Mąż na godzinę - pomoc operacyjna i dbałość o szczegóły - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Mąż przez godzinę - szybka pomoc i dbałość o szczegóły

Pin
Send
Share
Send
Send


Jeśli zgromadziłeś drobne awarie w gospodarstwie domowym, musisz podłączyć nowy sprzęt lub naprawić stary, nasza oferta będzie bardzo pomocna. Kolejność wyjazdu eksperta jest wygodna, szybka, bardzo prosta. Mąż przez godzinę z powodzeniem wykonuje operację, którą odkładasz na dłuższy czas lub boisz się zrobić to sam.


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-2

Kiedy nie można obejść się bez uniwersalnego asystenta? Usługa jest poszukiwana wśród mieszkańców miasta, którzy mają trudności z osobistym podjęciem pewnych kategorii prac domowych. I to nie tylko dlatego, że nasi klienci nie są w stanie naprawić taboretu ani dostosować parametrów telewizora.

Wysoki poziom zatrudnienia, banalny brak czasu lub nieobecność samego męża - może być wiele powodów, najważniejsze jest to, że możesz zamówić pomoc operacyjną od specjalistów z gwarancją jakości i lojalnych cen.

Jakie są zalety usługi Master na godzinę?

Kompetentna interwencja w rozwiązywaniu problemów o charakterze krajowym zapewnia skuteczność środków i gwarancje wysokiej jakości pracy. Zwracając się o pomoc do samouka sąsiada, ryzykujesz cierpienie nie tylko z powodu marnowania czasu, ale także z możliwych szkód materialnych. Po zamówieniu wizyty u pracownika zajmującego się mieszkaniami i narzędziami, będziesz musiał rozpaczliwie czekać na specjalistę, który nie przyjdzie wkrótce i może wyglądać na pijanego lub w złym nastroju. Zamów usługę kreatora na godzinę - jest to skuteczny i popularny sposób rozwiązywania codziennych zadań o różnym stopniu złożoności.


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-6


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-7

Co działa na pana przez godzinę

Klienci otrzymują szeroki zakres usług obejmujących niemal wszystkie aspekty współczesnego życia:

 1. Profesjonalny montaż mebli. Mistrz posiada niezbędny zestaw narzędzi do wysokiej jakości montażu mebli dowolnego typu i marki. Wykonywana jest również praca przy demontażu starych mebli.
 2. Instalacja wodno-kanalizacyjna. Montaż wanien, zlewów, kabin prysznicowych, muszli klozetowych, bidetów, mikserów odbywa się zgodnie z warunkami norm europejskich.
 3. Naprawa sprzętu hydraulicznego. Zestaw propozycji obejmuje diagnostykę urządzeń, rozwiązywanie problemów i usuwanie wadliwego sprzętu. Zamów usługę Home Master, w razie potrzeby, na przykład, eliminację wycieków, wymianę części, usunięcie odpływu lub regulację armatury wodno-kanalizacyjnej. Specjalista pomoże pozbyć się starej instalacji wodociągowej, jeśli urządzenia nie można naprawić.
 4. Instalacja sprzętu kuchennego. Jeśli wymagana jest instalacja zmywarki, kuchenki gazowej lub elektrycznej, pralki i innego zaawansowanego sprzętu, nasi doświadczeni specjaliści szybko i sprawnie połączą urządzenie z systemami infrastruktury technicznej.
 5. Instalacja i naprawa podgrzewacza wody. Mistrz przez godzinę jest dobrze zaznajomiony z funkcjami instalacji wszelkiego rodzaju urządzeń do podgrzewania wody, powierzając instalację urządzenia specjalisty.
 6. Instalacja filtra wody. Pomożemy Ci profesjonalnie wyposażyć instalację wodociągową w urządzenia czyszczące wymaganej kategorii, zapewnimy kompleksową obsługę przy pracy z filtrami.
 7. Instalacja gniazd i przełączników. Kreator pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenia, jeśli masz wątpliwości, szybko i niedrogo zainstaluje wszelkiego rodzaju gniazda i przełączniki.
 8. Montaż puszek połączeniowych, tablic rozdzielczych, bezpieczników w panelu. Prace wykonywane są przez kompetentnych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, wyposażeni w specjalny sprzęt i sprzęt.
 9. Instalacja płytek. Klientom zapewnia się takie usługi, jak fachowa pomoc w wyborze płytek, dostawa, demontaż starych wykończeń i przygotowanie powierzchni oraz profesjonalne układanie płytek. Doświadczeni specjaliści sprawnie i szybko wykonują prace kaflowe dowolnej kategorii złożoności.
 10. Zdjęcia wiszące, karnisze na zasłony, półki. Mistrz przez godzinę jest wyposażony w narzędzia i sprzęt do szybkiego i bezpiecznego montażu elementów wewnętrznych na dedykowanej powierzchni. Zamów usługę u nas, jeśli chcesz powiesić zdjęcie, lustro lub żyrandol; powiesić szafę, telewizor lub zainstalować rolety, moskitiery, karnisz. Jeśli to konieczne, oprócz instalacji okapu, rzemieślnik domu pomoże ostrożnie powiesić tiul, zasłony, zasłony o różnym stopniu skomplikowania wykonania.
 11. Prace naprawcze i wykończeniowe. Jeśli potrzebujesz specjalisty do wzniesienia małej przegrody, wywiercenia otworów, wypełnienia ściany, wklejenia na powierzchnię tapetą lub tynkiem, zamów usługę kreatora na godzinę, która zakończy zadanie, uwzględniając wszystkie życzenia klienta.
 12. Mała naprawa w gospodarstwie domowym. Mąż zaktualizuje obudowę na godzinę, pobije cokół, wymieni żarówkę, naprawi klamki, pomoże naprawić inne problemy domowe.

Jeśli kapitan zostanie wezwany na godzinę w jednym celu, na przykład w celu zainstalowania żyrandola, ale w tym czasie odkryto inny problem w postaci wyeliminowania wycieków w kuchni, klient ma prawo liczyć na awaryjną pomoc naszego specjalisty.


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-8


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-9


muzh-na-chas-operativnaya-pomosh-i-vnimatelnost-k-detalyam-10

Jak zadzwonić do mistrza na godzinę?

Odpowiedź jest prosta - wybierz nasz numer! Nie pozostawimy rozwiązania twojego problemu na później, ale natychmiast zabierzemy pracownika z odpowiednimi umiejętnościami i kwalifikacjami.

Czy mieszkasz sam lub w kobiecej firmie i nie radzisz sobie z naprawą mebli lub banalną wymianą żarówki? Zadzwoń do nas - wszystko załatwimy i możesz poświęcić swój czas i energię na to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne!

Nie chcesz się brudzić, szukać narzędzi lub prosić przyjaciół o pomoc w zmianie ciężarów lub naprawie / demontażu sprzętu? Uwierz mi, są ludzie, którzy sprawią, że będzie szybciej - zamów wyjazd pracowników w dogodnym dla Ciebie czasie!

Pin
Send
Share
Send
Send