Blue Bed Attic Dla Dzieci, W Formie Samochodu Z Zagłówkiem We Wnętrzu Sypialni Dziecięcej - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Niebieskie łóżko na poddaszu w pokoju dziecięcym: cechy kompozycji (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Osiem godzin dobrego snu stanowi 75% zdrowia dziecka, a dobrze wypoczęty młody mężczyzna jest niezawodną oparą dla rodziców, więc profesjonalnie dobrany model łóżka jest gwarancją korzystnego snu. Jednak najpierw musisz zapoznać się z wieloma cechami, które ma niebieskie łóżko na poddaszu. Następnie takie informacje pomogą określić wybór.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-2

„All inclusive”

Ten tytuł nosi ten rodzaj projektu. Ponieważ swoboda przemieszczania się odgrywa ważną rolę dla dzieci, zakup łóżka piętrowego spełnia ich oczekiwania. Zajmuje miejsce tylko na wysokości - od 160 do 210 cm, dzięki czemu jest zwolniony do 2 m² powierzchni. Ponadto jego wyposażenie obejmuje następujące elementy:

 • Kroki. Są szerokie i zamknięte. W niektórych modelach dostarczane są elementy odporne na wstrząsy (liny). W metalowych meblach na stopniach rzeźbione rowki, aby zapobiec poślizgnięciu.
 • Półki na książki. Ze względu na ograniczoną przestrzeń półki są montowane w jednym, aw skrajnych przypadkach w dwóch rzędach.
 • Szafa narożna. Znajdują się w nim nie tylko pręty do wieszania, ale także sekcje półek. Objętość każdego z nich przeznaczona jest do pakowania dziecięcej szafy.
 • Skrzynki. Pojedyncze niebieskie łóżko na poddaszu w dolnej części ma ogólne szuflady. System zamykaczy pomaga dzieciom dbać o mienie, a dorośli nie martwią się o naprawy. Jednocześnie drogie matki nie będą zirytowane wydmami zabawek pozostawionych przez dziecko.
 • Zarząd Producenci robią to albo w postaci litej płyty (zwłaszcza na czele łóżka), albo kratek. Plastikowe płytki są mocowane wzdłuż ich krawędzi, aby dzieci nie były porysowane.
 • Wygięte lamele. Są one montowane specjalnie do materacy ortopedycznych. Odległość między nimi wynosi od 7 cm, w wyniku czego kręgosłup jest w prawidłowej pozycji, a mięśnie ciała odpoczywają.
 • Stół komputerowy. Bez badania w sypialni nie można tego zrobić, więc inżynierowie oferują dwie opcje lokalizacji: prostopadle lub pionowo do osi.

W trosce o bezpieczeństwo niemowląt producenci modelu łóżka piętrowego zaprojektowali specjalne wycięcia na kable i gniazda. Jednocześnie dostęp do nich pozostaje bezpłatny dla rodziców.

Projektanci położyli ręce na projekt. Wśród konsumentów zyskuje popularność niebieskich łóżek do pisania. Oryginalność pomysłu sprowadza się do niezwykłego kształtu i kolorystyki takich mebli. Jednak teraz warto zastanowić się nad listą zalet i wad takich produktów.

Oczywiście cena takich mebli jest na pierwszym miejscu. Następuje kompaktowa i wygodna konstrukcja. Czwarta pozycja to harmonia z designem sypialni. Aby zaspokoić ten szeroki zakres wymagań klientów, potrzebujemy uniwersalnego modelu. Ta kategoria ekspertów obejmuje łóżko piętrowe, a najlepiej niebieskie. Dlaczego Ma kilka zalet:

 • Niebieska paleta jest połączona z dziesiątkami innych (atrakcyjnych) odcieni.
 • Dla pięknych okruchów taka struktura stanie się własnym królestwem. Chętnie pójdą spać, nauczą się lekcji i, co najważniejsze, będą się tam bawić.
 • Oryginalny dekorowany schowek do maskowania arsenału rzeczy, które towarzyszą epoce dzieciństwa.
 • W produkcji tych produktów stosowane są naturalne materiały lub ich pochodne: buk; olcha, MDF, dąb, płyta wiórowa (laminowana lub nie), sosna.
 • W sypialni produkty te mają 2,5 metra i tylko jedną ścianę.
 • Ponieważ szafa, stolik, szafki nocne i półki są w zestawie, rodzice nie muszą zmagać się z podniesieniem reszty mebli (wymiary, wzór i kolory).
 • Pomysł wchodzenia po schodach na łóżko na poddaszu przemawia do milionów dzieci. Nawet takie codzienne ćwiczenia stabilizują pracę aparatu przedsionkowego, a także poprawiają kondycję całego organizmu.

