Łazienka o powierzchni 4 m² z prysznicem i toaletą, nowoczesnym wnętrzem i renowacją pokoju, kafelkami, wzornictwem Wielkiej łazienki w jasnych kolorach - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Mała łazienka 4 m 2: jaka jest zaleta małej powierzchni (57 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Przy naprawie małych mieszkań może być trudno z aranżacją łazienek (ze względu na ich skromny rozmiar). Najpopularniejsza i najtańsza opcja zwiększenia toalety i łazienki w strefie związkowej. Oczywiście nie można powiedzieć, że przestrzeń zostanie znacznie dodana. Jednak będzie więcej możliwości stworzenia komfortowego środowiska i racjonalnego wykorzystania przestrzeni.


4


4-2


4-3


4-4


4-5


4-6


4-8


4-9


4-10


4-11


4-12

Różnorodność tekstur i odcieni

Oryginalne połączenie gładkich powierzchni, które naśladują różne materiały, nadaje pomieszczeniu niestandardowy wygląd. Do wykończenia podłogi można wybrać płytkę z imitacją drogiego drewna, a ściany układają gładką płytkę o neutralnych odcieniach. Tekstura marmurowych lub granitowych płyt ma również elegancki i kosztowny wygląd.

Projekt łazienki 4 m kw. Lepiej jest zachować w palecie pastelowych odcieni: srebrno-szary, miętowy, piaszczysty, rozmazany niebieski. Takie rozwiązania kolorystyczne wizualnie rozszerzają pomieszczenie, sprawiają, że jest on wolny i jasny.

Jeśli chcesz dodać gry kolorów, możesz użyć mozaikowych paneli lub oddzielnych jasnych elementów o odpowiednim zakresie. Jednocześnie dokładnie monochromatyczne ściany będą doskonałym tłem do dekoracji malowniczego wnętrza.


4-13


4.jpeg">


4-14


4-15


4-16

Wybór mebli i instalacji wodno-kanalizacyjnych

Istnieje wiele sposobów na stworzenie przestrzeni organicznej dzięki prawidłowemu wyborowi i ergonomicznemu układowi instalacji wodno-kanalizacyjnych i mebli.

Wyposażenie mebli

W małej łazience nie zaleca się instalowania dużych mebli lub głębokich szaf / szaf. Producenci oferują ciekawe rozwiązania: na przykład wąskie systemy modułowe, które umożliwiają zmianę układu obiektów lub ich różnych kombinacji. Dodatkowe miejsca przechowywania zapewniają następujące elementy mebli:

  • półki narożne, małe szafki;
  • piórnik o dużej płytkości (można również wybrać model kątowy);
  • półki pod sufitem na obwodzie pomieszczenia lub tuż nad drzwiami do łazienki.

Szklany lub marmurowy blat nada pomieszczeniu wyjątkowego uroku i oryginalności. Pod nim możesz zainstalować pralkę lub zorganizować miejsce do przechowywania akcesoriów łazienkowych.


4-17


4-18


4-19


4-21


4-22


4-23


4-24


4-25

Oświetlenie i wystrój pokoju

Przy wyborze i instalacji urządzeń ważne jest, aby pamiętać o bezpieczeństwie. Podobnie jak w małej łazience, są one instalowane blisko zlewu, prysznica.

W małym pokoju punktowym, oświetlenie lustrzane organicznie wygląda świetnie. Dzięki różnym źródłom światła pomieszczenie nabiera objętości wizualnej, wizualnie rozszerza przestrzeń i zwiększa wysokość sufitu.

Projekt łazienki 4 m kw. Zyska ciekawe cechy podczas korzystania z powierzchni odbijających światło. W przypadku pomieszczeń kompaktowych zaleca się wybór luster bez ram. Jeśli zainstalujesz kilka identycznych luster w łazience (ustaw je równolegle lub prostopadle), pokój stanie się wizualnie dużo jaśniejszy i lżejszy.


4-26


4-27


4-28

Piękne i nowoczesne stylowe wzornictwo pozwala nawet w małym pomieszczeniu stworzyć wyjątkowy komfort. Odpowiedni dobór materiałów, mebli i instalacji wodociągowych nada łazience pewien nastrój lub charakter.


4-30


4-31


4-32


4-33


4-34

Minimalizm

Taka aranżacja łazienki o powierzchni 4 metrów kwadratowych z zadowoleniem przyjmuje projekt przestrzeni przy zachowaniu maksymalnej swobody. Wybór materiałów wykończeniowych w kolorach białym i jasnym przyczynia się do wizualnej rozbudowy pomieszczenia. Najlepsza opcja - połączenie nie więcej niż trzech kolorów lub odcieni. Kontrastujące odcienie wyglądają interesująco: białe ściany i czarna podłoga. Brązowe meble wyglądają elegancko w jasnym, piaszczystym pokoju. Otwarte przechowywanie przedmiotów nie jest mile widziane - powinny być w zamkniętych pudełkach.

Hydraulika jest wybierana w ścisłych, zwięzłych formach. Lepiej jest zainstalować zawieszone modele - ich „pływający” widok sprawia wrażenie przestronności. Dźwigi to wybrane linie proste, bez zaokrąglenia.


4-35


4-36


4-37


4-38


4-39

Tradycyjny klasyk

Ten styl wyróżnia się wyrafinowaniem i organicznym połączeniem komfortu i luksusu. Wspólny kolor we wnętrzu to odcień kości słoniowej. Przyciemniane ozdoby lub wzory z gładkimi złotymi liniami, symetryczne rozmieszczenie elementów wewnętrznych (lampy w pobliżu lustra lub szafek ściennych) są mile widziane.

Wizualne zwiększenie przestrzeni uzyskuje się dzięki zastosowaniu dużej ilości światła i blasku: mebli z błyszczącymi fasadami, dużych luster w rzeźbionych ramach.

Szczególną uwagę w stylu klasycznym przypisuje się jakości materiałów - jeśli meble są drewniane, to są wykonane z naturalnego drewna. Jeśli ceramika - to z drogich kolekcji. Każdy mebel dosłownie oddycha elegancją.


4-40


4-41


4-42


4-44


4-45


4-46


4-3.jpeg">


4-4.jpeg">


4-48


4-50


4-51


4-52


4-53

Obejrzyj film: Dom w zabudowie szeregowej, Wrocław -Oporów (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send