rozwalisz się przez jakiś czas, możesz poczuć przypływ siły. Uważa się, że wraz z przepływem powietrza niesie pozytywną energię. Jego właściwości są aktywowane po wybraniu i prawidłowym użyciu.

Który wentylator wybrać?

Kolor i wzór wentylatora odgrywają ważną rolę. Kwitnąca sakura przynosi domowi miłość i czułość, paw - sukces, motyl - zabawę i lotos - powodzenia. Chociaż w każdym razie wszystko zależy od smaku człowieka. Najważniejsze jest to, że wybrany talizman powinien przynieść przyjemność estetyczną, a jeśli chcesz, możesz umieścić dowolne zdjęcie na płótnie własnymi rękami.Wybierając wentylator na ścianę, należy rozważyć kilka zaleceń:

 • Jeśli pokój jest dość przestronny, możesz powiesić duży wentylator na ścianie. Mały wentylator nie będzie działał prawidłowo w takim pomieszczeniu.
 • W małym pokoju musisz kupić wentylator odpowiedniej wielkości.
 • Wentylator powinien pasować do kolorystyki wnętrza. Lepiej unikać zbyt jasnych odcieni kwasu. Dobrze wyglądają pastelowe kolory.
 • Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany jest atrybut. Powinien być dość gęsty i przyjemny w dotyku. Ślady farby nie powinny pozostać na skórze po dotknięciu wentylatora. W płótnie nie powinno być otworów.

Są obustronni fani. Będą również miały magiczną moc, jeśli zostaną użyte zgodnie z zaleceniami.

W sklepach japońscy fani są sprzedawani rzadziej. Są jednak dość popularne i istnieją dwa typy: Sensu i uchiva. Sansu może się składać i rozkładać, składa się z płyt, a uchiva jest wykonana z drutu i tkaniny, nie może się składać.

Wentylator ścienny można łatwo wykonać ręcznie. Aby to zrobić, potrzebujesz dwóch szaszłyków z drewna, kleju, igły z nitką, papieru lub tkaniny, materiału do dekoracji. Proces produkcji obejmuje następujące kroki:

 1. Decydując się na rozmiary i formy, wycinamy preparaty z papieru.
 2. Półfabrykat należy złożyć harmonijką, aby fałdy pozostały oczywiste i widoczne. Następnie przymocuj jego krawędzie do drewnianych szpikulców i zszyć końce razem.
 3. Używając wstążek, dżetów i farb, nadaj fanowi pożądany wygląd. Zabezpiecz te przedmioty klejem.

Jeśli łopatka jest wykonana z tkaniny, fałdy należy starannie wyprasować.Mając trochę wyobraźni i wydając minimum wysiłków, możesz stworzyć prawdziwe dzieło sztuki własnymi rękami. W ten sposób możesz stworzyć całą kompozycję przy użyciu kilku fanów papieru i eksperymentować z ich aranżacją.Gdzie lepiej zawiesić wentylator?

Używając wentylatora, możesz usunąć złą energię z dowolnego pomieszczenia. Zwykle jest tak umiejscowiony, że chroni dom przed wrogimi ludźmi (na południu domu). Nie ma znaczenia, czy jest to kuchnia, czy salon.W zależności od celu możesz umieścić konkretnego wentylatora na określonej ścianie:

 • Jeśli zadaniem jest uzyskanie energii roboczej, wentylator zawiesza się za jego plecami w biurze lub pokoju, w którym zwykle wykonuje się pracę. Powinien wisieć pod kątem 45 stopni i być zwrócony do góry.
 • Czerwony wentylator naprzeciwko drzwi wejściowych przyciągnie szczęście do mieszkania. Wentylator musi być mały.
 • Zwyczajem jest wieszanie wentylatora z wizerunkiem cedru na wschodzie mieszkania. Pomoże to zachować zdrowie wszystkich członków rodziny.
 • W sypialni lepiej powiesić złotego wachlarza z wizerunkiem sparowanych postaci. Wzmocni to relacje rodzinne. Powiesić go bezpośrednio nad głową nie może być.
 • Dla tych, którzy szukają bratniej duszy lub cierpią z powodu nieszczęśliwej miłości, lepiej umieścić ten mebel na południowym zachodzie pokoju.
 • Na wschodzie możesz zaaranżować wentylator z przedstawioną na nim rybą. Taki atrybut w domu pomoże przyciągnąć dobrobyt finansowy.
 • Lepiej zawiesić talizman w pomieszczeniu, w którym występuje zastój energii. Konieczne jest skierowanie zasłony na tę część pokoju, która wymaga doładowania. Zawieś go tylko pionowo, trzymaj w dół.

Jeśli nie możesz zawiesić wentylatora w określonym miejscu, możesz wybrać dowolną ścianę.

Najważniejsze jest, aby wysłać je poprawnie. Aby zapobiec błędom i prawidłowo ustawić atrybut chińskiej doktryny, zaleca się zapoznanie z geologią Państwa Środka.Jak przymocować wentylator do ściany?

Przed umieszczeniem wentylatora we właściwym miejscu powinieneś kilkakrotnie przewietrzyć pomieszczenie. Możesz przymocować wentylator do ściany za pomocą najprostszych narzędzi i na zupełnie inne sposoby. Poniżej kilka pomysłów:

 • Ta metoda wymaga żyłki i gwoździ. Wbijamy w ścianę kilka gwoździ i zaczepiamy na nich wentylator za pomocą oczek wykonanych z żyłki. Wszystkie pomiary muszą być wykonane z wyprzedzeniem.
 • Aby powiesić duży wentylator, przymocuj go śrubą. Konieczne jest wywiercenie otworu w ścianie, włożenie kołka, a sama zasłona musi być przymocowana do śruby, po uprzednim wykonaniu otworu w płótnie.
 • Ci, którzy mają już atrybut Feng Shui w mieszkaniu, używali różnych metod mocowania, używając szpilek, długopisów biurowych. Niektórzy przyklejają wentylator do ściany za pomocą taśmy klejącej lub kleju.

Czasami fani są już sprzedawani z gotowym zawieszeniem, są bardzo łatwe w montażu. Ważne jest, aby dobrze go zamocować na ścianie, aby nie spadł i nie zranił nikogo.Chiński wentylator - piękny element dekoracyjny. Właściwe użycie tego atrybutu sprawi, że ten atrybut stanie się prawdziwym talizmanem dla domu lub mieszkania. Aby stworzyć przytulną i przyjemną atmosferę przy pomocy pięknego fana, nie trzeba wierzyć w starożytne nauki.

Obejrzyj film: Wentylacja Wymuszona - Dobre Rady 4K (Styczeń 2020).

Загрузка...