Przytulna piękna sypialnia, jasny wystrój pokoju w ciepłych kolorach, jak zrobić własne ręce - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Przytulna sypialnia - przede wszystkim indywidualność (28 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Często przy tworzeniu wnętrza mieszkania, najważniejsze znaczenie ma salon, kuchnia i przedszkole. Sypialnia najczęściej pozostaje pozbawiona, bardzo mało uwagi poświęca się jej. Skromny materiał filmowy, minimalna ilość mebli - cóż, gdzie wędrować fantazje? Takie urojenia prowadzą do powszechnego sposobu dekorowania pokoju: łóżka, szafy, dwóch stolików nocnych. Takie warunki można już uznać za „oficjalne”. Tymczasem koncepcja komfortu jest bardzo indywidualna iw żaden sposób nie jest związana z wymiarami pomieszczeń.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-2

Nie ma więc powodu, aby niepokoić się skromnym rozmiarem pokoju, ponieważ przede wszystkim ten pokój jest potrzebny do odpoczynku, a nie do pracy lub nauki. Głównym celem sypialni jest zapewnienie komfortowego środowiska do pełnego i spokojnego snu, ponieważ projekt przytulnej sypialni jest najprawdopodobniej łóżkiem, które lubisz i prawidłowo wybrane, tkaninami, oświetleniem, wystrojem.

W małych mieszkaniach zaleca się utrzymanie wnętrza wszystkich pokoi w tym samym stylu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojedynczy obraz łączy wszystkie pomieszczenia, a wizualnie przestrzeń jest postrzegana jako bardziej swobodna i przestronna. W nowoczesnych nowych budynkach wielkość pokoi pozwala stylizować pokój i uosabiać różne znaleziska projektantów w jednym mieszkaniu. Wśród projektów małych sypialni znajdują się dwa popularne style.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-5


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-6

W małej sypialni najbardziej akceptowalny byłby minimalistyczny wystrój. Ten trend charakteryzuje się zwięzłym wyposażeniem, prostymi kształtami, skromnym zestawem kolorów. Z reguły optymalne jest użycie nie więcej niż trzech kolorów. Ponadto dwa neutralne odcienie powinny stanowić główną część wnętrza, a małe powierzchnie lub akcesoria mogą mieć jasny kontrastowy ton.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-9


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-10

Oczywiście przy tworzeniu aranżacji wnętrz należy przede wszystkim opierać się na osobistych preferencjach. Dziś trudno jest urzeczywistnić jeden surowy styl we wnętrzu. Kierunki projektowania przecinają się, uzupełniają. Idealne wnętrze powstaje dzięki harmonijnemu połączeniu poszczególnych elementów projektu. A już w wygodnym i ulubionym otoczeniu łatwo się zrelaksować iw pełni zrelaksować.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-11


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-12

Paleta kolorów

Pastelowe kolory i monochromatyczna paleta przyniosą ciszę i spokój w atmosferze pokoju. Najpopularniejsza paleta pastelowa: beż, piasek, żółty, jasnobrązowy i szary, rozmyte niebieskie odcienie. Aby zachować harmonijne wnętrze, nie zaleca się używania więcej niż trzech kolorów. Świetnym pomysłem jest ozdobienie jednej ściany kolorowym ornamentem / wzorem lub po prostu użycie jasnej farby do jej pokrycia. W takim przypadku zaleca się wybranie ściany przed łóżkiem lub za zagłówkiem. W pokoju o lekkim wystroju wystarczy odświeżyć wnętrze - wystarczy zmienić tekstylia (poduszki, narzuty, zasłony).


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-13


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-14

Wybór mebli

Łóżko to nie tylko główny temat sytuacji. To zależy od jej pełnego i wygodnego snu i odpoczynku. Szeroka gama materacy pozwala wybrać model, który najbardziej uwzględnia cechy i preferencje mieszkańców. W niektórych łóżkach rama i zagłówek są instalowane oddzielnie (nie jest to niepodzielna struktura). Zdarza się również, że dekoracyjne zagłówki są wyposażone we wbudowane lampy, półki, a nawet stoliki nocne.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-17


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-18


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-19

Oświetlenie sypialni i akcesoria tekstylne

W sypialni pożądane jest wyposażenie kilku poziomów oświetlenia. Centralny żyrandol ma bardziej dekoracyjne funkcje. W nowoczesnych wnętrzach powszechne oświetlenie wbudowane.

W każdej sypialni należy zwrócić większą uwagę na oświetlenie obszaru przyłóżkowego. Używanie lamp ze ściemniaczami pozwoli Ci wygodnie czytać, nie przeszkadzając innym mieszkańcom.


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-20


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-21


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-22

Ostatecznym akcentem w tworzeniu harmonijnej i przytulnej atmosfery będzie wybór tkanin. Okna w sypialniach w ciepłych kolorach, z widokiem na słoneczną stronę, pożądane jest udekorowanie grubymi zasłonami. W przypadku okien w pokojach od strony północnej lepiej jest wybrać lekkie prześwitujące tkaniny. Przy wyborze tkanin brany jest również pod uwagę styl materiału, ornament i kolory tapicerki meblowej i innych tkanin w sypialni (narzuty, poduszki).


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-23


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto.jpeg">


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-24

Zdjęcia, zdjęcia dodadzą jasnych kolorów do sypialni i lepiej jest powstrzymać się od obfitości otwartych regałów na książki (aby zmniejszyć gromadzenie się kurzu).


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-25


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-26


uyutnaya-spalnya-individualnost-prezhde-vsego-28-foto-27

Jeśli przestrzegasz zasad przy tworzeniu wnętrza, łatwo jest wyposażyć przytulną sypialnię własnymi rękami. Wiele pomysłów i materiałów pozwala całkowicie wyposażyć sypialnię, która harmonijnie łączy wygodną część wypoczynkową, miejsce do przechowywania przedmiotów i rzeczy.

Obejrzyj film: Szybkie Metamorfozy odc. 157 Sypialnia nad jeziorem: #aranzacje wnętrz, #programwnetrzarski (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send