Łóżko na poddaszu dla dzieci lub nastolatka z miejscem do pracy, meblami piętrowymi dla dorosłych z szafką sypialną, metalową lub drewnianą kanapą ze stołem i przesuwanym wnętrzem - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Łóżko na poddaszu dla dorosłych i dzieci: jaka jest jego zaleta? (50 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Poddasze łóżkowe - projekt mebli z koją na drugim poziomie, co pozwala skutecznie zorganizować przestrzeń w mieszkaniu. Wymagane jest zoptymalizowanie powierzchni użytkowej w małych obudowach, a jednocześnie jest popyt w oryginalnym projekcie pomieszczeń z dużym materiałem filmowym.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-2


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-3


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-4


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-5

Loft łóżko we wnętrzu: funkcje aplikacji

Projekt jest interesujący ze względu na szeroki potencjał:

 • przestrzeń pod łóżkiem na poddaszu jest wykorzystywana jako dodatkowa przestrzeń w kompaktowej sypialni. Ta strona może być wyposażona jako wygodne środowisko wypoczynkowe lub do wyposażenia wielofunkcyjnego obszaru roboczego;
 • w przestronnych pokojach konstrukcja wykorzystywana jest jako oryginalny kompleks, który nadaje wnętrzu szczególną dynamikę, podkreślając niezwykły projekt przestrzeni;
 • Łóżko na poddaszu dla dzieci w pokoju dziecka pozwala stworzyć wspaniałe warunki do zabawy, które spodoba się niezwykły projekt z wieloma ciekawymi funkcjami.

Dzięki ciekawym konfiguracjom dobrze jest wyposażyć strefę dla gości, tworząc wygodną przestrzeń do spania i relaksu, bez zaśmiecania pokoju innymi meblami.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-6


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-7

Projekt jest dwupoziomowym kompleksem z częścią sypialną na górze i podstawą, która w zależności od modelu jest wyposażona w przydatną funkcjonalność.

Najczęściej spotykane elementy to:

 • rama - wykonana z drewna, metalu, przy użyciu wysokiej jakości polimerów;
 • drabina - pionowa, pod kątem lub z modułów w formie szuflad;
 • system przechowywania - szafki, komoda, półki, stojaki;
 • blat - stół do zajęć dla dzieci, napisany lub komputerowy, w zależności od celu modelu;
 • teren sportowy - szwedzka ściana, pierścienie, poprzeczki, lina, drabinka linowa;
 • moduły gier dla dzieci - zjeżdżalnia, huśtawka.

Przy wyborze modelu należy wziąć pod uwagę charakterystykę wieku użytkownika, parametry wysokości i wagi oraz preferencje smakowe. Zwróć szczególną uwagę na bezpieczeństwo produktu:

 • przyjazność dla środowiska materiałów;
 • stabilność strukturalna;
 • niezawodność elementów złącznych;
 • dostępność obręczy ochronnej o odpowiednich wymiarach.

Wybierając meble dla dziecka, należy pamiętać, że jest to nie tylko miejsce do spania, ale także miejsce do aktywnych gier, a wymagany jest projekt zwiększonej odporności i wytrzymałości na intensywne obciążenia.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-9


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-10


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-11

Meble w tej kategorii różnią się następującymi cechami:

 • po uzgodnieniu;
 • według urządzenia;
 • na materiale produkcyjnym;
 • położenie łóżka;
 • przez obecność dodatkowych funkcji;
 • zgodnie z możliwościami wykorzystania przestrzeni pod sypialnią.

Aby właściwie wyposażyć pokój w system mebli o unikalnym potencjale, warto dokładnie zbadać cechy obecnych rozwiązań oferowanych przez nowoczesnych producentów.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-13


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-14


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-15


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-16


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-17

Rodzaje łóżek na poddasze według umówionego spotkania

Po uzgodnieniu istnieją następujące typy struktur.

Loft łóżko dla małych dzieci

W katalogach mebli prezentowane są modele dla dzieci w wieku od 2,5 do 3 lat, które powstają z uwzględnieniem cech wieku karapuz. Kompleks jest urządzeniem o małej wysokości, najczęściej do 1 metra, z bokami i drabiną. Podstawa łóżka jest wyposażona w małą komodę z szufladami na akcesoria. System mebli uzupełnia szafa dziecięca, półki na zabawki i mały stolik.

