Zielony sufit rozciągliwy błyszczący z rysunkiem we wnętrzu kuchni, konstrukcja płyty gipsowo-kartonowej w sypialni i przedszkolu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Zielony sufit we wnętrzu: cechy, typy, kombinacje z innymi elementami wystroju (26 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


W Kraju Sowietów wszystko było takie samo i wzorowane. Kobiety nosiły tę samą fryzurę, podczas gdy mężczyźni jeździli samochodami tego samego typu. A naprawa miała swoje własne zasady, takie same dla wszystkich, a u podstawy leżał bielony sufit. Dzisiaj, w dobie szybko rozwijającego się postępu technicznego, pomysły dotyczące projektowania wykroczyły daleko poza słoiki białej i domowej roboty pasty. Sufit może teraz mieć całkowicie nieprzewidywalne odcienie i kolory. Jednym z nich jest paleta zieleni, o której będziemy dzisiaj rozmawiać.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto.jpeg">


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-2.jpeg">

Bliskość natury

Muszę powiedzieć, że zielony kolor sufitu jest uważany za jeden z najbardziej optymalnych dla ludzkiego oka. Symbolizuje bliskość natury, harmonię i spokój, promieniuje spokojem i tworzy wyjątkowe poczucie komfortu w pokoju. Stres i irytacja odchodzą, zastępuje je relaks i spokój.

W tej palecie kolorów znajduje się kilkadziesiąt odcieni od białego i jasnozielonego do bogato szmaragdowego. Nawet jeśli nie jesteś zapalonym fanem zieleni, możesz bez trudu wybrać odpowiedni ton.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-2


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-3

W jakim pokoju można wdrożyć taki projekt?

Należy zauważyć, że ten kolor jest dość wszechstronny, więc można go używać w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu lub wiejskim domu. Zielony sufit w kuchni pomoże stworzyć aurę życzliwości i spójności, czyniąc to miejsce centrum atrakcyjnym dla wszystkich gospodarstw domowych. Sufit w sypialni przyczyni się do relaksu i relaksu. W strefie rekreacyjnej wygodnie będzie spędzić swoje ulubione hobby podczas długich zimowych wieczorów z dala od zgiełku i codziennych problemów. W przedszkolu szczególnie odpowiednie są sufity w kolorze zielonym - dzieci uwielbiają jasne kolory, dlatego chętnie zaakceptują pomysł stworzenia „trawnika” na górze. Ponadto wielu profesjonalnych projektantów wita cień rosnącej wiosny w projektowaniu kawiarni, restauracji i innych obiektów gastronomicznych.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-6


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-7

Jeśli nadal nie zdecydowałeś się na konkretny rodzaj wykończenia, zalecamy zwrócenie uwagi na sufity napinane. Są dobre, ponieważ można tu bawić się światłem, instalując reflektory i światła, a także dekorować płótno wzorami i rysunkami. W połączeniu z odpowiednio dobraną tapetą na ścianach efekt będzie po prostu niesamowity. Ponadto zawsze masz wybór: możesz rozciągnąć zarówno zielony błyszczący sufit, jak i materiał z matowym wykończeniem.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-8


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-9

Najlepsze kombinacje

Jak myślisz, jakie kombinacje są najbardziej opłacalne? Zielony sufit napinany idealnie przylega do niebieskich i żółtych elementów wystroju. Im bardziej pierwszy, tym zimniejsza będzie atmosfera w domu. Jeśli chodzi o to drugie, zmieszanie z nim, wręcz przeciwnie, przynosi nuty ciepła i komfortu domowego paleniska.

  • Chłodne odcienie niebiesko-zielonego są połączone z niebieskim, beżowym, szarym i białym.
  • Jeśli ściany są wykonane w jasnoniebieskim stylu, dopełnij je odcieniami czerwieni, pomarańczy, żółtego i korala.
  • Rozciągliwy zielony sufit w wyraźnej ciemnej palecie - opcja, oczywiście, dość ekstrawagancka i niezwykła, ale wystarczająco odpowiednia, na przykład w łazience. W połączeniu ze ścianami w jasnej palecie, wygląda bardzo statusowo i luksusowo. A jeśli dodasz reflektor, efekt obecności głębokiego oceanu jest gwarantowany.
  • Soczyste zielenie doskonale współgrają z brązową, niebieską, pastelową i szarą tapetą.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-10


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-11

Użyte materiały

Najbardziej ekonomiczną opcją do projektowania każdego pomieszczenia zawsze była farba na bazie wody. Może mieć zarówno błyszczący, jak i matowy efekt. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej palety w sklepie, kup schemat kolorów i białą kompozycję i wymieszaj wszystko do żądanego tonu. Tutaj możesz eksperymentować, jak pragnie twoja dusza. Pierwszą połowę przykryj biało-zielonym odcieniem, drugą ciemniejszą. Uzyskaj rodzaj gradacji.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-13


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-14


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto.png">

Sufity napinane są oczywiście droższe, ale preferują je nowocześni projektanci. Po pierwsze, dzięki takim konstrukcjom możesz stworzyć unikalny projekt, który może stać się atrakcją każdego wnętrza. Po drugie, kolor sufitu nigdy się nie wypali i nie zniknie. Po trzecie, są całkowicie bezpieczne z punktu widzenia zdrowia ludzi. Sufit napinany w kuchni - na ogół znalezisko, ponieważ jest łatwy do czyszczenia z brudu i sadzy.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-15


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-2.png">

Kolejnym ważnym plusem jest możliwość stosowania rysunków 3D, które były bardzo popularne w ostatnich latach. Tak, na takim płótnie możesz teraz narysować dowolny wzór, najważniejsze jest to, aby podejść do tego problemu twórczo.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-16


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-17

Zielone sufity we wnętrzu mieszkania - to styl, piękno i komfort domu. Zrozumienie bliskości natury pomaga ludziom czuć się komfortowo i chronić. Duża liczba odcieni w palecie pozwala w pełni pokazać wszystkie swoje talenty i umiejętności oraz stworzyć naprawdę wyjątkowy i oryginalny projekt przedszkola, salonu, sypialni, gabinetu, kuchni, a nawet łazienki.


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto.gif">


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-18


zelenij-potolok-v-interere-osobennosti-vidi-sochetaniya-s-drugimi-elementami-dekora-26-foto-19

Obejrzyj film: Odważne kolory na suficie. HOME TOUR. Wnętrza Zewnętrza (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send