Prezenty na 8 marca z własnymi rękami, masowa pocztówka dla mamy i babci z papieru, oryginalne pomysły na prezenty dla nauczyciela lub kolegów, piękne pamiątki dla przyjaciela - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Prezenty na 8 marca zrób to sam: pomysły dotyczące dnia kobiet (54 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wszyscy wiedzą, że okres wiosenny rozpoczyna się w marcu. I niech ten miesiąc będzie kapryśny, nieprzewidywalny, ale jest w tym coś dobrego. Na przykład święto wszystkich kobiet. W sklepach tego dnia wszystko jest wypełnione kwiatami i czekoladą, a na półkach zbudowane są całe piramidy szampana i słodyczy.

Jednak widzisz, zawsze chcesz stworzyć niespodziankę ręcznie i dać coś niezwykłego, ugotowanego z serca, dlatego prezenty na 8 marca własnymi rękami nigdy nie stracą znaczenia i nigdy nie zastąpią wielu pudełek czekoladek, które są sprzedawane tego dnia w sklepach. Dlatego proponujemy kilka niezwykłych, a czasami praktycznych pomysłów na samodzielnie wykonane prezenty.


8


8-2


8-3


8-4


8-5


8-6

Chcesz czegoś niezwykłego? Jednym z pomysłów na kreatywny prezent jest kolaż zdjęć. Koledzy na prezent 8 marca własnymi rękami, mogą na przykład robić historie ze zdjęć. Wszyscy będą zadowoleni z obejrzenia wspólnych zdjęć wykonanych w pracy. 8 marca babcia polubi drzewo genealogiczne, które stworzyłeś jako prezent. Dla twojej drugiej połowy, twojej ukochanej dziewczyny 8 marca, w prezencie własnymi rękami, możesz stworzyć serce ze swoich wspólnych kart fotograficznych.

Dzieci mogą budować na przykład ramkę na zdjęcia z własnymi i mocnymi stronami. Opcjonalnie można odtworzyć nie banalną ramkę, ale oryginalne uchwyty i uchwyty na zdjęcia.

Świetnym prezentem byłaby poduszka, która znowu będzie twoją wspólną fotografią. Ta wersja produktu jest odpowiednia na przykład dla jego ukochanej żony. Zwłaszcza jeśli drukujesz na miękkim małym zdjęciu ze zdjęcia ślubnego.


8-8


8-9


8-10


8-11


8-12

Papierowe kwiaty i słodkie bukiety

Jeśli ta sympatyczna dama, której podarujesz prezent, uwielbia kwiaty, tutaj możesz wymyślić kilka oryginalnych opcji. Na przykład robimy prezenty na 8 marca własnymi rękami w postaci niezwykłego bukietu. Możesz włożyć papier pakowy, na przykład słodycze, a nawet miękkie zabawki.

Wielu darczyńców z radością powstrzymuje wybór roślin doniczkowych. Oczywiście nie jest to bardzo oryginalny prezent, ale jeśli udekorujesz go papierem rzemieślniczym lub kawałkiem materiału, roślina przyjmie zupełnie inny wygląd. Dodaj tutaj tag z życzeniem, a prezent jest gotowy!

Nawiasem mówiąc, ostatnio popularne stały się kwiaty w kubkach. Przełóż pierwiosnek w parze herbaty, a twój piękny prezent na 8 marca jest gotowy!

Potrzebujesz prezentu dla przyjaciela 8 marca? Czy jest miłośniczką wszystkich „czekolady i marmolady”? W torebce w sekretnej kieszeni zawsze jest kilka słodyczy? Następnie śmiało zrób bukiet cukierków! Nie? Następnie rozważ pomysły na prezenty.


8-13


8-14


8-15


8-16


8-17


8-18


8.jpeg">


8-19


8-20


8-21

Jesteśmy otoczeni ciepłem i troską.

Jeśli kochasz i wiesz jak szyć i robić na drutach, możesz stworzyć świąteczny nastrój za pomocą ciekawych i funkcjonalnych urządzeń domowych. Na przykład, jeśli naprawdę wiesz, jak trzymać igłę w dłoniach, nie będzie ci trudno szyć coś jednocześnie ciepłego i użytecznego dla domu - na przykład pinezki z motywem wiosennym lub fartuchem wykonanym w ulubionym kolorze damskim.

