Pokój na drzwiach mieszkania, piękna tabliczka znamionowa na domu, samoprzylepne opcje plastikowe na złoto i srebro metalowe - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Pokój na drzwiach mieszkania - mały, ale ważny szczegół (27 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą podczas wizyty, są drzwi wejściowe. Jeśli wygląd systemu drzwi jest niewłaściwy, pierwsze wrażenie będzie nieprzyjemne. Wygląda na to, że bilet jest prawie niezauważalny. Trzeba jednak przyznać, że jeśli jest stary lub niechlujny, zrujnuje wygląd nawet drogich drzwi, więc dążąc do stworzenia przytulnego wnętrza, nie należy zapominać o takich drobiazgach. Jak wiadomo, ogólny obraz składa się z drobiazgów.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-2

Teraz w sklepach znajdziesz wiele tablic rejestracyjnych dla każdego smaku i portfela. Wybierając, powinieneś skupić się na materiale, z którego wykonane są drzwi, jego kolorze i wyglądzie, a także na wyglądzie sprzętu. Porozmawiajmy o najpopularniejszych typach pokoi.

Ta opcja jest odpowiednia dla właścicieli solidnych, drogich, klasycznych drzwi, na których obce będą bezpretensjonalne modele plastikowych lub aluminiowych pomieszczeń. Piękne produkty z mosiądzu podkreślają wysoki status najemców. Szlachetny matowy połysk doda wyrafinowania i elegancji. Upewnij się, że pozostałe akcesoria były wysokiej jakości.

Mosiężne pokoje na drzwiach mieszkania są często ekskluzywne. Aby umieścić je na skrzydle drzwi, wykonywane są specjalne rowki, które pokrywają się pod względem kształtu i rozmiaru. Następnie kładą gotowe kontrole. Możesz wybrać ulubioną czcionkę, unikatowe mosiężne cyfry zostaną wykonane zgodnie z modelem. Ten stop metali jest między innymi bardzo trwały, co gwarantuje trwałość produktu.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-5


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-6


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-7

Numery ze stali nierdzewnej

W przeciwieństwie do poprzedniego, ta opcja nie jest odpowiednia dla klasycznych modeli drzwi. Jeśli numery mosiężne dawały pewien odcień starożytności, to liczby ze stali nierdzewnej - wybór dla nowoczesnych, nowoczesnych drzwi. Szczególnie odpowiednie i harmonijne wyglądają na metalowych drzwiach. Co najważniejsze, jeśli liczby mają kształt kwadratu, aby uzyskać efekt niezawodności.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-8


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-9

Produkcja i instalacja tych modeli jest taka sama jak w przypadku wyrobów mosiężnych. Numery na drzwiach ze stali nierdzewnej są zwykle zamawiane przy produkcji drzwi. Można jednak niezależnie kupić i dołączyć numery stali. Główną zaletą tego produktu jest zachowanie oryginalnego wyglądu przez wiele lat.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-11


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-12

Plastikowe płyty drzwiowe

Nie-plastikowe drzwi - najtańsza z prezentowanych opcji, a więc bardzo popularna. Wykonywane są przy użyciu grawerowania laserowego i frezowania mechanicznego. Zaletą jest to, że za pomocą modeli plastikowych można wybrać nawet najbardziej nudne drzwi wejściowe, korzystając z różnych czcionek i kombinacji kolorów. Jednak te kontrole mają jedną poważną wadę: ze względu na niską odporność na ciepło, nie są absolutnie odpowiednie dla ulicy.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-13


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-14


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-15

Drewniane pokoje przy drzwiach wejściowych

Figurki drewniane - idealne do drzwi drewnianych. Ważne jest tylko, aby różniły się kolorem. Aby liczba nie została utracona na tle tego samego odcienia, kolory powinny kontrastować ze sobą.

Kontrole te są wykonywane z litych płyt za pomocą grawerowania laserowego i cięcia. Tak więc okazują się produkty o pięknym naturalnym tonie. Czasami obrazy są malowane na gotowych figurach.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-16


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-17


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-18

Jak dołączyć bilet do drzwi

Po podjęciu decyzji o wyborze numeru należy go przymocować do drzwi frontowych. Zanim jednak przejdziemy bezpośrednio do przykręcania lub naklejania numerów, należy określić optymalne miejsce do umieszczenia tablicy rejestracyjnej. Musisz skupić się na tym, że ludzie, którzy przybyli na wizytę, nie musieli długo szukać cenionych numerów na skrzydle drzwiowym.

Uzbrojony w linijkę, zmierz odległość od zamka drzwi do górnej krawędzi drzwi. W środku zaznacz ołówkiem. Na tym poziomie zaleca się umieszczenie numeru mieszkania. Oczywiście nie musisz ściśle przestrzegać tej zasady. Jeśli widoczność nie ucierpi na tym, możesz dołączyć numer w dowolnym innym miejscu.

Zdecyduj, która metoda montażu jest odpowiednia w twoim przypadku. Niektóre tabliczki identyfikacyjne są przymocowane śrubami, inne są przyklejone. Cóż, jeśli wybrana metoda jest już wcześniej używana do mocowania klamki. Weź również pod uwagę fakt, że pomieszczenia metalowe, drewniane lub mosiężne są dość ciężkie, dlatego lepiej jest je przymocować za pomocą śrub. Podczas gdy figury z lekkiego plastiku nie odpadną pod własnym ciężarem, jeśli się przykleją.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-19


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-20


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-22


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto.png">


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-23

Numery wiązane

Samoprzylepne numery pasują do drzwi z dowolnego materiału. Dołączanie ich jest bardzo proste:

  1. Należy upewnić się, że powierzchnia przeznaczona na tabliczkę identyfikacyjną jest idealnie czysta. Jeśli tak nie jest, umyj i osusz obszar do sucha.
  2. Ostrożnie usuń papier, który pokrywa lepką część numeru.
  3. Znajdź znak ołówka wykonany wcześniej na drzwiach i naciśnij numer.

W procesie przyklejania musisz działać ostrożnie. Jakby numer na drzwiach był przymocowany krzywo, nie będzie można go ponownie użyć, a powierzchnia będzie musiała zostać oczyszczona z pozostałości kleju.

Dla każdego drzwi możesz wybrać numery, które będą idealnie dostosowane do koloru i stylu. Aby to zrobić, wystarczy poświęcić trochę czasu, aby znaleźć odpowiednią opcję w dostępnej różnorodności.


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-24


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-25


nomer-na-dver-kvartiri-malenkaya-no-vazhnaya-detal-27-foto-26

Pin
Send
Share
Send
Send