Wymiana fasad na zestawie kuchennym - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Wymiana elewacji w zestawie kuchennym

Pin
Send
Share
Send
Send


Zastąpienie frontów kuchennych wcześniej czy później wielu ludzi jest zdziwionych. Przyczyny tego działania mogą znaleźć wagę: z braku środków na zakup nowego zestawu słuchawkowego na te „projekty gier”. Być może wymaga wymiany fasad szklanych lub chce zaktualizować blaty. A jeśli jesteś już mocno zakorzeniony w myślach o wprowadzeniu zmian w najbardziej „smacznym” pokoju w domu, proponujemy zapoznać się z opcjami materiałów, które są optymalnie odpowiednie do zestawów kuchennych.


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-2


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-3

Profesjonalne narzędzia

Istnieje kilka materiałów, które mogą tchnąć nowe życie w nowy zestaw mebli do jadalni lub kuchni.

Uważa się, że najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zastąpienie przestarzałej elewacji zestawu słuchawkowego odporną na zużycie płytą wiórową. Dość powszechnym materiałem jest MDF. Jego zastosowanie przy wymianie mebli kuchennych jest istotne w sytuacji, gdy istnieje potrzeba zamówienia elewacji z litego naturalnego drewna, ale nie ma takiej możliwości.

Ponadto głównym i pomocniczym środkiem autoekspresji są często:

 • Nowoczesny plastik;
 • Drukowanie zdjęć;
 • Farba, lakier;
 • Szkło dekoracyjne.

Jeśli chodzi o wymianę przeszklenia bez zmiany fasady kuchennej, praca w tym przypadku będzie najbardziej ekonomiczna i krótkotrwała. A twoja interwencja w proces produkcji będzie minimalna. Wystarczy wybrać rodzaj przeszklenia - z abstrakcyjnymi wzorami lub rysunkami tematycznymi, przezroczystymi lub półbłyszczącymi, falistymi lub nie. W każdym scenariuszu wymiany fasad w zestawie kuchennym wykroje są dostarczane w standardowych rozmiarach. Jeśli jesteś gotów wydać trochę więcej pieniędzy, a jeśli masz zestaw mebli inny niż szablon, możesz zamówić indywidualne rozmiary.

Zalety i rezultaty wymiany fasad

Przed i po wymianie elewacji nie zmienia się tylko jedna rzecz - funkcjonalność zestawu kuchennego. Jeśli jest taka potrzeba, można ją podnieść na nowy poziom. W pozostałych przypadkach wydajność przekracza najwyższe oczekiwania:

 • Oryginalna aktualizacja straciła atrakcyjność drzwi i blatów;
 • Poprawa stylistyki;
 • Poprawa działania poprzez zamykacze;
 • Poprawa indeksu estetycznego dzięki listwom, fartuchom ściennym, frezowaniu i innym.

Zwracając się do profesjonalistów, którzy mają imponujące i ciekawe doświadczenie w dziedzinie wymiany elewacji, gwarantujesz nie tylko absolutną skuteczność korzystania z zestawu kuchennego, ale także najwyższą klasę wykonania artystycznego za rozsądną cenę. Pod koniec całej pracy tylko ty i kot dowiecie się, że kuchnia nie jest wcale nowa, lecz przywrócona.


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-5


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-6

Koszt wymiany fasad kuchni będzie zależał bezpośrednio od wybranych materiałów wiodących i pomocniczych. Główną i definiującą właściwością jest absolutna harmonia z projektem obudowy. Podczas przeprowadzania przywracania całkowity kosztorys może obejmować:

 1. Płyty wiórowe. Materiał jest bezpieczny dla środowiska i wyjątkowo przyjemny w dotyku. Okres użytkowania wynosi około 10 lat.
 2. MDF. Atrakcyjny i poważny. Służy co najmniej 7 lat wiernie. Jest alternatywą dla płyt wiórowych.
 3. Drukowanie zdjęć z efektem błyszczącym lub matowym. Takie fasady są łatwe do czyszczenia i wyjątkowo odporne na wpływy zewnętrzne.
 4. Plastik. Został on wynaleziony (i nadal ma znaczenie) ze względu na niezrównaną trwałość i tolerancję na wszystko, co dzieje się wokół.
 5. Szkło lub pleksi szkło. Ta ostatnia opcja jest bardziej atrakcyjna, jeśli dom jest zamieszkany przez dzieci, które nie są zbyt ostrożne z nowymi i kruchymi meblami lub używają upiornego atawizmu w postaci procy jako rozrywki. Żywotność obu materiałów ma tendencję do nieskończoności.
 6. Farba, lakier, powłoka ochronna. Uchwyty i okucia. Boczne panele i cokoły. Okapy, szyny i oświetlenie. Dekoracje i elementy dekoracyjne ... Wszystko zależy od wyobraźni i sytuacji finansowej klienta. Wszystko, jak mówią, jest aktywne i zwinne. Jest wyobraźnia i są pieniądze - dla zdrowia! Możesz zbudować prawdziwe gastrodvorets podczas wymiany fasad kuchni. Ale koszt w tym przypadku wzrośnie.

Każdy materiał z reguły jest pełen wariacji kolorystycznych: od wyśmienitej imitacji marmuru i cegieł po standardowe odcienie drewna i wersje monofoniczne. Jeśli po prostu ograniczysz się do wymiany frontów kuchennych bez przeszklenia, całkowita ilość wszystkich prac z pewnością będzie w rozsądnych granicach. Możliwe, że konieczne będzie zakupienie i zainstalowanie nowej myjni samochodowej lub wciśnięcie w nią innych obiektów funkcjonalnych, a następnie koszt wzrośnie. Z reguły ostateczna cena wymiany fasad powstaje po fakcie i jest w pełni kontrolowana i rozliczana przed klientem. Projekt planowania wstępnego pomoże wprowadzić pewność w polityce finansowej. Informacje zwrotne od specjalistów to gwarancja komfortowej ceny wymiany fasad w zestawie kuchennym.


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-9


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-10

Dodatkowe zalecenia podczas wymiany frontów kuchennych

Wybierając odpowiedni typ projektu, konieczne jest uwzględnienie tak nieestetycznej funkcji jak własne lenistwo. Jeśli nie lubisz wycierać co pół godziny, jak się wydaje, ogrzewanych fasad kuchennych z przeszkleniami, których wygląd zajmowałeś się po wymianie, lepiej wybrać wysokiej jakości materiały, które są chronione przed wilgocią. A najlepsze są ci, którzy doskonale tolerują czyszczenie środkami ściernymi i innymi chemikaliami domowymi. Tacy „faceci” cierpliwi to fronty kuchenne ze specjalną powłoką ochronną. Oto wystarczające czyszczenie na mokro:

 • Płyty z płyty wiórowej i MDF;
 • Wkładki szklane;
 • Folia samoprzylepna.

Lakierowane i laminowane powierzchnie wymagają pielęgnacji suchą szmatką. Konstrukcje z litego drewna są najbardziej delikatnym materiałem. Jeśli zdecydowałeś się zastąpić właśnie taką elewację zestawu słuchawkowego, w związku z tym wymagana jest pielęgnacja w postaci czyszczenia miękką szmatką ze specjalnymi produktami nie będącymi chlorem. Mamy nadzieję, że te proste zalecenia pomogą zwiększyć termin aktywnej obsługi zaktualizowanej kuchni i radość z przyjemnych zmian we wnętrzu.


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-11


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-12


zamena-fasadov-na-kuhonnom-garniture-13

Obejrzyj film: Wymiana daszku - remont elewacji (Sierpień 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send