Szara sypialnia z tapetą i zasłonami, wnętrze pokoju w kolorach szarym i fioletowym, sufit laminowany i dymny kolor w projektowaniu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Szara sypialnia - wybór kreatywnych ludzi (33 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Szara sypialnia jest piękna, modna i stylowa. Szkoda, że ​​nie wszyscy rozumieją atrakcyjność tego koloru, uznając go za tępy i ponury, a jeśli właściwie zastosowany, ma korzystny wpływ na ludzi, uspokaja i relaksuje.

Zalety szarości we wnętrzu

Szara sypialnia to odważna decyzja. Wiele osób odnosi się do tego koloru stronniczego, nie zdając sobie sprawy, że za zewnętrzną skromnością kryje się wiele cnót. Porozmawiamy o nich.

  • Jest to uniwersalny kolor, harmonijnie wygląda w każdym pomieszczeniu.
  • Jest połączony z wieloma odcieniami, podkreślając piękno jego „towarzysza”.
  • Jest niezwykle praktyczny, na podłodze z szarym laminatem przez dłuższy czas nie będzie widoczne zanieczyszczenie.
  • Nie blaknie na słońcu.
  • Na jej tle elementy wystroju wyglądają świetnie.

Może powinieneś zapomnieć o uprzedzeniach i lepiej go poznać?


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-2

Dobre kombinacje kolorów

Szary jest klasycznym neutralnym kolorem, którego jasne odcienie wizualnie rozszerzają pomieszczenie. Doskonale poradzi sobie z rolą podstawy dla jaśniejszych kolorów. Sypialnia w odcieniach szarości nie będzie nudna i niepozorna, jeśli głównym kolorem wybrać odpowiedni „partner”.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-5


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-6

Z białym

Szaro-biały duet jest piękną parą. Biel w sypialni z szarą tapetą tworzy kontrast i dodaje przestronności. Szaro-biała sypialnia - wybór ludzi, którzy kochają poczucie czystości i świeżości.

Szare ściany w sypialni z białymi meblami (szafa, łóżko, toaletka) wyglądają bardzo spokojnie. Możesz uzupełnić wnętrze pokoju jasnymi akcentami. Mogą to być rośliny żywe, kolorowy koc na łóżku lub para kolorowych poduszek. Szary i biały są zazwyczaj wybierane, aby urządzić pokój w minimalistycznym stylu.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-7


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-8

Z różowym

Szaro-różowa sypialnia rozbrzmiewa w sercach romantyków. Szara sypialnia, uzupełniona dodatkami w kolorze różowym, jest wypełniona atmosferą czułości i spokoju. Różowe odcienie w sypialni są używane w małych ilościach. Z ich pomocą tworzone są zmysłowe kompozycje. Różowe mogą być zasłony, poszewki na poduszki, kwiaty w wazonach, a także wzory na ścianach.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-10


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-11

Z fioletowym

Zadziwiająco połączone szare tapety we wnętrzu sypialni ze szczegółami fioletu. Taki związek jest oznaką dobrego smaku. Szaro-fioletowa sypialnia wygląda elegancko i elegancko. Preferuj jasne odcienie szarości i fioletu, aby stworzyć relaksujące otoczenie. Jeśli przesadzisz z jasnymi plamami, pokój będzie wyglądał agresywnie i trudno będzie w nim zasnąć.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-12


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-13


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-14

Z zielonym

Szare ściany i sufit w sypialni optycznie powiększą mały pokój, a zielone detale wzmocnią to wrażenie. Wnętrze samej szarej sypialni nie przyciąga uwagi. Szary tworzy wygrywające tło dla przyległych odcieni. Tak zielony jest kolor równowagi psychicznej i spokoju, łagodzi napięcie i przynosi spokój. Szaro-zielona sypialnia wygląda przytulnie i dyskretnie.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-15


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-16


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-17

Z odcieniami niebieskiego

Szary kolor we wnętrzu sypialni będzie wyglądał świetnie w parze z głębokim niebieskim. Pomimo faktu, że jest to raczej ciemny kolor, połączenie nie będzie ponure, jeśli dominują jasnoszare odcienie. Nasycony błękit powinien być mały, ponieważ jego rolą jest uzupełnianie, a nie dominacja. Jasny może być ozdobą zasłon w sypialni, serwetek lub ramek do zdjęć.

Niebiesko-szara sypialnia spodoba się miłośnikom stylu vintage. Taki łagodny związek rozluźnia lokatorów i odświeża przestrzeń pokoju. Szara tapeta w sypialni powinna mieć pewien perłowy odcień, ale niebieski może być zarówno pastelowy, jak i bardziej intensywny (w kolorze turkusowym).


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-18


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-2.jpeg">


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-19

Szaro-turkusowa sypialnia - rzadki wybór, ponieważ turkus wygląda zimno i ściśle. W sypialni takie cechy nie zawsze są wygodne dla mieszkańców. Chociaż turkusowa sypialnia ma prawo istnieć, jeśli używasz agresywnego cienia w małych ilościach. Na przykład mogą to być wzory na drzwiach szafki, blatu lub innych mebli.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-3.jpeg">


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-20


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-22


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-23


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-24

Meble, zasłony i oświetlenie

Wspomnieliśmy już, że szary pasuje najbardziej do nowoczesnych wnętrz, a także do zaawansowanych technologii i minimalizmu. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że meble w sypialni muszą być starannie dobrane, aby uniknąć nadmiaru. Zdobądź tylko to, czego potrzebujesz: łóżko, szafę, parę krzeseł i stoliki. Dzięki chłodnej szarej podłodze i ścianom w sypialni, zestawy mebli w kolorach czarnym, brązowym, kawowym i białym będą wyglądać idealnie. Połączenie odcieni szarości i drewna (orzech, dąb, jasnożółty) będzie odpowiednie w klasycznym stylu.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-25


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-26


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-27

Szare zasłony we wnętrzu powinny kontynuować ogólną koncepcję spokoju i ciszy, aby nie wyróżniały się i nie przyjmowały roli akcentu. Pożądane jest, aby zasłony były monotonne i lekkie. Nie wspominając o otworach okiennych. Idealne rozwiązanie - ogromne okna, dzięki czemu pomieszczenie ma naturalne światło. Światło powinno wypełniać sypialnię niekończącym się strumieniem. Źródła sztucznego światła mają drugorzędne znaczenie i są wykorzystywane jako przedmioty dekoracyjne.


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-28


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-29


seraya-spalnya-vibor-tvorcheskih-lyudej-33-foto-30

Jak widać, nie ma sensu bać się szarości. Może być niewiarygodnie różnorodny i wyglądać poważnie i wyrafinowanie. Pokaż swoją wyobraźnię, połącz ją z bardziej nasyconymi kolorami, a sypialnia będzie elegancka i wyjątkowa!

Pin
Send
Share
Send
Send