Renowacja i naprawa mebli kuchennych: profesjonalna pomoc i godny wynik - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Renowacja i naprawa mebli kuchennych: profesjonalna pomoc i przyzwoity wynik

Pin
Send
Share
Send
Send


Specyficzne warunki pracy kuchni powodują przedwczesne „starzenie się” tego miejsca: powierzchnie szybko się zużywają, przykrywają uporczywe zabrudzenia, tracą kształt, integralność i atrakcyjność. W porównaniu z wyposażeniem wnętrz w innych pomieszczeniach, renowacja i naprawa mebli kuchennych jest bardziej pożądana: efekty mechaniczne, aktywne codzienne użytkowanie i kontakt z agresywnymi mediami i materiałami ściernymi mają wpływ.

Nie zawsze jedynym sposobem wyeliminowania wad jest zakup nowego zestawu kuchennego: często lokalna renowacja mebli w kuchni pozwala uzyskać efekt aktualizacji całego pokoju. Często spotykany problem - awaria poszczególnych elementów, w szczególności akcesoriów, skrzynek. Często blat lub drzwi są zdeformowane z powodu dużej ekspozycji na wilgoć - powierzchnie wypaczają się w obszarze prania. Obszary problemowe to ściany w bezpośrednim sąsiedztwie powierzchni do gotowania: osadzają się na nich krople tłuszczu, często pojawiają się „fale”, zepsuła się integralność wykończenia.


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-2


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-3

Czynniki, które negatywnie wpływają na wygląd mebli, wpływają na powierzchnię przez wiele lat. Przywrócenie elewacji zestawu kuchennego pozwala pozbyć się skutków wpływu nagłych zmian temperatury, pary tłuszczowej i wodnej, cieczy, chemikaliów, niwelować uszkodzenia spowodowane kontaktem z ostrymi przedmiotami.

Odrębną kategorią problemów są zużyte elementy złączne. W tym przypadku elewacje podlegają tylko lokalnej naprawie.

Z biegiem lat elewacja jest porośnięta pęknięciami, odpryskami, otarciami, paleta traci nasycenie z powodu ciepła i promieni UV, tony światła mogą żółknąć. Blat jest najbardziej intensywnie używany - pojawiają się na nim liczne uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy renowację blatów z materiałów syntetycznych, drewnianych, kamiennych.

Powszechną praktyką wśród naszych klientów jest odnawianie starych mebli kuchennych, zestaw słuchawkowy w celu zmiany projektu. Jeśli funkcjonalność elementów jest w pełni zachowana, warto skorzystać z usług specjalistów, aby zaktualizować zestaw słuchawkowy, zmieniając teksturę, kolor wykończenia, używając górnych elementów dekoracyjnych, wprowadzając nowe okulary i lustra. W porównaniu z kosztem instalacji nowego zestawu, zamówienie przeprojektowania w naszej firmie będzie znacznie tańsze.

Kluczem do sukcesu naszej firmy jest ścisła komunikacja z klientem. Bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia dotyczące użytych materiałów i technologii, uważnie myślimy o rozwiązaniach kolorystycznych i możliwościach rozszerzenia funkcjonalności każdego elementu.


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-4


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-5


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-6

Odnawianie mebli kuchennych: lista usług

Nasi eksperci doskonale radzą sobie z następującymi zadaniami:

 • pełna wymiana i renowacja fasad kuchennych. Rzeczywisty, jeśli obudowa jest dość mocna, ale wygląd zestawu pozostawia wiele do życzenia. W tym celu można stosować takie praktyczne materiały jak matryca, emalia MDF, tworzywo sztuczne, laminat, fornir, folia. Setki rodzajów dekoracji i dekoracji mogą zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby;
 • naprawić lub zainstalować nowy blat. Jeśli wymaga tego konstrukcja zestawu słuchawkowego, master może jednocześnie zainstalować takie dodatki, jak płyta grzewcza, zlew, mikser, okap;
 • praca z osprzętem - zmiana dotyczy przedmiotów, które są poddawane regularnemu obciążeniu, ulegają szybszej awarii, są podatne na korozję. Ta kategoria obejmuje zawiasy, uchwyty, mechanizmy wysuwane, elementy złączne;
 • odnawianie frontów mebli kuchennych z tablicy często ogranicza się do czyszczenia i przywracania lakieru;
 • instalacja dodatkowych lamp, oświetlenie dekoracyjne.

