Bukiety z nadziewanych zabawek i cukierków z rękami, niemowlęciem i pięknym ślubem dla narzeczonych, krok po kroku dla początkujących - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Bukiet zabawek - wzruszający prezent i pluszowy znak uwagi (20 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Prawie za każdym razem wybór bukietu zajmuje dużo czasu i wymaga pewnej ilości nerwów, ponieważ często chcesz mieć trudności z pozbyciem się znaku uwagi kupionego pospiesznie w kwiaciarni. Jednak dziś możesz stworzyć kreatywny prezent, który zachowa wizerunek bukietu, ale będzie pełen niespodzianek: kolorowych cukierków i niedźwiedzich pąków. Nie jest trudno zebrać taki bukiet zabawek własnymi rękami i możesz być pewien, że taki prezent spowoduje podziw i burzę radosnych emocji.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-2

Jak zrobić bukiet zabawek?

Dzięki prostym i prostym zabiegom zbierania bukietu dla nowicjuszy nie jest trudno.

Materiały i narzędzia

Do prezentu potrzebne są następujące elementy:

 • miękkie zabawki;
 • drewniane szpikulce lub drut florystyczny;
 • pianka do podstawy i wąskiej taśmy;
 • wielobarwny papier falisty i organza / siatka na bukiety;
 • rura z tworzywa sztucznego do uchwytu;
 • wstążka do dekorowania bukietów lub taśmy wykończeniowej;
 • wystrój (kulki, koraliki, kokardki, serca);
 • słodycze (w formie „Trufli”).

Z narzędzi przydadzą się: nożyczki, pistolet do klejenia, zszywacz, szczypce.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-5


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-6

Przygotowanie podstawy do tworzenia pluszowej kompozycji. Kawałek w postaci stożka ściętego wycina się z kawałka piany. Wymiary podstaw są określane na podstawie liczby zabawek i grubości rączki. Wysokość podstawy wynosi 7-8 cm, w mniejszej podstawie starannie wykonany jest mały rowek, który jest traktowany gorącym klejem. Plastikowa rurka jest włożona do niego.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-9


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-10

W prezentach dla dzieci należy użyć pysznego wystroju - cukierków. Szpikulec z kroplą kleju wkłada się w podstawę owinięcia wokół ogona, który jest owinięty wokół drążka. Aby uzyskać dodatkowe mocowanie, możesz owinąć ten kawałek opakowania cukierków taśmą klejącą. Wszystkie cukierki są dołączane w ten sam sposób.

Doskonały materiał do ozdabiania bukietów cukierków - kawałków papieru falistego. Do dekoracji jeden długi bok prostokątnego liścia jest lekko rozciągnięty, tworząc małą falistą krawędź. Cukierki zawinięte w papier (falista krawędź jest umieszczona na górze), która jest zamocowana na taśmie szpikulcem. W przypadku dekoracyjnej objętości papier jest lekko rozciągnięty wokół cukierka. Aby uzyskać eleganckie kwiaty cukierków, lepiej jest najpierw wykonać próbkę testową.

Ciekawym pomysłem dekorowania słodyczy jest owijanie ich w krąg organzy. A cukierek będzie wyglądał elegancko, na którym tkanina jest zapinana wąską wstążką związaną kokardką.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-11


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-12

Świetny pomysł na tworzenie elementów dekoracyjnych - koralików / kokardek na drucie. Bukiet ślubny z miękkich zabawek doskonale ozdobi perłowe perły i satynowe kokardy.

Najbardziej kreatywnym etapem tworzenia bukietów miękkich zabawek jest montaż wszystkich elementów. Po pierwsze, zabawki „siedzą”. Następnie równomiernie umieść cukierki. Końcowe poprawki kompozycji przyniosą koraliki, łuki, ustalone w losowej kolejności.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-13


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-14


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-15

Spektakularne opakowanie pomoże ukryć piankę i nadać akcesorium wykończony i luksusowy wygląd. Aby to zrobić, uchwyt i podstawa bukietu cukierków owinięte papierem falistym. Końcowym etapem wystroju jest zaprojektowanie całej kompozycji z podwójną siatką organza / kwiat i jej mocowanie zszywką. Podstawa uchwytu jest wiązana w formie kokardki z warkoczem lub kwiatową taśmą.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-16


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-17

Istnieje wiele opcji pluszowych kompozycji kwiatowych. Aby ułatwić bukiet ślubny, jako ozdobne detale stosuje się sztuczne kwiaty zamiast cukierków. W razie potrzeby możesz eksperymentować z rozmiarem i rodzajem zabawek, dodając do kompozycji nowe elementy figur (w postaci stożków). Proces składania prezentu krok po kroku pozostaje taki sam.


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-18


buket-iz-igrushek-trogatelnij-podarok-i-plyushevij-znak-vnimaniya-20-foto-19

Ogólne chce stworzyć bukiet

Aby zrobić bukiet ślubny z zabawek lub prezent dla dziewczęcej, nie musisz uczyć się specjalnych technik. Piękny i delikatny dodatek okaże się, jeśli zastosujesz się do niezbyt skomplikowanych zasad:

 • Wszystkie szczegóły bukietu (zwłaszcza na wesele) powinny być bezpiecznie zamocowane. W żadnym przypadku nie ma wolnych przerw między elementami akcesorium. Znakomity sposób na wypełnienie przestrzeni - użyj eleganckich kwiatów z organzy / siatki;
 • słodycze i opakowania nie są przebijane;
 • Bukiet ślubny jest wykonany w delikatnych pastelowych kolorach. Wyjątkiem jest miłość panny młodej do jasnych eleganckich kompozycji, a następnie można bezpiecznie używać kontrastowych kolorów (biało-czerwony, żółto-zielony).

Jeśli zrobisz bukiet miękkich zabawek własnymi rękami, to na pewno uratuje kawałek nastroju jego twórcy i zostanie zapamiętany na długi czas.

Obejrzyj film: Porzucone dzieci milczą. Ta cisza w ośrodku poraża! UWAGA! TVN (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send