Zalety tego produktu można docenić tylko podczas korzystania z niego. Ponadto należy rozumieć, że w przypadku budynków o niskich sufitach taki model nie jest przeznaczony, a dla okruchów w wieku poniżej 3 lat eksperci zalecają zakup specjalnego łóżka.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-4


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-5

Niebieskie łóżko we wnętrzu sypialni

Obiekty otaczające, schematy kolorów, a także powłoki reliefowe tworzą stan psychiczny dziecka. Gdy w pokoju jest dużo ciemnych odcieni, powoduje to przygnębiające uczucia w umyśle dziecka, więc musisz przestać wybierać jasne kolory. Jeśli rodzice nie chcą stale opróżniać paneli, możesz wybrać ciemnoniebieskie meble w sypialni.

Ten szósty kolor tęczy pierwotnie pasuje do dziesiątek designerskich wnętrz. Tak więc niebieskie łóżko na poddaszu jest integralną częścią różnych stylów wnętrz.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-6


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-7

Klasyczny

Obejmuje takie warianty wystroju wnętrza:

 • Płaskorzeźby z greckiego marmuru wyróżniają się na tle takiego koloru;
 • brak ostrych formacji, typowych dla mebli dziecięcych, będzie pasował do stylu rokoko;
 • Empirowe interpretacje kolorów (przewaga jasnych i agresywnych kolorów) zapewnią mieszkańcom bujny luksus.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-9


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-10

Nowoczesność

Hasło takiego przepływu, zapomnij o przeszłości i znajdź siebie w przyszłości. Istnieją następujące wskazówki:

 • high-tech (innowacyjne technologie stworzyły pomysł);
 • awangarda (ekstrawagancja form i kombinacji kolorów);
 • boho (zabawa, jak również wiele drobnych szczegółów, losowo ustawionych w sypialni, sprawi, że życie dziecka będzie bardziej zróżnicowane);
 • Eko-styl (zielona trawa, siedliska kwiatów i naturalne akcesoria będą źródłem inspiracji dla dziecka).

Należy rozumieć, że łóżko piętrowe koloru niebieskiego odświeży każdą sytuację. Ten ton przyczynia się do produktywnego myślenia i uspokajania układu nerwowego. W połączeniu z białym odcieniem lub drewnianymi wstawkami pokój przekształca się w raj. W tym przypadku dziecko zasypia, a także budzi się ze spokojnym uśmiechem. Zamknięty zagłówek chroni go przed zimnymi ścianami i pomaga skoncentrować się na zasypianiu.

Mając ogólną koncepcję stylów, należy teraz przeanalizować rady, które eksperci dają przy wyborze tych mebli.

Nie wszystko jest przydatne, co jest popularne i modne. To samo dotyczy zakupu łóżka piętrowego. Często kupujący chcą zmieścić się w budżecie i jednocześnie być w trendzie wśród przyjaciół. W tym momencie zapominają o potrzebach swoich rosnących spadkobierców.

Porady ekspertów w tej dziedzinie pomogą uniknąć tego dylematu.

Wskazane jest, aby wybrać materiały naturalne, ponieważ nie emitują substancji syntetycznych, które niszczą komórki układu oddechowego dzieci. Jednocześnie drzewo jest trzy razy silniejsze niż inne rodzaje surowców. Jedyną rzeczą jest kontrolowanie poziomu wilgotności i metod czyszczenia.

Weź pod uwagę cechy stylistyczne mieszkania. Płeć i wiek dziecka wpływają na wybór kolorów. Dla heteroseksualnych dzieci kup projekt uniwersalnych dźwięków. W pomieszczeniach, w których cały dzień jest ciemno, zaleca się stosowanie jasnych lub pastelowych odcieni.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-12


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-13

Łóżko na poddaszu musi być wyposażone we wszystkie środki bezpieczeństwa. Obejmują one:

 • masywne zderzaki;
 • duże kroki;
 • brak ostrych narożników;
 • powłoka antypoślizgowa;
 • wygodny (kompaktowy) układ wszystkich części produktu.

Sprawdzając produkt, należy ocenić stan zespołu i części montażowych. Opcja kołysania konstrukcji nie jest dozwolona, ​​ponieważ po kilku intensywnych atakach zamieni się w ruinę.


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-16


sinyaya-krovat-cherdak-v-detskoj-komnate-osobennosti-kompozicii-21-foto-17

Na bocznym panelu niektórych modeli wycinamy owalne lub okrągłe okno. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają 5 lat. Jednak takie produkty powinny być umieszczone z dala od przeciągów.

Pin
Send
Share
Send
Send