Balony na urodziny, wesele, ostatni dzwonek, ukończenie szkoły lub inne uroczystości, Aerodesign w salach szkół i przedszkoli, pomysły dekoracji pokoju - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Dekoracja balonowa: świąteczny projekt lub ucieleśnienie romansu (28 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Jeśli, zgodnie z dobrze znaną frazą „teatr zaczyna się od wieszaka”, wakacje zaczynają się od dekoracji sali. Wrażenie każdej uroczystości będzie jasne i niezapomniane, jeśli jej atmosferę uzupełni oryginalny projekt. Dziś popularne jest dekorowanie balonami. W zależności od wybranej kompozycji, z ich pomocą możesz łatwo stworzyć uczucie lekkości, harmonii i ogólnie pozytywnie.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-2

Gdzie przy okazji są kule?

Projekt ulicy

Każda osoba zobaczyła na ulicy wejście do sklepu ozdobionego balonami, projekt wystawy lub wyznaczenie miejsca na imprezę. Dlaczego w takich przypadkach ubiegać się o balony? Ponieważ przyciąga uwagę, intryguje i obiecuje dobry nastrój. Kulki na ulicy to zawsze ludzie, śmiech dzieci i poczucie świętowania. Do takich celów częściej używane są techniki zdobienia:

  • girlandy (są jeden, dwa i wiele kolorów);
  • duże (ludzkie i wyższe) postacie znanych postaci;
  • powietrzno-gumowe formy kwiatów i drzew.

Możliwe jest ozdabianie wydarzeń oryginalnymi dużymi wiązkami piłek, tak jakby pędziły w powietrzu do nowych celów. Pod koniec wakacji takie wiązki są często odrzucane, a kule delikatnie podnoszone przez wiatr.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-4


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-5

Kulki do dekoracji wnętrz

Aerodesign święta dziecięcego - nieograniczona wyobraźnia i wszechstronne możliwości. Wszystko jest tutaj: od dekoracji ścian i stołów do teraźniejszości, piłki w kształcie zwierzęcia, serca, samochodu lub kwiatu.

Specjalna rozmowa - dekoracja balonów ślubnych. Są to dmuchane łabędzie, pierścienie i oczywiście kwiaty ślubne. Oryginały specjalne mogą tworzyć kompozycję dla całej sali z kulek jednego lub dwóch kolorów, ale różniących się kształtem. Często wybierane są białe, złote, czerwone lub różowe odcienie.

Zgodnie z inną praktyką strefa nowożeńców kontrastuje z ogólnym wzorem na czerwono i jest używana tylko tutaj, tak jakby podkreślała „bohaterów” uroczystości. Wesela i balony to koncepcje, które od dawna stają się nierozłączne.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-6


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-7


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-9


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-10

Jak ozdobić piłki w auli?

Każdy etap życia jest na swój sposób dobry. Wielu z nas pamięta nasze studia, a także wieczory naszych dzieci, a nawet wnuków. Ukończenie studiów w przedszkolu, szkole, instytucie, lata latają szybko. Jak wspaniale jest, gdy te studia są beztroskie i wesołe, dzieci śmieją się głośno, a wokół jest dużo jasnych i wielokolorowych balonów z ich świąteczną kolorystyką.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-11


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-12


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-13

Dekoracja przedszkola odbywa się dla głównych uczestników imprezy - dzieci, dlatego powinna być fascynująca i dziarska. Tworzenie pokoju z balonami to świetna zabawa. A jeśli chodzi o klauna, emotikony, pszczoły lub indyjskie postacie stworzone z kulek o różnych kształtach, spotykających gości przy wejściu z uśmiechem, jest to nie do opisania. Dziś takie figury są z powodzeniem przymocowane do podłogi, aw przypadku wakacji na zewnątrz kołyszą się ładnie, jakby chodzili. W sali z balonami wskazane jest oddzielenie obszarów na jedzenie, koncerty i gry masowe. Przedszkole na tym skorzysta, a nastrój dziecka wzrośnie.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-14


