Sofa Dolphin Corner Straight Vykatna z Ortopedycznym Materacem i Sprężynowym Blokiem, Kuchnia Skórzany Chester z Łóżkiem, Modułowy Model Dziecięcy z Pudełkiem Na Bieliznę - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Sofa „delfin”: rodzaje i cechy transformacji (28 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Komfort w domu tworzy meble tapicerowane, których wybór należy traktować ostrożnie i uwzględniać cechy mechanizmu transformacji sofy, zaprojektowane tak, aby tworzyć wygodę podczas użytkowania. Z całej gamy modeli delfin narożny jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników. To prosta i jednocześnie kompaktowa konstrukcja, która w ciągu kilku minut zostaje przekształcona w przestronną platformę do odpoczynku i snu. Mechanizm otrzymał swoją nazwę dzięki gładkiemu „wynurzeniu” dodatkowej sekcji spod głównego siedzenia. Układ jest wykonywany przy użyciu platformy rollout.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-2

Cechy konstrukcyjne składanych sof delfinów

Producenci nowoczesnych mebli tapicerowanych koncentrują się na wygodnych i funkcjonalnych opcjach. Te atrybuty obejmują delfina z sofą z miejscem do cumowania, który można łatwo utworzyć za pomocą mechanizmu transformacji. Projekt rozłożenia jest obecny głównie w modelach narożnych, ale są też wersje bezpośrednie. Główną cechą takich mebli tapicerowanych jest to, że harmonijnie pasuje do wnętrza każdego pomieszczenia, a dzięki swoim kompaktowym wymiarom pasuje do małych pomieszczeń - kuchni i sypialni.

Istnieje kilka rodzajów miękkich sof składanych, wśród których są popularne modele z mechanizmem delfina. Sofa takiego modelu wyróżnia się dużą różnorodnością modeli, dlatego każdy rodzaj mebli tapicerowanych należy rozpatrywać osobno, co pomoże określić konkretną wersję deklarowanego atrybutu.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-5


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-6

Model narożny

Rozwiązaniem każdego małego pokoju jest narożna sofa z mechanizmem delfinów. Ten projekt tradycyjnie składa się z dwóch części, z których jedna pozostaje w stanie stacjonarnym, a druga jest przekształcona. Dzięki kształtowi litery L, atrybut mebla zajmuje tę część pokoju, która jest używana najmniej, oszczędzając w ten sposób wolną i użyteczną przestrzeń.

Kuchnia narożna jest popularna i przyjazna dla użytkownika, ponieważ zapewnia wygodę na małej powierzchni i zapewnia dodatkowe łóżko, w którym można zakwaterować gości. Producenci oferują szeroką gamę sof narożnych kuchennych, dzięki czemu łatwo jest wybrać odpowiedni model dla projektu, koloru i wyglądu tkaniny obiciowej. Szczególną popularnością cieszy się skórzana kanapa delfina do kuchni, która nadaje wnętrzu solidności pomieszczenia.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-9


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-10

Opcja bezpośrednia

Istnieją przypadki, w których model narożny nie pasuje. Na przykład, do umieszczenia wzdłuż ściany idealną opcją jest prosty kształt sofy. Taki atrybut mebli może stać się integralną częścią wnętrza salonu, przedpokoju, sypialni. Dzięki dużym parametrom może wygodnie pomieścić gości, a po rozłożeniu prosta kanapa z mechanizmem delfinów zamienia się w wygodną miękką platformę, która nadaje się do wypoczynku i snu. Istnienie uniwersalnego mechanizmu transformującego pozwala nie odsuwać mebli od ściany podczas rozkładania.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-13


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-14

Model roll-out

Prosty i niezawodny atrybut mebli - sofa vykatnoy. Dolphin to nowoczesny mechanizm transformacji wyposażony w:

 • modele narożne;
 • rozkładana sofa;
 • bezpośredni do wypłaty.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-17


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-18


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-19

Jest to najbardziej niezawodny i trwały mechanizm odpowiedni do codziennego użytku, ponieważ może być poddawany częstym manipulacjom. Zaletami tego mechanizmu jest powstałe w wyniku transformacji duże, gładkie i wygodne łóżko do spania. Sam model jest inny:

 • małe wymiary w stanie złożonym;
 • możliwość montażu blisko ściany, dzięki czemu oszczędza się wolne miejsce w małym pomieszczeniu w okolicy.

Tapicerowane meble tapicerowane wykonane są na wysokiej jakości sprzęcie. Podstawa ramy jest drewniana, ale o zwiększonej wytrzymałości. Asortyment obejmuje małe, ortopedyczne i podwójne produkty, które zaspokajają potrzeby konsumentów.

Wady takiego systemu obejmują pewien wysiłek podczas transformacji. Projekt zapewnia potrójny układ.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-20


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-21

Meble tapicerowane z siedzeniami ortopedycznymi

Każda z powyższych konstrukcji może mieć siedzisko ortopedyczne, dzięki czemu powstaje wygoda podczas użytkowania. Kupując sofy ortopedyczne dla delfinów, możesz liczyć na maksymalny komfort. Modele są wyposażone w poduszki z niezależnymi sprężynami lub materac na ramie Bonnel.

Oryginalna opcja, która będzie harmonijnie wyglądać we wnętrzu, jest cechą bez podłokietników. Wymiary takich modeli są pełnowymiarowe - długość wynosi 2000 cm, a delfin z sofą w pozycji rozłożonej ma parametry - 1250 cm.


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-24


divan-delfin-raznovidnosti-i-osobennosti-transformacii-28-foto-25

Meble dziecięce

Osobną kategorią mebli tapicerowanych są artykuły dla dzieci. Popularność zyskała sofa dla dzieci, delfin i model z mechanizmem roll-out. Oba produkty są często wyposażone w pudełko na ubrania i zabawki. Jak są rozmieszczone sofy tego typu, są już znane z poprzednich opisów. Dzięki nabyciu takich mebli gwarantuje się dużą oszczędność przestrzeni użytkowej i dodatkowy komfort.

Mała delfinowa kanapa z pudełkiem na pościel harmonijnie wpasuje się w każdą sypialnię dla dzieci i zapewni maksymalne warunki do nocnego wypoczynku. Możesz wybrać modularną sofę z delfinem ze sprężynami lub wypełnieniem poliuretanowym. Ponadto meble mogą być bez podłokietników lub opcji jednostronnych i dwustronnych.

Zalety składanych modeli sof narożnych są następujące:

 • Trwałość i niezawodność.
 • Łatwość transformacji.
 • Ergonomiczna konstrukcja.
 • Równa i miękka koja zapewniająca komfort podczas odpoczynku i marzeń.
 • Zdolność do wytrzymania dużych obciążeń.

Główną zaletą gamy modeli mebli tapicerowanych jest ogromny wybór rozwiązań konstrukcyjnych, kolorystycznych i projektowych.

Ogromna gama produktów wymaga zdolności do prawidłowego wyboru najlepszego i jakości:

 • Zwróć uwagę na materiał ramy - metalowe i drewniane podstawy oraz rama zapewniają długą żywotność.
 • Dowolny model sofy jest dobierany w zależności od rozmiaru łóżka. Dla jednej osoby pasuje do opcji od 100 do 150 cm szerokości.
 • Meble do kuchni powinny odpowiadać przestrzeni pomieszczenia.

Proste atrybuty projektu obejmują klapkę i model eurobooka, którego transformacja nie wymaga dużego wysiłku.

Obejrzyj film: How to open the sofa bed - DELFIN Gala Collezione (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send