Kompletne rozwiązanie dla przedszkolaków

Poddasze dla dzieci od 5 lat poszerzyło funkcjonalność. Wysokość modelu dla przedszkolaków waha się od 1,3 do 1,6 m, przestrzeń pod częścią sypialną zaprojektowano jako plac zabaw. Pakiet zawiera wygodne i funkcjonalne meble do spania, aktywnych gier i zajęć rozwojowych. Istotny jest tutaj kompaktowy system przechowywania odzieży dziecięcej, zabawek, akcesoriów i akcesoriów. Powierzchnia robocza to stół z szufladami.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-18


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-19


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-20


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-22


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-23


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-24


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-25


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-26

Łóżko dla dorosłych na poddaszu

Konstrukcje dla dorosłych użytkowników wykonywane są na wysokości 1,8-2 m. Gama modeli jest reprezentowana przez rozwiązania w postaci pojedynczych, półtora i podwójnych modyfikacji. Jeśli chcesz, możesz wybrać system mebli o wysokości 1,3-1,6 m. Jest to optymalne rozwiązanie do zorganizowania sypialni w pokoju z niskim sufitem. Tylko w tym przypadku potencjał budowanego obszaru jest znacznie ograniczony i zapewnia jedynie rozmieszczenie systemów przechowywania kciuków, szuflad lub półek.

Rodzaje łóżka na poddaszu na urządzeniu

Według urządzenia meble do sypialni w tej kategorii są podzielone na następujące typy:

 • Struktury stacjonarne. Modele dziecięce systemów do spania prezentowane są wyłącznie w wersji stacjonarnej. Chroni to dziecko przed ryzykiem obrażeń podczas obchodzenia się z konstrukcją z niedbałością. Modele stacjonarne charakteryzują się wysoką wytrzymałością, łatwością obsługi, trwałością;
 • Transformator poddasza łóżka. Urządzenie ma mechanizm, dzięki któremu łatwo go wcisnąć lub złożyć, nadać mu inną pozycję, wyregulować wysokość lub długość. Ciekawy pomysł francuskich deweloperów - model z windą. Za pomocą mechanizmu podnoszącego, konstrukcja jest usuwana pod sufitem, a jeśli chodzi o przed snem, jest obniżana do pożądanej wysokości;
 • Modele wbudowane. Przy aranżacji nowoczesnych wnętrz o ekskluzywnym wystroju często zamawiają wbudowane meble do sypialni - łóżko na poddaszu, aby korzystnie wykorzystać potencjał przestrzeni życiowej;
 • Meble gabinetowe. Szeroka gama propozycji pozwoli Ci wybrać produkt o optymalnych właściwościach do zorganizowania wygodnego miejsca do spania z dodatkową użyteczną funkcjonalnością;
 • Modułowe łóżko na poddaszu. Wielofunkcyjny system mebli jest łatwy w montażu z gotowych modułów. Pomysł jest atrakcyjny ze względu na fakt, że z czasem sprzedaż pakietowa może być zróżnicowana poprzez dodanie nowych elementów;
 • Modyfikacje kątowe. Jest to prawdopodobnie najbardziej opłacalne rozwiązanie dla apartamentu typu studio, w którym konieczne jest przydzielenie przestrzeni funkcjonalnej do sypialni z dodatkowymi funkcjami we wspólnej przestrzeni.

Jeśli szukasz rozwiązania w pokoju dziecięcym dla dwóch lub trzech dzieci, wybierz łóżko na poddaszu z podwójnym łóżkiem do spania i dodatkowy moduł transformatora. W katalogach produkcji mebli można znaleźć modele wielomiejscowe dla dorosłych użytkowników. W nich górny poziom składa się z dwóch pojedynczych konstrukcji z pojedynczym systemem schodów. Dolna przestrzeń wyposażona jest w rozkładaną sofę, która może służyć jako dodatkowe miejsce do spania.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-27


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-28


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-29

W produkcji konstrukcji do spania zastosowano materiały o wysokiej wytrzymałości, przyjazne dla środowiska i niezawodne w działaniu. Gotowe kompleksy mebli prezentowane są w następujących kategoriach:

