Białe drzwi Interroom Glossy and Entrance Interior Apartments, klasyczne drewniane solidne i gładkie laminowane z matowym szkłem Nowoczesne, przesuwne komory z lustrem w przedpokoju - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Białe drzwi we wnętrzu: otwórz nową przestrzeń (23 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Białe drzwi wejściowe są dziś jednym z popularnych i modnych elementów nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Powód popularności jest prosty: z jego pomocą możesz łatwo poprawnie umieścić akcenty, dzięki czemu Twoje najdziksze pomysły staną się rzeczywistością. Lekki odcień pomaga pozbyć się pretensjonalności i sprawia, że ​​przestrzeń jest bardziej harmonijna. Jeśli używasz białego połysku, możesz wizualnie powiększyć pokój. Dodatkowo białe połysk lub matowe wykończenie doskonale łączą się z różnymi decyzjami stylistycznymi.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-2

Zalety białych drzwi

Białe drewniane drzwi mają wiele zalet, które mogą być wymieniane przez długi czas.

  • To rozwiązanie kolorystyczne jest uniwersalne. Może być łączony z wieloma innymi kolorami. Białe błyszczące drzwi idealnie pasują do każdego pomieszczenia, od łazienki po sypialnię. Białe drzwi wewnętrzne nie muszą być łączone z odcieniami mebli, laminatu lub ścian.
  • Różnorodność kolorów tego koloru po prostu nie zna granic, więc możesz samodzielnie pomalować drzwi na biało.
  • Białe drzwi we wnętrzu mieszkania zapewniają doskonałą okazję w przystępnej cenie, aby przestrzeń była bardziej wyrafinowana i wyrafinowana. Faktem jest, że białe gładkie drzwi będą znacznie tańsze niż wzory z elementami malowanymi.
  • Białe drzwi z litego drewna są bezpiecznym dla środowiska meblem, który może służyć właścicielowi przez dłuższy czas.
  • Białe drzwi wewnętrzne we wnętrzu są opcją wygrywającą w małych pokojach, ponieważ pomagają wizualnie powiększyć przestrzeń. Biała paleta sprawia, że ​​przestrzeń jest łatwa i więcej światła.
  • Białe drzwi wewnętrzne pomagają nadać przestrzeni wyjątkowy urok i indywidualność.

W białych drzwiach w mieszkaniu lub domu praktycznie nie ma wad. Zaleca się preferowanie niezawodnych producentów. Jak wiadomo, biel jest znakiem rozpoznawczym, jest bardziej podatna na zabrudzenia, ale łatwo jest usunąć brud z powierzchni roztworem mydła. Najłatwiej jest czyścić laminowane drzwi wewnętrzne.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-4


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-5

Popularne rodzaje białych drzwi wejściowych

Drzwi wejściowe i wewnętrzne, których wystrój jest inny, są klasyfikowane w zależności od użytego materiału, celu, cech otwarcia. W oparciu o dostępny materiał można wyróżnić następujące typy drzwi:

Drzwi z litego dębu, sosny, brzozy, olchy

Takie modele są wysokiej jakości i trwałe. Drzwi z białego popiołu są dziś powszechnym rozwiązaniem, ponieważ mają atrakcyjny odcień. Takie drzwi wewnętrzne z tablicy wyglądają szlachetnie i drogo.

Drzwi z litej sosny są mocne, odporne na wilgoć. Ponadto sosna jest łatwa w obróbce, okazuje się pięknymi płótnami o unikalnej strukturze.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-6


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-7

Drzwi z sali interakcyjnej MDF

Drzwi z Interroomu MDF od interlinii są decyzją budżetową. Ten fornirowany wzór charakteryzuje się szerokim wyborem rozwiązań projektowych. Białe drzwi fornirowane często można znaleźć w mieszkaniach miejskich, korytarzach, salonach. Ten projekt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością.

Białe drzwi panelowe

Ten projekt składa się z małych płyt lub listew (paneli). Prostokątna bielona płyta jest mocowana za pomocą systemu cierno-rowkowego lub kleju.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-8


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-9

Białe drzwi ze szkłem, lustro

Ta lustrzana szklana konstrukcja jest dziś jednym z najnowszych trendów w modzie. Modele z lustrem i szkłem wizualnie zwiększają przestrzeń. Konstrukcja może być stosowana z litego szkła, lustra, mozaiki, witraży o wielokolorowym wzornictwie lub czarnego szkła.

Drzwi PCV

Taka konstrukcja jest często stosowana w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Na przykład takie drzwi są często instalowane w łazience.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-10


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto.png">

Najczęściej wnętrza wykorzystują klasyczne białe drzwi. Takie drzwi można uzyskać, jeśli drzewo jest pomalowane na biało. Białe malowane drzwi wyglądają spektakularnie, zwłaszcza w słonecznych pokojach. Farba do drzwi musi być wysokiej jakości.

Białe drzwi przesuwne są doskonałym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń. Po pierwsze, zwalniasz miejsce dzięki wygodnemu mechanizmowi otwierania. Po drugie, biały kolor sprawia, że ​​pokój jest wizualnie większy i nie skupia uwagi na sobie.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-11


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-12


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-13

Modele pomalowane na biało, typu salon charakteryzują się wahadłowym wzorem i mogą być otwierane w dwóch kierunkach. Takie białe drzwi są używane w stylu prowansalskim, nowoczesnym lub klasycznym.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-16


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-17

Rozwiązania projektowe z białymi drzwiami

Białe drzwi są dziś używane we wnętrzach niemal każdego stylu. Na przykład białe lakierowane drzwi w stylu Art Nouveau nadają się do wnętrz monochromatycznych lub niestandardowych kombinacji czarno-białych. Takie drzwi, zainstalowane na ciemnym tle, stają się niezależnym elementem wnętrza i wpływają na tworzenie atmosfery indywidualności.


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-18


belie-dveri-v-interere-otkrivaem-novoe-prostranstvo-23-foto-19

Białe drzwi z patyną świetnie wyglądają w klasycznych wnętrzach i buduarowym stylu barokowym. Najważniejsze jest to, aby cała kompozycja drzwi była utrzymana w tym samym stylu i była zgodna z duchem czasu.

Pin
Send
Share
Send
Send