Wystrój na 14 lutego, kulki z rękoma, wystrój stołu i pokoju na Walentynki, jak ozdobić mieszkanie i okna na święto zakochanych - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Piękny i pełen miłości: design na 14 lutego (78 zdjęć)

Wielu kochanków zaczyna miesiąc przed Walentynkami, aby wymyślić oryginalny prezent na drugą połowę, ale zapominają, że głównym darem dla ukochanej osoby jest uwaga. Aby zorganizować romantyczne wakacje, nie trzeba zamawiać balonu ani wyznawać swojej miłości na dachu wieżowca. Możesz stworzyć romantyczną atmosferę w swoim mieszkaniu i po prostu spędzić wieczór razem.










Dekorowanie mieszkania w tradycyjnym stylu

Udekoruj mieszkanie na Walentynki może być niedrogie, ale bardzo słodkie małe rzeczy. Użyj do dekoracji mieszkania:

 • świece;
 • balony;
 • świeże kwiaty;
 • girlandy z czerwonych serc;
 • wspólne zdjęcia wewnątrz;
 • papierowe i ceramiczne anioły;
 • płatki róż.









Oryginalny projekt 14 lutego można wykonać nawet przy pomocy świec. Rozmieść w pokoju świece o różnych wysokościach i rozmiarach. Możesz użyć świeczników i zwykłych okularów. Świece mogą być układane w kształcie serca na podłodze i układać mu drogę z płatkami róż od frontowych drzwi. Twój ukochany na pewno spodoba się taki prezent. Możesz także umieścić swoje imiona przy świecach na Walentynki, ale aby niespodzianka się powiodła, na pewno musisz stworzyć specjalną atmosferę w pokoju: zamknij zasłony, opuść rolety, wyłącz górne światła i zostaw tylko lampę biurkową do spalenia.







W dzień Świętego Walentego do dekoracji mieszkania pasują świeże kwiaty. Facet może przedstawić swoją ukochaną różę i może zaaranżować w mieszkaniu kilka wazonów z małymi bukietami swoich ulubionych tulipanów, orchidei lub irysów. Ciekawym detalem takiego świątecznego wnętrza będzie przezroczyste akwarium z płatkami róż i płonącymi świeczkami.







Popularnym wystrojem na 14 lutego jest girlanda z papierowych serc lub aniołów. Można go zawiesić na ścianie lub drzwiach. Jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie 14 lutego, zamów kilka czerwonych balonów w kształcie serca. Mogą zasłaniać łóżko i podłogę w sypialni, a dzięki małym papierowym sercom można przykleić lustra w mieszkaniu. Ta dekoracja Walentynkowa może być wykonana własnymi rękami. Wystarczy wyciąć serca i anioły według wzorów z Internetu lub zrobić kolaż ze swoimi zdjęciami razem.









Dekorujemy stół na Walentynki

Na świątecznym stole niekoniecznie gotuj pyszne dania. Możesz kupić owoce, słodycze, wino lub szampana, zrobić przekąski, ale wystrój stołu na 14 lutego powinien być wyjątkowy.
Aby ozdobić stół na 14 lutego, będziesz potrzebował:

 • czerwony obrus;
 • płyty w kształcie serca;
 • świece;
 • serwetki z symbolami świątecznymi;
 • płatki róż.

Ustaw świąteczny stół z pięknymi naczyniami i urządzeniami. Pod talerzami możesz umieścić walentynki z deklaracją miłości. Użyj do dekoracji owoców stołowych. Z nich możesz wyciąć piękne figury.

Przygotuj dla swojej ukochanej małą niespodziankę. Napisz na ulotkach, dlaczego go kochasz, zwiń w tuby i włóż do trzylitrowego słoika, który można pomalować białym lub czerwonym akrylem i zawiązać kokardą. Pamiętaj, aby umieścić ten słoik na stole - na pewno go ozdobi.













Pomysły na zamówienie

Przez wiele lat wielu ludzi jest zmęczonych różowym kolorem, więc dziś można znaleźć wiele oryginalnych pomysłów na dekorowanie pokoju w niezwykłym stylu na ten dzień. Zaskocz swojego kochanka i wybierz wystrój Walentynki w kolorze zielonym, żółtym, niebieskim lub nawet czarnym. Kulki, kwiaty, świece i girlandy powinny być w tym schemacie kolorów.






Aby ozdobić mieszkanie, możesz użyć figurek bohaterów swoich ulubionych filmów lub gier komputerowych drugiej połowy. Jeśli twój mąż kocha Batmana lub Spider-Mana, użyj tego pomysłu do dekoracji mieszkania. Porzuć anioły i serca - udekoruj swój dom papierowymi girlandami z tymi postaciami i serwuj stół wraz z serwetkami i talerzami.










Wykonanie mieszkania 14 lutego jest bardzo proste. Dziś w sklepach można znaleźć świece, piękny papier pakowy, oryginalne ramki na zdjęcia i wiele rzeczy, dzięki którym można stworzyć atmosferę romansu i miłości w zwykłym mieszkaniu. Co ważne, ten projekt jest dostępny dla wielu osób. Wystarczy pokazać wyobraźnię, a jeśli to przyniesie, wezwać pomoc do Internetu.










Obejrzyj film: Pełen miłości (Luty 2020).

Загрузка...