Łóżko na poddaszu

Produkty wyróżniają się nienagannymi właściwościami użytkowymi, przyjaznością dla środowiska naturalnego podłoża. Drewniane łóżko na poddaszu wykonane jest z szeregu cennych gatunków - na przykład z buku, dębu. Materiał jest odporny na czynniki zewnętrzne, wytrzymuje intensywne użytkowanie, powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

Łóżko na poddaszu z tablicy wygląda atrakcyjnie, może ozdobić nawet najbardziej luksusowe wnętrza, podkreśla szczególny status domu. Jedyna wada mebli z tablicy - wysokie koszty produkcji. Jeśli kupisz sosnowe łóżko na poddaszu, możesz zaoszczędzić na budżecie i cieszyć się świeżym zapachem igieł sosnowych przez długi czas.

Kompleksy sypialne z płyty wiórowej

Produkty oparte na płytach wiórowych nie mają dużej wytrzymałości na wpływy zewnętrzne. Aby wyeliminować ryzyko zakupu towarów niskiej jakości, wybierz spośród ofert sprawdzonych producentów mebli o nienagannej reputacji w konkurencyjnym środowisku. Krajowe marki z wieloletnim doświadczeniem na rynku podstawowym oferują wysokiej jakości łóżka strychowe wykonane z różnych rodzajów płyt wiórowych w przystępnych cenach. Pamiętaj, aby kupić meble z płyty wiórowej, upewnij się, że certyfikat bezpieczeństwa ekologicznego.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-31


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-32


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-33

Metalowe łóżko na poddaszu

Konstrukcja jest mocna i trwała, odporna na znaczne obciążenia. Wybierając ergonomiczne rozwiązanie w postaci podwójnego łóżka typu loft, należy rozważyć tę opcję produktu.

Szczególnie reprezentacyjne wygląda metalowe łóżko na poddaszu z elementami kucia artystycznego. Metalowe modyfikacje dla dzieci są najczęściej przeznaczone dla pokolenia nastolatków z niepohamowaną energią. Jeśli syn preferuje minimalistyczny styl we wnętrzu, warto wybrać spośród lakonicznych rozwiązań stalowych. Nie należy instalować takiego modelu dla najbardziej delikatnego wieku, niespokojnych przedszkolaków i dzieci trochę starszych, ponieważ metalowe struktury są traumatyczne, a powierzchnia jest zimna w dotyku.

Odmiany rozwiązań dla lokalizacji miejsca do spania

Kompleksy dla dzieci wykonywane są w innym miejscu do spania:

 • Klasyczne modele z częścią sypialną na drugim poziomie. Niższa przestrzeń jest używana do utworzenia strony funkcjonalnej w zależności od wymagań;
 • Oryginalne rozwiązania z miejscem do spania na pierwszym piętrze. Drugi poziom konstrukcji to wyposażona powierzchnia do różnych gier;
 • Poddasze dla dwójki dzieci. Najczęściej w takich kompleksach druga koja znajduje się prostopadle do pierwszej. Jednocześnie popularne są rozwiązania z dwoma łóżkami na górze i obszarem funkcjonalnym w przestrzeni pod nimi. Jeśli drugie dziecko boi się wysokości, warto kupić model, w którym łóżka znajdują się na różnych poziomach.

Aby urozmaicić ofertę kompleksów sypialnych dla małych użytkowników, producenci opracowują oryginalne projekty o atrakcyjnym wyglądzie.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-34


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-35

Organizując pokój dla młodego potomstwa, rodzice preferują modele mebli wielofunkcyjnych. Priorytetem są ergonomiczne kompleksy z wygodną częścią sypialną i dodatkowymi elementami, za pomocą których można stworzyć warunki do ciekawego wypoczynku i wszechstronnego rozwoju dzieci:

Łóżko na poddaszu z placem zabaw

Modyfikacje dla małych wyposażono jako sypialnię na drugim poziomie z placem zabaw pod nią. Inny rodzaj systemu mebli zapewnia miejsce do zabawy nad częścią sypialną. Popularne modele, w których plac zabaw jest jak wspaniały dom lub statek piracki, kabriolet lub łódź podwodna. Z wielką przyjemnością dzieci spędzają czas w magicznym środowisku, wymyślają nowe gry, bawią się komunikując i dzielą się wrażeniami. Strefa gry najczęściej wykonywana jest przy użyciu miękkich tkanin z syntetycznym materiałem wypełniającym. Jeśli miejsce na gry znajduje się na dole i jest wyposażone w zasłony tekstylne, możesz w końcu zmienić wygląd strony, podnosząc nowe zasłony.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-38


