Serwetki do dekoracji stołu, jak pięknie składać, układać i dekorować - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Serwetki do dekoracji stołu: nowe pomysły (25 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Dekoracja stołu serwetkami ma nie tylko wartość higieniczną, ale także ważny jest element estetyczny. Ich wygląd i kolory są dobierane indywidualnie dla każdego świątecznego lub regularnego stołu. Serwetki papierowe powinny wyglądać odpowiednio do smakołyków, ponieważ ich rola polega na tym, aby atmosfera posiłku była przytulna i wygodna.

Techniki układania stołu

Aby zaoszczędzić czas, artykuły higieniczne są ostrożnie umieszczane na różne sposoby w specjalnym urządzeniu - uchwycie na serwetki, który zwykle jest instalowany na środku stołu. Ta metoda jest odpowiednia na codzienne uczty, herbatę. W restauracjach dla zwykłych gości, serwetki są po prostu umieszczane na obrusie, aby ułatwić korzystanie z nich.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-2

Jeśli lubisz często spotykać się z gośćmi, spędzać dużo czasu na piciu herbaty, dyskutować o codziennych problemach i planować z przyjaciółmi i kolegami, dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie serwetki w uchwycie na kubek. Dla ciebie ta procedura nie zajmuje dużo czasu, a goście będą czuć się komfortowo - nie trzeba sięgać po serwetkę pośrodku stołu.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-5


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-6

Zasady ustawiania stołu za pomocą serwetek

Organizując uroczystość lub uroczysty obiad, każda gospodyni dba o to, jak pięknie złożona tkanina i serwetki papierowe, wybierz schemat kolorów, wybierz kształt, zgadnij z rozmiarem. Chce zaskoczyć gości nie tylko pysznymi smakołykami, ale również niezwykłym układaniem stolików. Serwetki można nakładać na talerze i papier - pod talerzem lub obok sztućców. Składane akcesoria do świątecznego stołu to cała sztuka, a wiele hostess nie ma nic przeciwko oglądaniu wideo z samouczkami krok po kroku.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-8


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-9

Jak używać serwetek i od czego powinienem się powstrzymać?

Przed sztućcami każdego gościa powinna być serwetka, a zapas serwetek powinien znajdować się w innym dostępnym miejscu.

Serwetka może zacząć się rozkładać podczas serwowania potraw na stole. Nie jest zwyczajowo używać serwetki, jeśli upuścisz ją na podłogę. Potrzebujesz innego.

W żadnym wypadku nie należy próbować złożyć serwetki po użyciu do pierwotnej pozycji. Brzydka szminka z serwetką, używana jako chusteczka i do innych celów.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-10


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-11

Ten przedmiot służący do serwowania jest przeznaczony do moczenia ust po jedzeniu i przetarcia palców. Po tym serwetka musi zostać wyrzucona lub po prawej stronie talerza.

Aby udekorować stół w różnych krajach, zwyczajowo używa się różnych metod, przestrzegając tradycji narodowych.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-12


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-13

Sposoby dekoracji stołu na różne święta

Nadchodzące uroczystości powinny być zapamiętane i zadowolić sprawców i gości, więc powinieneś zadbać o to, aby świąteczny stół był elegancki i atrakcyjny.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-14


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-15


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-19


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-20


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-21

Wakacje dla dzieci

Dzieci uwielbiają wszystko jasne i piękne. Tutaj projektanci mogą korzystać z możliwości tworzenia różnych figur z papieru. Wiele podobnych rzemiosł można wykonać z serwetek. Możesz zrobić rybę, kota, jeża, sternika, pociągu itp.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-22


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-23

Ślub, Walentynki

Idealne do zorganizowania świątecznego stołu na dwie lub wspaniałej uczty mogą być serwetki w formie serc, róż, łabędzi. Kolorowe serwetki z koronkowymi brzegami będą dobrze wyglądać w szklance. Mogą być składane łuk lub wentylator.


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-24


ukrashenie-stola-salfetkami-novie-idei-25-foto-25

Dekoracja stołu jest prostym zadaniem, a każda osoba, po zapoznaniu się z praktycznymi wskazówkami i po obejrzeniu zdjęć, jest w stanie zebrać figurę, którą lubi. Najważniejszą rzeczą jest iść do przodu, opanowując nowe sposoby. W rezultacie sam będziesz zadowolony ze swoich umiejętności, nauczysz znajomych i znajomych, a twoi goście nie będą zmęczeni tym, że będą zaskoczeni możliwościami kuchennymi i projektowymi.

Obejrzyj film: 21 PIĘKNYCH KWIATÓW Z PAPIERU (Sierpień 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send