Renowacja i naprawa mebli kuchennych: profesjonalna pomoc i godny wynik - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Renowacja i naprawa mebli kuchennych: profesjonalna pomoc i przyzwoity wynik

Specyficzne warunki pracy kuchni powodują przedwczesne „starzenie się” tego miejsca: powierzchnie szybko się zużywają, przykrywają uporczywe zabrudzenia, tracą kształt, integralność i atrakcyjność. W porównaniu z wyposażeniem wnętrz w innych pomieszczeniach, renowacja i naprawa mebli kuchennych jest bardziej pożądana: efekty mechaniczne, aktywne codzienne użytkowanie i kontakt z agresywnymi mediami i materiałami ściernymi mają wpływ.

Kiedy może być konieczne przywrócenie kuchni?

Nie zawsze jedynym sposobem wyeliminowania wad jest zakup nowego zestawu kuchennego: często lokalna renowacja mebli w kuchni pozwala uzyskać efekt aktualizacji całego pokoju. Często spotykany problem - awaria poszczególnych elementów, w szczególności akcesoriów, skrzynek. Często blat lub drzwi są zdeformowane z powodu dużej ekspozycji na wilgoć - powierzchnie wypaczają się w obszarze prania. Obszary problemowe to ściany w bezpośrednim sąsiedztwie powierzchni do gotowania: osadzają się na nich krople tłuszczu, często pojawiają się „fale”, zepsuła się integralność wykończenia.Czynniki, które negatywnie wpływają na wygląd mebli, wpływają na powierzchnię przez wiele lat. Przywrócenie elewacji zestawu kuchennego pozwala pozbyć się skutków wpływu nagłych zmian temperatury, pary tłuszczowej i wodnej, cieczy, chemikaliów, niwelować uszkodzenia spowodowane kontaktem z ostrymi przedmiotami.

Odrębną kategorią problemów są zużyte elementy złączne. W tym przypadku elewacje podlegają tylko lokalnej naprawie.

Z biegiem lat elewacja jest porośnięta pęknięciami, odpryskami, otarciami, paleta traci nasycenie z powodu ciepła i promieni UV, tony światła mogą żółknąć. Blat jest najbardziej intensywnie używany - pojawiają się na nim liczne uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy renowację blatów z materiałów syntetycznych, drewnianych, kamiennych.

Powszechną praktyką wśród naszych klientów jest odnawianie starych mebli kuchennych, zestaw słuchawkowy w celu zmiany projektu. Jeśli funkcjonalność elementów jest w pełni zachowana, warto skorzystać z usług specjalistów, aby zaktualizować zestaw słuchawkowy, zmieniając teksturę, kolor wykończenia, używając górnych elementów dekoracyjnych, wprowadzając nowe okulary i lustra. W porównaniu z kosztem instalacji nowego zestawu, zamówienie przeprojektowania w naszej firmie będzie znacznie tańsze.

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest ścisła komunikacja z klientem. Bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia dotyczące użytych materiałów i technologii, uważnie myślimy o rozwiązaniach kolorystycznych i możliwościach rozszerzenia funkcjonalności każdego elementu.
Odnawianie mebli kuchennych: lista usług

Nasi eksperci doskonale radzą sobie z następującymi zadaniami:

 • pełna wymiana i renowacja fasad kuchennych. Rzeczywisty, jeśli obudowa jest dość mocna, ale wygląd zestawu pozostawia wiele do życzenia. W tym celu można stosować takie praktyczne materiały jak matryca, emalia MDF, tworzywo sztuczne, laminat, fornir, folia. Setki rodzajów dekoracji i dekoracji mogą zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby;
 • naprawić lub zainstalować nowy blat. Jeśli wymaga tego konstrukcja zestawu słuchawkowego, master może jednocześnie zainstalować takie dodatki, jak płyta grzewcza, zlew, mikser, okap;
 • praca z osprzętem - zmiana dotyczy przedmiotów, które są poddawane regularnemu obciążeniu, ulegają szybszej awarii, są podatne na korozję. Ta kategoria obejmuje zawiasy, uchwyty, mechanizmy wysuwane, elementy złączne;
 • odnawianie frontów mebli kuchennych z tablicy często ogranicza się do czyszczenia i przywracania lakieru;
 • instalacja dodatkowych lamp, oświetlenie dekoracyjne.