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-39

Poddasze ze wzgórzem

Model ze zjeżdżalnią - być może najbardziej pożądana wersja mebla dla małego wiersza. Dzieciak wspina się po drabinie, jeździ na bezpiecznym zejściu, nigdy nie będzie zmęczony tą zabawną przygodą. Dla wygodnego lądowania potomstwa warto wyposażyć miękkie lądowisko w miękki dywan lub płaską poduszkę. W razie potrzeby można kupić model ze stacjonarnym suwakiem lub zatrzymać wybór projektu dzięki wyjmowanemu modułowi.

Kompleks sypialny z miejscem do pracy dla ucznia

Przy aranżacji pokoju ucznia zaleca się założenie poddasza ze strefą pracy dla nastolatka. Meble to kompletny kompleks z niezbędną funkcjonalnością:

 • biurko komputerowe;
 • system przechowywania z półkami na książki i akcesoria;
 • szafa i akcesoria.

W wysokich modelach stosuje się głównie wbudowany stół, w układzie niskich modyfikacji pożądane są chowane opcje konstrukcyjne na rolkach.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto.jpeg">


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-40


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-41

Popularne opcje blatów:

 • przestronny stół na całej długości przydzielonego miejsca pod łóżkiem na poddaszu. Pod blatem znajduje się system przechowywania w postaci przegródek, szuflad, półek;
 • mały stół z półkami podłogowymi;
 • biurko komputerowe z wbudowanymi górnymi półkami i szufladami pod blatem, uzupełnione o szafę;
 • stół z dwoma stolikami bocznymi, które służą jako podparcie blatu stołu;
 • konfiguracja narożników stołu z przegródkami na sprzęt komputerowy, akcesoria, przybory szkolne;
 • Stół w kształcie litery U - model o dużej pojemności, który pozwala zmaksymalizować potencjał niszy pod łóżkiem powyżej.

Łóżko piętrowe na poddaszu dla dwójki dzieci jest wyposażone w mały stolik i dodatkowy blat na rolkach.

Kompleks mebli z kącikiem sportowym

W organizacji pokoju dziecięcego pożądane są rozwiązania z atrybutami sportowymi. Obecność różnych pocisków i urządzeń do gier plenerowych spodoba się nadpobudliwym potomkom i pozwoli stworzyć korzystne warunki do utrzymania sprawności fizycznej. Szczególnie interesujące są następujące dodatki do kompleksu sypialni dla dzieci:

 • kompaktowa szwedzka ściana na małe fidgets;
 • kompleks gimnastyczny dla nastolatków ze zintegrowanym systemem sprzętu sportowego;
 • pierścienie, drabinki linowe, liny i inne wyposażenie sportowe i do gier.

Warsztaty meblarskie wykonują ekskluzywne projekty dla klientów projektu. Jeśli nie znalazłeś gotowego modelu z wymaganym wyposażeniem, zamów meble zgodnie z własnymi rysunkami.

Skład z systemem przechowywania

Z powodu braku powierzchni użytkowej w małym mieszkaniu doskonałym rozwiązaniem będzie łóżko na poddaszu z szafą. Przestronna konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce i zapewnia oryginalność wnętrza. Szafa jest podstawą łóżka na górze, zapewnia wielofunkcyjny system przechowywania z półkami, szufladami, koszami, akcesoriami.

Wybierając meble dla małych dzieci, możesz podjąć decyzję, taką jak łóżko na poddaszu z komodą. Próbka ma niską konfigurację z kołnierzami wokół obwodu łóżka, którego podstawa jest wykonana w postaci kompaktowego systemu przechowywania z pudełkami. Drabina na drugim poziomie jest zainstalowana na końcu.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-42


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-43


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-44

Ciekawe możliwości wykorzystania przestrzeni pod sypialnią

Standardowe rozwiązania z wolną przestrzenią pod łóżkiem pozwalają na zorganizowanie strony według uznania właściciela:

 • wysokie podwójne łóżko z niszą doskonale uzupełnia system regałów na książki. Tutaj wygodnie jest zorganizować bibliotekę, stworzyć kącik do czytania, a nawet niewielkie biuro domowe;
 • zestaw w niszowej sofie ze stolikiem kawowym dla rodzinnego wypoczynku;
 • w niszy można zorganizować centrum multimedialne z kinem domowym, karaoke;
 • Możesz wyposażyć dodatkowe łóżko, instalując transformującą sofę w niszy.