Jeśli chcesz pokazać swoją wyobraźnię i zrobić prezent, będzie mógł nawet ci, którzy nie mają umiejętności szycia i dziania. Na przykład można kupić model podstawowy i owinąć go szmatką, papierem, koralikami, a nawet koronką. Możesz także po prostu kupić piękny wazon i, jako dodatek, związać z nim piękną koronkową serwetkę.


8-22


8-23


8-24


8-25


8-26


8-27

Drogie i słodkie pocztówki

Oczywiście żadne święto kobiet nie mija tak ważnego momentu jak pocztówki na 8 marca. Zawsze możesz przyciągnąć dzieci do tego procesu, ponieważ lubią tworzyć niezwykłe rzeczy z papieru!

Alternatywnie możesz zrobić karty wolumetryczne własnymi rękami z papierowymi kwiatami. Niezbędne materiały do ​​zrobienia prezentu tego typu są zawsze pod ręką. Takie pozdrowienia z rozwijanymi sercami, ciastami i papierowymi kwiatami nazywane są pocztówkami pop-artu. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, produkcja zajmie nie więcej niż 10-15 minut.


8-28


8-29


8-30


8-31


8-32


8-33


8-34


8-35


8-36


8-37

Przyjemne niespodzianki dla najbliższych

Jakie prezenty dla małych i dorosłych dziewcząt na 8 marca można przygotować własnymi rękami? Możesz na przykład ulepszyć duże biuro, którego uczennice nigdy nie są zbyteczne. Różne kalendarze i notatniki przedstawiające różne kraje i zdjęcia domowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla uczennic, jak i pracowników. Może to być również wspaniały prezent dla nauczyciela na 8 marca własnymi rękami. Możesz także kupić farby akrylowe, fajny kubek i nałożyć na niego niezwykłą ozdobę lub fajny napis. I możesz zrobić bajkowe „ubrania” na kubek, który ogrzeje nie tylko kubek, ale także jego właściciela swoim ciepłem. Bransoletki tkane własnymi rękami to świetna opcja. Mogą to być na przykład dekoracje z dużych koralików, z różnych wstążek satynowych lub z koralików i wstążek jednocześnie.


8-38


8-39


8-40


8-41


8-42

Co jeszcze możesz dać miłej pani?

Sprawdziliśmy już najciekawsze opcje na prezenty, ale oto kilka pomysłów. Ciekawą opcją jest ręcznie robiona torba. Również rzemiosła wykonane z filcu będą zawsze istotne, ponieważ do robótek ręcznych ten materiał jest prawdziwym luksusem, jest tak plastyczny i wygodny. Na przykład za pomocą tego materiału możesz zrobić podstawkę pod czajniczkiem lub filiżanką, futerałami na okulary, tabletami, a nawet piórnikami. Ten ostatni będzie szczególnie dobrym prezentem dla uczniów. Również wykonane z filcu będą świetną opcją nie tylko rzeczy praktycznych, ale także dekoracyjnych - na przykład bukiet kwiatów, który może być bardzo przydatny na te święta.


8-43


8-44


8-45


8-46


8-47


8-48


8-49

Przyjemne słodycze i nie tylko

Nie jest tajemnicą, że prawie wszystkie panie są zachwycone słodyczami, dlatego też, słodycze, mogą być przygotowane na 8 marca. Oczywiście jest to łatwe dla tych, którzy już zajmują się cukiernictwem profesjonalnie i mogą z łatwością upiec pyszne ciasto lub ciasto 8 marca. Ale co z tymi, którzy mają tylko podstawową wiedzę?

Alternatywnie możesz zrobić coś z klasycznej kuchni - na przykład strudel jabłkowy lub ciasto marchewkowe. Nie zapomnij posypać go dressingiem cukierniczym i udekorować papierem rzemieślniczym i satynową wstążką.

Więc teraz musicie sami zdecydować, co wybrać jako prezent. Zgadzam się, że taka niespodzianka jest znacznie bardziej ekonomiczna niż to, co zostanie kupione w sklepie, a ciepło w niej jest znacznie więcej.


8-50


8-51


8-52Pin
Send
Share
Send
Send