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-15

Projekt szkoły jest również pożądany, począwszy od 1 września, ucznia pierwszej klasy, a kończąc na imprezie dyplomowej. W pobliżu szkoły balony są często wskazywane przy wejściu, miejsce na linijkę lub scenę auli jest ozdobione girlandą. Szczególnie istotne rozwiązania projektowe do ukończenia szkoły. Romantyczna orientacja, surowość lub smutek - wszystko można wyrazić poprzez przeprowadzenie dekoracji sali. Dekoracja szkoły to zawsze wiele pomysłów. Dekoracje balonowe przybywają na ratunek, niezależnie od sytuacji finansowej, wielkości pokoju i przedmiotu scenariusza.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-16


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-17

Przed projektantem zawsze pojawia się pytanie: jak sprawić, by było ono tak wygodne i interesujące? Odpowiedź jest prosta: z balonów własnymi rękami. Korzystając z tej praktyki, inwestujemy naszą duszę, co oznacza, że ​​ogrzewamy salę szczerością i miłością. Takie usługi i profesjonaliści mają specjalne podejście.

Wykonanie ostatniego połączenia z balonami jest bardzo symboliczne: to nadzieja na szczęśliwą przyszłość i spełnienie naszych planów.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-18


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-19

Jakie są kule?

Rozpoczęcie wakacji z balonami zaczyna się od ich wyboru: lateks lub folia. Projekt aerodynamiczny może zapewnić kombinację obu opcji. Najważniejsze, że projekt hali był stylowy.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-20


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-21

Ekstrawagancja piłki zawiera:

  • Odmiany okrągłe lub figurowe;
  • Lincoluna (ma dwa ogony);
  • Punch piłki;
  • Kulki do modelowania;
  • Piłki, w które zapakowane są prezenty.

Z ich pomocą można stworzyć całą fontannę emocji i tęczowych wrażeń. Oryginalna dekoracja pokoju z balonami z drukowanymi obrazkami (od emotikonów do całych naturalnych krajobrazów). Dzisiaj są opcje z imionami, życzeniami i życzeniami (na rocznicę lub ślub). Ulubione kulki wakacji dla dzieci od dawna są małymi i dużymi figurami, a także dmuchanymi dekoracjami.

Owalne lub okrągłe warianty gumowe, modele folii ze specjalnie zaprojektowanymi logo (numer szkoły, klasa, imiona uczniów i nauczyciele) mogą być odpowiednimi balonami do ukończenia szkoły. W tym samym stylu możesz trzymać dekorację klasową.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-22


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-23


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-24

W przeciwieństwie do projektu balu, wesele jest zalecane, aby odnosić się do piłek do modelowania: figury z nich wykonane, dziś modnie jest używać do konkursów, quizów i komiksu.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-25


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-26

Obecnie dekoracja świąteczna z balonami może być wykonywana przez profesjonalistów, wykorzystujących nowe trendy w projektowaniu umiejętności i różnorodność dostępnych stylów. Na przykład pokój z balonami na urodziny może zamienić się w wspaniały plac zabaw lub malowniczy leśny trawnik, na którym mieszkają nadmuchiwane ptaki, misie i konie. Z ogrodu z balonami możesz zrobić dno morskie i usiąść w nim nadmuchiwane ryby. Po naprawieniu takich dekoracji na drzewach, krzewach i polanach, można bezpiecznie organizować gry fabularne, bawić dzieci za pomocą tematycznych scenariuszy.


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-27


oformlenie-vozdushnimi-sharami-prazdnichnij-dizajn-ili-voploshenie-romantiki-28-foto-28

Rejestracja przez balony z okazji urodzin lub innego uroczystego wydarzenia z wyprzedzeniem dostosowuje gości do pozytywnych emocji, daje radość i życzliwość. Niech to będzie jak najwięcej w naszym życiu!

Obejrzyj film: DUŻA KULA Z BALONÓW . .jak wykonać dekorację sali weselnej (Sierpień 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send