Ciekawym rozwiązaniem będzie szafa pod częścią sypialną. Zainstaluj aktualne oprawy - wieszaki na kółkach montowane na podłodze, zwykłe półki ścienne typu otwartego i duże lustro. Obwód garderoby można ozdobić zasłonami lub oryginalnym ekranem.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-45


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-46


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-47

Zalety łóżka na poddaszu

Ключевое достоинство модели заключается в том, что ее применение в интерьере повышает эффективность использования полезной площади. Это особенно актуально при обустройстве компактных помещений:

 • экономия полезного пространства в спальне;
 • możliwość łączenia obszaru snu z innymi miejscami funkcjonalnymi bez dużego wysiłku i negatywnych konsekwencji;
 • wśród gotowych propozycji można wybrać najlepszą opcję projektową, na przykład łóżko typu loft ze stołem lub model z wielofunkcyjnym systemem przechowywania;
 • małe dzieci chętnie będą się bawić, ćwiczyć i spać w interesującym dla nich środowisku;
 • w nastoletnim kompleksie mebli z miejscem do pracy wygodnie jest przygotować lekcje, uczyć się na komputerze, wygodnie spać;
 • Podwójne łóżko na poddaszu dla dorosłych z sofą na dole pozwala stworzyć wygodne miejsce do spania i wypoczynku, niezależnie od wielkości pokoju.

Dzięki wielofunkcyjnej konstrukcji sypialni możesz skutecznie oddzielić przestrzeń w przestronnym pokoju. Na przykład, aby zorganizować salon i biuro, na linii między wyznaczonymi obszarami zainstalowane są meble dwupoziomowe z łóżkiem na górze. Strefa od wejścia do pokoju jest zaprojektowana z sofą z fotelami, transformującym stolikiem kawowym, panelem telewizyjnym i innymi atrybutami salonu. Teren za wysokim łóżkiem wyposażony jest w biuro z odpowiednimi meblami. Część sypialną można ozdobić eleganckimi zasłonami, zbudować piękny baldachim.


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-48


krovat-cherdak-dlya-vzroslih-i-detej-v-chem-ee-preimushestvo-50-foto-49

Wady korzystania z wysokich łóżek

Główną wadą modelu jest możliwość obrażeń spowodowanych upadkiem z pewnej wysokości podczas nieostrożnego działania. Nie ma gwarancji bezpieczeństwa, nawet jeśli łóżko jest wyposażone w kołnierze, a schody są wykonane zgodnie z wymaganiami norm. Ponadto zwróć uwagę na następujące wady:

 • Specjalne wymagania dotyczące miejsca. Wysoka konstrukcja nie jest zalecana do stosowania w pomieszczeniach o niskim suficie. Tutaj będą robić tylko modele średniej wysokości lub niskiej;
 • Dyskomfort z powodu duszności. Ogrzane prądy powietrza krążą powyżej, trudno jest oddychać w okresie ogrzewania, ponieważ nie zawsze jest możliwe przewietrzenie pomieszczenia;
 • Czynnik psychologiczny. Użytkownicy z niestabilną psychiką mogą doświadczać wysokiego syndromu strachu lub klaustrofobii z powodu ograniczonej przestrzeni pod sufitem;
 • Trudność opieki. Aby zrobić łóżko, musisz włożyć trochę wysiłku. Im wyższe łóżko, tym trudniej je zakryć.

Konieczne jest również zainstalowanie dodatkowych źródeł światła, aby zapewnić pełne oświetlenie funkcjonalnej przestrzeni pod częścią sypialną.

Wysoka wydajność łóżka na poddaszu w organizacji przestrzeni eliminuje wszystkie wady korzystania z tych mebli. Z tego powodu większość właścicieli kompaktowych apartamentów i przestronnych domów woli gotowe rozwiązania ergonomiczne lub zamówić ekskluzywne modele.

Pin
Send
Share
Send
Send