Komoda w korytarzu z lustrem Wąski kąt we wnętrzu, duży biały krawężnik na buty w nowoczesnym stylu na piękny korytarz - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Komoda w korytarzu: wygodne akcesorium (27 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Każde mieszkanie zaczyna się od korytarza, w którym, podobnie jak w każdym innym pomieszczeniu, instalowane są meble spełniające określone przeznaczenie. Wygodna, pojemna i wielofunkcyjna jest komoda w korytarzu. Ten rodzaj mebli to szafka o różnych kształtach i wielu wysuwanych szufladach, gdzie każdy przedmiot (klucze, parasol, szczotka, rękawiczki, kapelusz, torba, torebka itp.) Będzie miał określone miejsce, więc nie musisz marnować cennego czas


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-2

Cechy kredensów do hali

Oferta modeli komód jest raczej różna. Modele różnią się formą i wyglądem, a parametry są całkowicie zależne od celu i rodzaju rzeczy (obiektów), które zamierzasz w nich przechowywać.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-5


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-6

Kryteria wyboru

Na rynku produktów meblowych na korytarzu znajduje się ogromna różnorodność komody, wykonane w oryginalnych rozwiązaniach projektowych. Każdy model jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. W każdym przypadku atrybut powinien być wybierany indywidualnie, należy wziąć pod uwagę następujące kryteria:

 • Obszar korytarza i układ.
 • Styl i kolory wnętrza.
 • Cechy konstrukcyjne mebli.

Atrybuty będą harmonijnie pasować do wnętrza tylko wtedy, gdy ich parametry i kształt odpowiadają powierzchni pomieszczenia. Tak więc w małym korytarzu duży obiekt po prostu nie zmieści się lub zajmie całą wolną przestrzeń, co spowoduje pewne niedogodności i trudności podczas instalacji. Wąska wysoka komoda nie stwarza żadnych problemów, dzięki wydłużonej formie wolna przestrzeń jest oszczędzana w jak największym stopniu i wszystkie szuflady są używane. Cechy kompaktowych wymiarów w dużym pomieszczeniu nie wyglądają imponująco, a nawet przy ekskluzywnym wystroju meble pozostaną niezauważone i nie będą miały odpowiedniego efektu.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-8


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-9

Do produkcji nowoczesnych kredensów używano szerokiej gamy materiałów:

 • drewno naturalne, nadające przedmiotom kształt objętościowy i wyrafinowanie;
 • płyta wiórowa laminowana, która doskonale pasuje do nowoczesnego stylu wnętrza;
 • fornir

Jako wykończenie zastosowano:

 • plastik;
 • skóra naturalna;
 • metal

Dla elegancji mebli zastosowano dekoracyjne i eleganckie wykończenia oraz elementy z rzeźbionymi formami. Takie atrybuty pasują do pomieszczeń, wykonanych w stylu art deco i nowoczesnym stylu. Do afrykańskiego wnętrza wybrane są meble wykonane z naturalnego drewna o minimalnej obróbce i skórzanym wykończeniu. Classic zawsze wyróżnia się rygorem i elegancją bez żadnych dodatków. Plastikowe wykończenie jest używane w stylu high-tech.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-10


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-11

Ważny jest również kolor. Ciemne meble można instalować tylko w pomieszczeniach z wystarczającą ilością światła. Elegancki biały atrybut będzie prawdziwą ozdobą korytarza.

Konstrukcja szuflad umożliwia stosowanie różnych stylów i kolorów, dzięki czemu meble są wybierane do konkretnego pomieszczenia wewnętrznego.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-12


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-13

Odmiany modeli i sposobów użytkowania we wnętrzu

Ponadto, wybór atrybutu mebli w korytarzu odbywa się zgodnie z formami, parametrami, rozwiązaniami projektowymi i stylem, nadal musi on spełniać przypisane mu funkcje. Na rynku są różne modele, które nadają się do różnych korytarzy.

Komoda z lustrem w korytarzu rozwiązuje problem małych pomieszczeń. Są to modele niskoprofilowe o prostej konstrukcji, do których dodatkowe lustro wchodzi z lub bez obręczy. Dzięki powierzchni odbijającej przestrzeń wizualnie rozszerza się, więc pokój nie wydaje się taki mały.

Prosta konstrukcja i brak elementów dekoracyjnych nie spowoduje przeciążenia środowiska. W dużych pomieszczeniach można zainstalować duże, w tym „wybrzuszone” komody, które jednocześnie pełnią funkcję komody. Ten model jest całkiem wygodny, ponieważ pozwala spojrzeć w lustro przed opuszczeniem domu, co pomoże ocenić twój wygląd.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-14


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-15

Komoda na buty w hali to uniwersalny model przeznaczony do przechowywania obuwia na każdą porę roku, w tym dom. Meble wyposażone są w specjalne półki, na których wygodnie znajdują się buty, sandały, buty, obuwie sportowe. Dzięki uniwersalnej konstrukcji zawsze dostępne są akcesoria i produkty do pielęgnacji obuwia (szczotki, gąbki, kremy itp.), A także różne akcesoria, które wygodnie mieszczą się w szufladach.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-16


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-17


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto.png">

Opcje projektowania mebli obejmują drzwi:

 • huśtawka;
 • z mechanizmem przechylania.

Druga opcja jest alternatywą dla atrybutów typu wahadłowego, ponieważ oszczędza miejsce i nadaje się do montażu w małych pomieszczeniach. Meble te są niezbędne w przypadku, gdy niemożliwe jest zainstalowanie opcji huśtawki. Zasadniczo pudełko na buty jest pojemne i ma różne wysokości. Do przechowywania obuwia pasują małe komody, które są wyposażone w siedzisko, które zwiększa komfort podczas podkuwania.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-18


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-19

Wąska komoda w korytarzu ma kompaktowe rozmiary, które w żaden sposób nie zmniejszają pojemności. To rodzaj szewca. Ten typ mebli jest wyposażony w drzwi nachylone pod kątem 45 °. Szerokość nie przekracza 30 cm.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-20


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-21

Narożna komoda w przedpokoju zajmuje obszar pokoju, który jest najmniej używany, a zatem zauważalna jest oszczędność miejsca. Takie modele z wyjątkiem szuflad mają boczne półki, na których wygodnie umieszcza się różne małe rzeczy. Najczęściej na blacie umieszczany jest wazon z kwiatami lub inny element dekoracyjny, co daje pomieszczeniu dodatkową dekorację i piękno.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-22


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto.jpeg">

Komoda na zawiasach spełnia kilka ważnych funkcji: służy do przechowywania rzeczy, obuwia codziennego i przedmiotów, a także służy jako półka na klucze, telefon lub toaletkę.

Do montażu na ścianie modelu zawieszenia stosowane są specjalne łączniki, które zapewniają odporność na naprężenia.


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-23


komod-v-prihozhuyu-udobnij-aksessuar-27-foto-24

Korzyści

Funkcjonalne kredensy mają wiele zalet, dlatego ten typ mebli jest często używany w korytarzu. Są to piękne i oryginalne atrybuty, które harmonijnie łączą się w małych i dużych pomieszczeniach, oraz tworzą ulepszone udogodnienia i wygodę, ale co najważniejsze, stylowe meble są bardzo praktyczne i stanowią alternatywę dla innych przedmiotów.

Obejrzyj film: SPRYTNE BABKI - OZDOBY DO POKOJU MŁODZIEŻOWEGO #2 (Sierpień 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send