Karmazynowy kolor we wnętrzu, połączenie szarych odcieni, zasłon, tapet i sofy - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Karmazynowe wnętrze: udane kombinacje i zdecydowanie złe decyzje (24 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Malina jest uważana za jasną, młodą i energiczną. Jak każdy kolor, który może być użyty w dekoracji wnętrz, może wpływać na nastrój ludzi. W odpowiednich kombinacjach powoduje optymizm, poprawia nastrój i wypełnia energią. Jeśli jednak użyjesz nieodpowiednich odcieni w połączeniu z nim, efekt może okazać się nieprzyjemny, uciążliwy i powodujący ból głowy.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-2

Czego nie robić

Malinowe wnętrze może być świetnym rozwiązaniem, ale może wyglądać wyjątkowo. Często różnica polega na szczegółach, które musisz tylko pamiętać, że ich użycie nie jest uzasadnione.

Malinowy kolor we wnętrzu wizualnie redukuje pomieszczenie. Mały pokój z niskim sufitem, który może wyglądać bardzo przytulnie, urządzony w jasnych, jasnych odcieniach ciepłych kolorów, ponieważ z karmazynu będzie wydawał się ciasny i wąski niż jest w rzeczywistości.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-5


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-6

Jakie kombinacje są dobre?

Nie można używać koloru we wnętrzu - stworzy to nieprzyjemną atmosferę i pozbawi pomieszczenie akcentów, ponieważ połączenie karmazynowego koloru we wnętrzu jest pierwszą rzeczą do przemyślenia.

Biały

Uniwersalny kolor, idealnie współgrający ze szkarłatem. Możesz użyć go jako głównego koloru, wtedy pokój będzie miał szkarłatną sofę, szkarłatne zasłony i inne tkaniny, a ty możesz dodatkowo, a następnie białe meble i białe akcesoria zostaną połączone z karmazynową tapetą.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-9


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-10

Żółty

Różne odcienie żółci mogą świetnie wyglądać w połączeniu z karmazynem - cień powinien być ciepły, niezbyt jasny i przyjemny.

Czarny

Kolor, który może sprawić, że szkarłatny pokój stanie się miażdżącym horrorem, ale może też wyglądać bardzo stylowo. Najważniejszą rzeczą w radzeniu sobie z tym jest nie przesadzanie i używanie go do akcentów.

Odcienie, które łączą szkarłatny kolor, mogą być bardzo różne: kontrastowe lub pokrewne, ciepłe lub zimne. Zanim zaczniesz pracę, powinieneś zrobić szkic, aby sprawdzić, jak będą wyglądać dobrze.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-11


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-12

Gdzie stosować malinowy kolor

Głównym plusem karmazynu jest to, że jest uniwersalny. W domu nie ma ani jednego miejsca, w którym nie można by go wykorzystać, jeśli podejdziemy do sprawy z wyobraźnią i zrozumieniem podstawowych zasad pracy z wnętrzem.

Kuchnia

Idealne miejsce do nanoszenia malinowego koloru. Po pierwsze, w kuchni mija dzień, kiedy optymizm i energia są tak potrzebne. Po drugie, jasna kuchnia wygląda odważnie, a nie wyzywająco lub niewłaściwie. Nawet malinowa lodówka lub malinowa kanapa we wnętrzu kuchni będą wyglądać odpowiednio, jeśli wszystko będzie dobrze przemyślane.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-13


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-14


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-15

Dzieci

Nie będzie tak łatwo, jak w kuchni, ale jeśli kolory są prawidłowo połączone, wynik może być równie dobry. Dla bardzo małego dziecka z karmazynem należy połączyć delikatne pastelowe odcienie. Jasne kolory będą pasować do chłopca-chłopca (najlepiej jednak, gdy izolujesz łóżko bezpośrednio za pomocą zasłony lub ekranu, aby jasność nie zapobiegła zasypianiu dziecka). Dla dziewczyny o romantycznym usposobieniu odpowiednie jest połączenie z delikatnym różem lub bzem. Karmazynowe zasłony we wnętrzu takiego pokoju dziecka byłyby bardzo odpowiednie.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-16


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto.jpeg">

Pokój dzienny

Trochę bardziej kontrowersyjny. Karmazynowe ściany we wnętrzu nie wyglądają ściśle, reprezentacyjnie ani ważnie. Wręcz przeciwnie, wyglądają młodzieńczo, nietypowo, energicznie i dlatego nadają się nie do każdego stylu. Żadne klasyki z nimi nie zadziałają, ale jeśli chcesz urządzić wygodny, nieformalny salon, będą wyglądać idealnie.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-17


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-18

Sypialnia

Karmazynowy w harmonii z delikatnymi pastelowymi kolorami, co oznacza, że ​​może być używany w sypialni. Głównym warunkiem - nie powinno być zbyt wiele, brak tapety, tylko akcenty, zgrabny wybór, bardzo ostrożne użycie. Jednak lepiej nadaje się do kuchni niż do miejsca, w którym ma spać.


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto.png">


malinovij-interer-udachnie-sochetaniya-i-odnoznachno-plohie-resheniya-24-foto-19

Łazienka

Niedoskonałe, ale całkiem odpowiednie miejsce. Jasne płytki, jasna podłoga, połączenie z białym lub żółtym będą wyglądać świetnie. Przyjemnie będzie korzystać z takiej łazienki rano, aby ożywić i zapewnić dobry nastrój przez cały dzień.

Obejrzyj film: Das Boot PL (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send