Wśród prac związanych z malowaniem i renowacją zestawu najbardziej pożądane są środki do usunięcia starej powłoki, nałożenia podkładu, użycia emalii, lakieru, bejcy, patyny. Plastikowe nasadki sprawdziły się dobrze - są wdrażane w wiernym zakresie i wykazują optymalne właściwości użytkowe.

Okucia zamienne obejmują następujące pozycje:

 • pętle otwierania, w tym wyposażone w bliższe;
 • mechanizmy szuflad do szuflad i koszy (plus zamknięcia);
 • uchwyty na butelki, również z zamknięciem;
 • magiczne rogi;
 • regulowana stopa;
 • metalowy uchwyt;
 • podnośnik gazowy;
 • podnieść;
 • obrotowy kosz narożny;
 • elementy złączne;
 • oświetlenie halogenowe.

Nie można zignorować takiej wymaganej usługi, jak przywrócenie geometrii budynków. W procesie renowacji fasad mebli kuchennych eliminowane są konsekwencje falowania i zniekształcania materiałów ze względu na niszczący wpływ wilgoci.

Jeśli nie wiesz, jak zamówić restaurację mebli kuchennych w domu, sugerujemy początkowo podjęcie decyzji o wyborze planowanej pracy. Niezależnie lub z pomocą specjalisty możesz sporządzić listę obszarów problemowych - zużyte okucia, pochylone drzwi lub zdeformowane końce. Jeśli priorytetem jest poprawa wskaźników estetycznych, pomożemy Ci sporządzić szkic zmian, zaoferujemy usługi mierniczego.

Na wstępnym etapie zapewniamy kompleksową profesjonalną pomoc: rozmawiamy o zaletach i wadach nowoczesnych materiałów i technologii, oferujemy niezawodne okucia i modny wystrój. Masz wątpliwości? Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde interesujące Cię pytanie!


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-10


restavraciya-i-remont-kuhonnoj-mebeli-professionalnaya-pomosh-i-dostojnij-rezultat-11

Dlaczego my:

 • lojalna polityka cenowa (indywidualnie wybieramy rozwiązania, które pozwalają spełnić określony budżet);
 • skrupulatne przestrzeganie podanych terminów;
 • osobiste rozwiązanie każdego zadania;
 • odpowiedzialność za wynik;
 • zapewnienie jakości i trwałość wykonanej pracy;
 • wykorzystanie sprawdzonych materiałów, najnowsze narzędzia, ciągłe doskonalenie umiejętności;
 • własny personel wysoko wyspecjalizowanych rzemieślników.

Lata doświadczeń i wrażliwe podejście do klientów pozwoliły nam stworzyć wieloaspektową bazę najczęstszych problemów i racjonalnych sposobów ich rozwiązywania przy minimalnej stracie czasu i pieniędzy. Jednocześnie inspirują nas niestandardowe zamówienia, które poszerzają profesjonalne horyzonty rzemieślników, co może stać się podstawą do realizacji ciekawych projektów przebudowy starych mebli.

Aby zostawić prośbę lub uzyskać poradę, skontaktuj się z naszym specjalistą w dowolny sposób. Jeśli nie masz pewności, że jesteś gotowy na duże wydatki, zadzwoń do nas - mistrz pomoże Ci opracować prace z uwzględnieniem ram finansowych. Nie ma miejsca na wątpliwości - pomożemy przekształcić Twoją kuchnię!

Obejrzyj film: Odmień całkowicie swoją kuchnię. Jak pomalować szafki? (Październik 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send