Rzeźbione meble z litego drewna dębowego we wnętrzu, piękne i antyczne z ręcznie robionymi dekorami elewacyjnymi, klasycznymi łóżkami i stolikami Elite - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Rzeźbione meble - ażurowe wnętrze (26 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wyjątkowe rzeźbione drewniane meble mają piękny wygląd i wyjątkową fakturę. Dekorując produkty inkrustowane, rzeźbione, mozaika tworzy wyjątkowe wnętrze, podkreślając smak i osobowość właścicieli.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-2


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-3

Rzeźbione drewniane meble są idealne do każdego wnętrza. Jest w doskonałej harmonii z różnymi stylami: Empire, Modern itp. Takie meble, wykonane własnymi rękami, zachowują ciepło rąk i duszy mistrza, jego ducha i twórczego wyglądu. Piękne, skomplikowane meble o harmonii linii i doskonałych proporcjach przyciągają uwagę niezależnie od lokalizacji: kuchni, sypialni, salonu.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-4


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-5


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto.gif">

Tworzenie ekskluzywnych mebli to żmudny i skomplikowany proces, ale ciekawy i twórczy dla mistrza. Ręcznie robione meble są zwykle wykonywane w jednym egzemplarzu, ponieważ seryjna produkcja jest nieopłacalna. Do produkcji mebli z litego drewna wykorzystywane są cenne gatunki drewna: teak, orzech, buk, brzoza, dąb. Ten materiał jest trwały, plastyczny w pracy, nie podlega chorobom, więc jest idealny do rzeźbionych drewnianych mebli. Drewno ma naturalny kolor, w tym biały i naturalny odcień.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-7


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-8

Wykonywanie rzeźbionych mebli

Przetwarzanie drewna wymaga doskonałej dokładności i uwagi. Praca mistrza, związana z rzeźbą artystyczną, jest bardzo odpowiedzialna i złożona. Pomimo wysokich kosztów ręcznie robionych mebli, sporo osób chce kupić ekskluzywne przedmioty luksusowe. Do produkcji mebli z litego drewna używane są różne rodzaje nici:

 • ulga;
 • płaska płaskorzeźba;
 • kontur;
 • geometryczne;
 • szczelinowy;
 • faktura;
 • rzeźbiarski

Rzeźbiony wystrój mebli stanowi doskonały dodatek do drewnianych mebli z rzeźbionymi fasadami. Dekoracje to rzeźbione nogi do mebli, gniazd, tralek, listew i innych elementów. Fasady do mebli wykończone są lakierem, złoceniem, patyną.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-9


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-10


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-11

Rzeźbiarze wykonują na zamówienie stoły, krzesła, szafy, łóżka, sofy, krzesła wykonane w różnych stylach. Rzeźbione meble z masywu wykonane są zarówno w stylu klasycznym podobnym do starożytnego, jak i wiejskim, etycznym, gotyckim i innych.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-12


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-13


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-14

Rzeźbione drewniane łóżka

Rzeźbione meble we wnętrzu każdego pokoju wyglądają wspaniale, drewniane łóżko szczególnie dobrze nadaje się do sypialni w klasycznym stylu, który jest odpowiedni przez cały czas. Popyt składa się z rokokowych lub barokowych łóżek z ciekawymi fantazyjnymi elementami. Rzeźbiony wystrój drewna może być dyskretny lub odwrotnie, przyciągnąć wzrok.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-15


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-16


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-17

Zanim zamówisz łóżko, musisz wziąć pod uwagę projekt sypialni, kolorystykę. Jeśli w sypialni dominuje klasyczny styl, zagłówek wykonany jest z ażurowych rzeźb, paneli. W stylu barokowym masywne wezgłowia wykonane są z wykwintnych rzeźb. Wysokość wezgłowia jest również dostosowana do wnętrza sypialni. Wyższy tył pokazuje piękno drzewa i oryginalność planu mistrza. Nogi łóżka w stylu powinny pasować do pleców.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-18


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-19


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-20

Zalety rzeźbionych mebli drewnianych

Unikalne rzeźbione drewniane meble są uważane za elitarne elementy wyposażenia wnętrza, dzięki wielu zaletom:

 • Wyłączność. Produkty wykonane z drewna wyglądają oryginalnie dzięki odcieniom i wzorom, które się nie powtarzają. Rzeźbiony wystrój drewna nadaje meblom jeszcze większą wyjątkowość.
 • Estetyka. Produkty ze szlachetnych gatunków drewna, zwłaszcza dębu, wyglądają solidnie i luksusowo, co podkreśla wysoki status właściciela. Dekoracja sprawia, że ​​meble są najbardziej eleganckie i oryginalne.
 • Trwałość Drewniane meble są zawsze bardzo wysokiej jakości i służą właścicielom przez długi czas, będąc wartością rodzinną.
 • Specjalna energia. Naturalny materiał ma pozytywny wpływ na ludzkie ciało.
 • Przyjazność dla środowiska. Drewno nie zawiera szkodliwych substancji. Tworzy doskonały klimat wewnętrzny, reguluje wilgotność.
 • Wysoka wytrzymałość. Produkty nie tracą swoich właściwości przez długi czas, łatwo tolerują różne temperatury.

Ponadto rzeźbione meble drewniane mają wiele zalet w porównaniu z meblami tapicerowanymi. Na przykład wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką lub gąbką, a meble stają się nowe.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-21


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-22


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-23

Drewniane meble, zwłaszcza rzeźbione dębowe meble, wskazują na wysoki status właściciela i jego nienaganny smak. Produkty są przyjazne dla środowiska i służą przez długi czas. Wysokie ceny ręcznie robionych mebli są zgodne z jego jakością, pięknem i ciężką pracą mistrza.


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-24


reznaya-mebel-azhurnij-interer-26-foto-25

Obejrzyj film: W PRACOWNI ARTYSTY (Kwiecień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send