Hale z kutego żelaza z otomaną i stołem, półką i lustrem artystycznego kucia w korytarzu, odlewane meble i wieszak w holu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Kute korytarze: plastyczność metalu (23 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Kute metalowe meble są zawsze unikalnym dziełem sztuki, ponieważ nie są stemplowane, ale tworzone przez ręce mistrza. Tak, są one tworzone na podstawie opracowanych gotowych modeli, ale nie mogą być absolutnie identyczne.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto.png">

Wyroby kute ozdobią każde wnętrze, wyglądają dobrze na świeżym powietrzu, w ogrodzie, na daczy. Jednocześnie wyróżniają się siłą, trwałością, nie boją się nawet pożarów i, co do zasady, mogą służyć więcej niż jednemu pokoleniu.

Meble kute, ażurowe, wykute z solidnego metalowego pręta, nie zaśmiecają pomieszczenia, a wręcz przeciwnie, tworzą poczucie przestronności, „rozsuwają” ściany.

Korzyści materialne

Hol wejściowy to miejsce, w którym witani są goście. Ważne jest, aby wywołać pozytywne wrażenie i świadczyć o smaku właściciela. Kute meble w korytarzu zmienią go, stworzą atmosferę wyrafinowania i luksusu.

Konstrukcja, wykonana ręcznie ze stopu stali ciągliwej, składa się ze złożonych części, tworząc wzór ażurowy. Daje wrażenie lekkości, przejrzystości i jednocześnie siły.

Konsola

Wygodna i kompaktowa konsola z kutego żelaza do przedpokoju, małe stoliki boczne, ściśle dopasowane do ściany lub wolnostojące. Blat stołu wykonany jest ze szkła (przezroczystego lub barwionego) lub drewna. Metalowa konsola jest w stanie wytrzymać duży ciężar, podczas gdy nogi nie wyginają się. Stoły mogą być również kanciaste, mają dodatkowe półki na czasopisma.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-4


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-5

Lustro

Szczególnie piękne i eleganckie może być lustro z kutego żelaza w korytarzu, którego rama reprezentuje najczęściej próbkę kutego ręcznie. Oprócz celu użytkowego płótno lustrzane wizualnie powiększy pomieszczenie, rozjaśni je. Dlatego konieczne jest na korytarzu. Jeśli chcesz mieć wrażenie szacunku, zamów lustro w ramce z dawnym złotem. Lustro może być szczegółem eleganckiego zestawu, który łączy go z wieszakiem i kutym galoshnitse.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-6


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-7

Wieszak

Kute wieszaki w korytarzu mogą być podłogą i ścianą. Stojaki podłogowe wyróżniają się dużą stabilnością, niezależnie od tego, jaką mają sylwetkę: w stylu nowoczesnego lub skomplikowanego baroku. Na przykład model „drzewo” naprawdę przypomina drzewo, na „gałęziach”, na których można powiesić ubrania i kapelusze.

Najbardziej pojemne - na dwóch regałach w kształcie litery T w formie wieszaka, organizują wygodne ułożenie odzieży wierzchniej. Ściany pozwolą zaoszczędzić miejsce, stworzyć oryginalną dekorację na ścianie, a ponadto są doskonale połączone z półkami na buty. Ciągłe wieszaki mogą służyć jako metalowe haczyki, również wykonane przez kucie.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-8


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-9

Obuvnitsa

Kute pudełko na buty w hali - najpopularniejsze urządzenie dzięki mistrzom kowala stanie się znaczącą częścią wnętrza.

Otwarte półki na buty, zaprojektowane artystycznie, wyglądają elegancko. Są w stanie wytrzymać dużą wagę. Często połączone z siedziskiem - poduszką, pokrytą skórą, zastępującą ławkę lub ławkę, jeśli korytarz ma małą pojemność.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-10


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-11


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-12

Ławka lub ławka

Kute bankiety w sali, jeśli pozwala na to miejsce, zapewnią komfort i przytulność. Możesz wybrać konkretny model i tapicerkę według własnych upodobań: sztuczną skórę lub tkaniny dekoracyjne. Wybór jest prawie nieograniczony: można znaleźć dopasowanie do dowolnego rozwiązania kolorystycznego wnętrza korytarza. Istnieją taborety z rozkładanym siedziskiem i pustą przestrzenią użytkową. Konieczna jest również kuta otomana na korytarzu - na niskim, miękkim siedzisku wygodnie jest zmieniać buty, aby zapiąć zamek na obuwiu. Takie tafty mają wszystkie zalety mebli z kutego żelaza, są piękne, trwałe i nigdy nie pękają pod tobą.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-15


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-16

Inne akcesoria

Kute półki w korytarzu przypominają raczej dekorację. Półki z uchwytami w postaci złożonych loków mogą wyglądać bardzo elegancko. Uzupełnione metalowymi wieszakami na ubrania są wariantem kutego wieszaka, którego szczyt służy do przechowywania czapek i czapek.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-17


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-18

Artyści wykonujący kucie oferują również oddzielne kute stojaki do przechowywania parasoli i małych przedmiotów, kluczy, rogów butów itp. Nie trzeba wieszać parasoli na wieszaku, jeśli obszar na to pozwala, dlaczego nie trzymać ich w oddzielnym urządzeniu.


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-19


kovanie-prihozhie-plastichnost-metalla-23-foto-20

Kute meble w korytarzu przyjmą ten odcień, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza: czarny, poczerniały srebrny lub antyczny brąz. Jeśli wybierzesz popularny styl prowansalski, metalowe koronki będą pomalowane na biało.

Obejrzyj film: Our Miss Brooks: Mash Notes to Harriet New Girl in Town Dinner Party English Dept. Problem (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send