Biała Glansowana kuchnia w wnętrzu z Czarnymi wierzchołkami i Brown fasadami, projekta kąt Mały z drzewem w Nowożytnym stylu - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Biała błyszcząca kuchnia we wnętrzu: możliwość trudnej powierzchni (22 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Biała błyszcząca kuchnia to bardzo odważne, ale stylowe rozwiązanie wnętrza. Dlatego wielu klientów, zwracając się do projektantów, wybiera biały połysk z ogromnej różnorodności kolorów i tekstur. Poza tym, że wygląda elegancko, rozwiązuje kilka problemów naraz.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-2

Co to za kuchnia?

Biała błyszcząca kuchnia ma kilka zalet:

 • uniwersalny;
 • funkcjonalny;
 • wygodny w użyciu;
 • w połączeniu z dowolnym kolorem;
 • wizualnie rozszerza przestrzeń.

Kuchnie w białym kolorze reprezentują dziś wszystkich producentów mebli, ponieważ są bardzo poszukiwani. Są one idealnie połączone z dowolnymi elementami dekoracyjnymi oraz z urządzeniami białymi i chromowanymi. Jest to bardzo wygodne dla tych, którzy lubią zmieniać naczynia, tekstylia kuchenne i zasłony. Jeśli dziś jesz z czerwonych talerzy, a zasłony są w tonalnym odcieniu, to w ciągu miesiąca możesz zmienić denerwujące kolory na zielony, niebieski, niebieski lub dowolny inny.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-5


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-6

Inny biały kolor ma pozytywny wpływ na ludzką psychikę. Uspokaja, pomaga się zrelaksować i dostroić do dobrego. W białej kuchni miło będzie rozpocząć nowy dzień i spędzić czas wieczorem.

Nowoczesne, białe, błyszczące kuchnie są bardzo łatwe do czyszczenia. W przeciwieństwie do czerwonych lub innych kolorowych, nie ma tak widocznych odcisków dłoni, kapie wody lub innych zabrudzeń, więc przy minimalnej staranności biały blat zawsze będzie w idealnym stanie, ale nie jest to powód, aby w ogóle nie myć kuchni - nie zapomnij o tarciu wilgotna szmata wszystkich powierzchni kuchennych po ugotowaniu, a wtedy kuchnia zawsze będzie świecić.

Tak można powiedzieć o białej, błyszczącej kuchni, ponieważ pasuje ona do wnętrza każdego stylu. Jest to możliwe dzięki zróżnicowanej palecie kolorów. Taka kuchnia może mieć cień:

 • mleko;
 • kremowy;
 • skorupa jaja;
 • kredowy;
 • kość słoniowa;
 • lilie;
 • pościel;
 • bawełna

W stylu prowansalskim lub wiejskim, kuchnia z mlecznymi lub kremowymi odcieniami zrobi. W tym przypadku można go połączyć z naturalnym drewnem. Kuchnia z drewnianym blatem idealnie pasuje do tego wnętrza. Fartuch kuchenny może być również mleczny lub jaśniejszy: oliwkowy, turkusowy, fioletowy. Brązowy blat doda komfortu i sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-9


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-10

Błyszcząca kuchnia w nowoczesnym stylu będzie wyglądać zupełnie inaczej. Tu nie powinno być jasnych akcentów: wszystko jest bardzo zwięzłe i powściągliwe. Taki zestaw słuchawkowy nie może mieć niepotrzebnych elementów dekoracyjnych: ścisłej prostej linii fasad, gładkich narożników i cienkich chromowanych uchwytów. Ta kuchnia może być łączona z dowolnym kolorem, ale nie powinna być zbyt duża. Na przykład szary kamienny blat stanie się centrum takiego wnętrza. Możesz również zrobić zielony lub niebieski fartuch i podnieść plastikowe krzesła, aby pasowały. To wszystko jest możliwe, ponieważ dla białej kuchni każdy kolor będzie odpowiedni jako towarzysz.

