2019, modne tapety i nowe meble, stylowe i nowoczesne wnętrza korytarzy - Dom i styl - 2021
Dom i styl

Przedpokój 2019: aktualne trendy i trendy w modzie (31 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


W korytarzu życie toczy się każdego dnia. Rano, piękna połowa rodziny pożera przed wyjściem, właściciel poleruje swoje buty, pies szuka smyczy lub żuje kapcie. W ciągu dnia gospodyni kręci się i wkłada czyste rzeczy do szaf i nisz, wyciera kurz, wytrząsa dywan, a wieczorem spotyka się z domami, które są zmęczone po ciężkim dniu pracy. A ci, którzy po raz pierwszy przychodzą odwiedzić, zaczynają znajomość z mieszkaniem tuż przy progu korytarza. Teraz rozumiesz, jak ważne jest tworzenie przytulności, wygody i komfortu w tym pokoju?


2019-81


2019-82

Jedyną wadą korytarza można nazwać jego niewielki obszar, aw domach sowieckich konstrukcji problem globalny jest nieproporcjonalny. Wąski i długi pokój jest bardzo trudny do umeblowania zgodnie z potrzebami właścicieli, a Ty chcesz uczynić go tak wygodnym i praktycznym, jak to tylko możliwe. Projekt korytarza w 2019 r. Obejmuje wykorzystanie każdego wolnego centymetra powierzchni użytkowej. Praktyczne i kompaktowe meble na korytarzu powinny odpowiadać za funkcjonalność, a nowoczesne tapety i elementy dekoracyjne powinny odpowiadać za stylowy wygląd. Przyjrzyjmy się bliżej możliwościom modnego wnętrza.

Biorąc pod uwagę kwestię aranżacji korytarza, należy wziąć pod uwagę dwa aspekty: praktyczność i estetykę. Ponieważ pomieszczenie to charakteryzuje się wysokim poziomem zanieczyszczenia, wskazane jest, aby powiedzieć, że materiały do ​​wykorzystania we wnętrzu korytarza powinny być łatwe do czyszczenia i odporne na obciążenia mechaniczne. Z punktu widzenia treści estetycznych należy wspomnieć, że z reguły nie ma okien w korytarzach i jest oświetlana tylko za pomocą lamp, dlatego nowoczesny korytarz w 2019 r. Powinien mieć najbardziej lekkie ściany i meble.


2019-2.png">


2019-85


2019-86

Praktyczność

Ten problem jest szczególnie wrażliwy na podłogi. Jeśli wybierzesz materiał niskiej jakości, wkrótce na podłodze pojawią się ślady obcasów, ćwieków, parasoli, rolek i dużych zakupów. Ponadto każdego dnia właściciele apartamentów wnoszą do tego pokoju śnieg, brud i kurz na podeszwie butów. Dlatego powierzchnia podłogi powinna być wodoodporna i łatwa do czyszczenia. Na podłodze o jasnym odcieniu plamy będą się mocno wyróżniać, dlatego warto kupić laminat lub deskę podłogową o raczej ciemnym kolorze.


2019-87


2019-88


2019-89

Nie ma ograniczeń co do wyboru koloru mebli. Najważniejsze, aby zachować zwięzłość i powściągliwość. Nowoczesne korytarze nowości z 2019 roku wyróżniają się brakiem skomplikowanych szczegółów, które zaśmiecają przestrzeń. Wybierz wielofunkcyjne szafki z wysuwanymi półkami. Aby zaoszczędzić miejsce, lepiej kupić wąskie panele, w których ubrania nie zostaną umieszczone na prętach, ale na wieszakach.


2019-91


2019-92

Przejdziemy teraz do źródeł oświetlenia. Jak wspomniano wcześniej, w większości korytarzy nie ma okien, więc w niektórych mieszkaniach w tym pomieszczeniu światło świeci prawie przez całą dobę. Ponieważ nowoczesny projekt korytarza oznacza minimalizm i powściągliwość, lepiej odrzucić masywne żyrandole podwieszane. Doskonałą opcją byłyby mocne reflektory punktowe zainstalowane na obwodzie pomieszczenia.


2019-93


2019-94


2019-96


2019-97


2019-98

Ostatnio modne style i trendy w projektowaniu, ale eksperci nie zalecają umieszczania takich eksperymentów na korytarzu.

Nowoczesny minimalizm - idealne wnętrze korytarza w nadchodzącym roku. Pozbądź się wszystkiego, co zbędne, kup meble z minimalnym wystrojem, skup się na funkcjonalności - ten projekt jest uważany za modny w tym sezonie.


2019-99


2019-100


2019-101

Niewiele o materiałach wykończeniowych

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że to właśnie w tym pokoju właściciele i goście apartamentu przynoszą uliczne zabrudzenia, dlatego wybór materiałów wykończeniowych musi być traktowany poważnie. Każda powierzchnia w pomieszczeniu powinna być gotowa na atak wilgoci, brudu i kurzu. Dotyczy to zwłaszcza tapet na korytarzu i podłodze.


2019-103


2019-105

Ściany

Jeśli chodzi o ściany, tutaj ryzyko plam i brudu jest bardzo wysokie. Niektórzy eksperci wzywają do porzucenia tapety i preferowania plastikowych paneli, ale jeśli nadal chcesz kupić tapetę, unikaj podkładu papierowego i tekstyliów. Lepiej jest wybrać ciężką tkaninę fleisilinovye lub winylową ze specjalną powłoką ochronną na powierzchni. Wybierz spokojne i neutralne kolory - imitacja kamienia, drewna, cegły i ceramiki jest w modzie.


2019-107


2019-109

Paul

Na wykładzinie podłogowej rozmawialiśmy już wcześniej, gdy omawialiśmy kwestię praktyczności wnętrza. Wspomnieliśmy już, że laminat o wysokiej odporności na wilgoć będzie jednym z najlepszych rozwiązań, ale chciałbym wymienić jeszcze jeden rodzaj materiałów wykończeniowych na podłogę - płytki ceramiczne. Oczywiście taki projekt będzie cię kosztował sporo, ponieważ musisz zapłacić nie tylko za sam materiał, ale także za klej i instalację. Jednak takie koszty w większości przypadków szybko się zwracają - jeśli po kilku latach kilka desek laminowanych trzeba będzie wymienić na progu, płytki ceramiczne będą służyć właścicielom przez dziesięciolecia bez utraty estetycznego wyglądu.


2019-110


2019-112

Wnętrze korytarza w 2019 r. To przede wszystkim minimalizm, zwięzłość, powściągliwość, praktyczność i funkcjonalność. Nie zaśmiecaj miejsca niepotrzebnymi półkami, na których będą stać statuetki, uchwyty na klucze, ramki itp. Styl powinien pojawić się na płaskich powierzchniach. Panel na ścianie, dekoracyjna mozaika na frontowych drzwiach, kinkiety ścienne, lustro - to wystarczy, aby stworzyć komfort i wyposażenie domu na korytarzu.

Pin
Send
Share
Send
Send