Wśród prac związanych z malowaniem i renowacją zestawu najbardziej pożądane są środki do usunięcia starej powłoki, nałożenia podkładu, użycia emalii, lakieru, bejcy, patyny. Plastikowe nasadki sprawdziły się dobrze - są wdrażane w wiernym zakresie i wykazują optymalne właściwości użytkowe.

Okucia zamienne obejmują następujące pozycje:

 • pętle otwierania, w tym wyposażone w bliższe;
 • mechanizmy szuflad do szuflad i koszy (plus zamknięcia);
 • uchwyty na butelki, również z zamknięciem;
 • magiczne rogi;
 • regulowana stopa;
 • metalowy uchwyt;
 • podnośnik gazowy;
 • podnieść;
 • obrotowy kosz narożny;
 • elementy złączne;
 • oświetlenie halogenowe.

Nie można zignorować takiej wymaganej usługi, jak przywrócenie geometrii budynków. W procesie renowacji fasad mebli kuchennych eliminowane są konsekwencje falowania i zniekształcania materiałów ze względu na niszczący wpływ wilgoci.

Zaufanie jest kluczem do owocnej współpracy!

Jeśli nie wiesz, jak zamówić restaurację mebli kuchennych w domu, sugerujemy początkowo podjęcie decyzji o wyborze planowanej pracy. Niezależnie lub z pomocą specjalisty możesz sporządzić listę obszarów problemowych - zużyte okucia, pochylone drzwi lub zdeformowane końce. Jeśli priorytetem jest poprawa wskaźników estetycznych, pomożemy Ci sporządzić szkic zmian, zaoferujemy usługi mierniczego.

Na wstępnym etapie zapewniamy kompleksową profesjonalną pomoc: rozmawiamy o zaletach i wadach nowoczesnych materiałów i technologii, oferujemy niezawodne okucia i modny wystrój. Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde interesujące Cię pytanie!Dlaczego my:

 • lojalna polityka cenowa (indywidualnie wybieramy rozwiązania, które pozwalają spełnić określony budżet);
 • skrupulatne przestrzeganie podanych terminów;
 • osobiste rozwiązanie każdego zadania;
 • odpowiedzialność za wynik;
 • zapewnienie jakości i trwałość wykonanej pracy;
 • wykorzystanie sprawdzonych materiałów, najnowsze narzędzia, ciągłe doskonalenie umiejętności;
 • własny personel wysoko wyspecjalizowanych rzemieślników.

Lata doświadczeń i wrażliwe podejście do klientów pozwoliły nam stworzyć wieloaspektową bazę najczęstszych problemów i racjonalnych sposobów ich rozwiązywania przy minimalnej stracie czasu i pieniędzy. Jednocześnie inspirują nas niestandardowe zamówienia, które poszerzają profesjonalne horyzonty rzemieślników, co może stać się podstawą do realizacji ciekawych projektów przebudowy starych mebli.

Aby zostawić prośbę lub uzyskać poradę, skontaktuj się z naszym specjalistą w dowolny sposób. Jeśli nie masz pewności, że jesteś gotowy na duże wydatki, zadzwoń do nas - mistrz pomoże Ci opracować prace z uwzględnieniem ram finansowych. Nie ma miejsca na wątpliwości - pomożemy przekształcić Twoją kuchnię!

Obejrzyj film: Odmień całkowicie swoją kuchnię. Jak pomalować szafki? (Styczeń 2020).

Загрузка...