Biała błyszcząca kuchnia będzie wyglądać idealnie w nowoczesnym minimalistycznym stylu. Jest jeszcze bardziej zwięzły niż nowoczesny. Tutaj tylko szary kolor może pojawić się w minimalnej ilości. Do takiej kuchni odpowiedni metalowy blat, chromowana nowoczesna instalacja wodno-kanalizacyjna i sprzęt AGD ostatniej generacji. Kolor zestawu słuchawkowego powinien być kredowy lub idealnie biały.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-11


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-12

Ale fani szokowania i eksperymentowania, projektanci zalecają zwrócić uwagę na styl art deco, który idealnie pasuje do błyszczącej kuchni z czarnym blatem. Taka powierzchnia będzie wymagać specjalnej opieki, ale będzie wyglądać bardzo stylowo. W kuchni w stylu art-deco można położyć czerwoną błyszczącą podłogę lub elewacje są ozdobione złotymi kutymi uchwytami - wszystko jest dozwolone tutaj.

Projekt kuchni, możesz wybrać absolutnie dowolny. We wszystkich przypadkach biały kolor będzie idealnym tłem, na którym inne kolory będą wyglądać bardziej żywe i bogate.

Im lepszy materiał, z którego wykonana jest kuchnia, tym dłużej będzie Ci służyć, więc nie powinieneś oszczędzać. Ta klasyczna kuchnia wykonana jest z naturalnego drewna. Jest bardzo drogi, ale wygląda luksusowo. Drzewo jest bezpieczne, trwałe i nie wymaga specjalnej opieki. Nawet dzięki błyszczącemu wykończeniu widoczna jest jego unikalna tekstura, a to sprawia, że ​​całe wnętrze jest jeszcze bardziej wyrafinowane.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-14


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-15

Dla tych, którzy marzą o błyszczącej drewnianej kuchni, ale chcą zapłacić niższą cenę, możesz wybrać opcję łączoną. W takich zestawach słuchawkowych wykonuje się fasady z naturalnego drewna, a wewnętrzne i boczne ściany forniru lub MDF.

Obecnie bardzo popularne są kuchnie z tworzyw sztucznych. Kosztuje mniej, nie boi się zmian temperatury, wysokiej wilgotności i może być całkowicie pozbawiony cienia. Plastik waży mniej niż drewno, więc plastikowe szafki można powiesić na ścianach z płyt gipsowo-kartonowych. Z biegiem czasu na plastiku pojawiają się rysy i wióry, których nie można usunąć, ale jednocześnie wymiana plastikowej fasady jest kilka razy tańsza niż drewniana.

W tym samym wnętrzu kuchni nie można łączyć tych dwóch materiałów. Jeśli biały blat jest wykonany z tworzywa sztucznego, należy wykonać z niego dno. W takiej kuchni może pojawić się drewniany stół, krzesła lub elementy dekoracyjne. Mogą być w tonie lub, przeciwnie, w jasnych kolorach.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-16


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-17

Nie należy oszczędzać na blacie stołu i okuciach. Blat stołu musi być gruby. Najlepiej wykonany z kamienia, metalu lub trwałego materiału syntetycznego. I lepiej zamówić akcesoria od znanych producentów. Następnie szafki kuchenne zamkną się cicho i cicho, a uchwyty się nie zerwą i nie pękną.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-18


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-19

Wady błyszczącej kuchni

Podobnie jak każdy mebel, biała kuchnia z błyszczącymi powierzchniami ma swoje wady. Wielu ludzi kojarzy biały kolor ze szpitalem, więc przebywanie w takiej kuchni sprawia im dyskomfort, a nie radość i przyjemność. Jeśli nadal potrzebujesz jasnego zestawu słuchawkowego, powinieneś spojrzeć na cieplejsze odcienie: mleczny i kremowy.


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-20


belaya-glyancevaya-kuhnya-v-interere-vozmozhnosti-neprostoj-poverhnosti-22-foto-21

Niektórzy właściciele takich zestawów twierdzą, że trudno jest o nie dbać i zbyt szybko powierzchnia traci połysk, ale w tym przypadku wszystko zależy nie od koloru, ale od tekstury materiału. Na tanich plastikach odciski palców będą zawsze widoczne.

Obejrzyj film: Farba poliuretanowa malowanie pędzlem i wałkiem (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send