Stół Transformator Okrągła konsola Komputerowa kawa do salonu, przesuwane modele kuchenne z litego wenge i dębu sonoma i szkła - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Transformujący stół do dawania i do domu (21 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Meble, które mogą się przekształcić, zyskały ogromną popularność nie tylko wśród właścicieli małych mieszkań, ale także wśród właścicieli przestronnych apartamentów, którzy z różnych powodów są zainteresowani oszczędzaniem przestrzeni mieszkalnej. I tu na pierwszym miejscu są opcje z wykorzystaniem różnych typów tabel transformacyjnych, co pozwala łatwo i szybko rozwiązać problem optymalizacji wykorzystania każdego metra kwadratowego dowolnego pomieszczenia.


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-2

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze konkretnego modelu transformatora stołowego?

 1. Rozmiar stołu po złożeniu i rozłożeniu. Transformator powinien wyglądać harmonijnie i wygodnie w pomieszczeniu, do którego jest przeznaczony.
 2. Kolor i design. Ich wybór zależy wyłącznie od gustów i preferencji nabywcy, zdeterminowanych, oczywiście, i wnętrza, w którym się stanie.
 3. Widok mechanizmu składania i rozkładania stołu: im prostsze, tym mniejsze prawdopodobieństwo awarii i awarii.
 4. Koszt
 5. Produkcja materiałów (metal, plastik, płyta wiórowa, płyta pilśniowa, drewno lite, szkło, ceramika).

Liczba modeli przekształcających tabel jest trudna do policzenia i jeszcze trudniejsza do opisania. Kolory są również bardzo zróżnicowane: czarny, biały i dąb sonoma. Są zarówno z błyszczącymi blatami, jak i matowymi, więc poniżej przedstawiono informacje tylko o niektórych z nich, które są w stałym zapotrzebowaniu konsumentów.

Transformator do kawy w salonie

Ten stół jest kompatybilny z każdym wnętrzem. Dzięki niemu możesz wybrać jadalnię, której potrzeba może pojawić się po przybyciu gości. Stół przekształcający kawę można szybko przekształcić w stół z dużym blatem, na którym jest wystarczająco dużo miejsca na wiele potraw.

„Transformator” typu stolik kawowy pozwala na rozsądne zaoszczędzenie wolnej przestrzeni mieszkania, łącząc jadalnię i hol. Bez stolika kawowego trudno zorganizować przyjęcie w małym salonie, ponieważ składane stoły mają tę zaletę, że są bardzo mobilnymi konstrukcjami: po zakończeniu uroczystej kolacji taki składany stolik można złożyć i zdjąć na chwilę z salonu, robiąc miejsce na tańce lub zabawy.


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-5


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-6


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-7

Transformujący stół do kuchni

Czasami przekształcający stół kuchenny jest wykonany w formie przesuwnego stołu połączonego z parapetem, ale najczęściej w kuchni można znaleźć stoły do ​​montażu na ścianie, które, jeśli nie są przekształcane w zwykłe stoły kuchenne, wyglądają jak wąska półka lub łączą się z powierzchnia ściany. Ich rozmiary po rozkładzie mogą być bardzo różne. Mogą wyglądać jak bardzo małe stoliki do herbaty lub kawy dla jednej lub dwóch osób lub pełnowymiarowe stoły kuchenne dla sześciu do ośmiu osób. Powlekanie takich stołów jest najczęściej wykonane z białego tworzywa sztucznego, ale czasami jest stosowane do blatów i szkła. Ta metoda projektowania najlepiej spełnia wymagania sanitarne i higieniczne, których przestrzeganie jest szczególnie ważne w kuchni.


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-8


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-9


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-10

Tabela konsoli konwersji

Takim stołem może być mały stolik, stojak na niektóre przedmioty w salonie i stolik toaletowy w sypialni oraz stół do kawy lub jadalni. Może być również używany jako skomputeryzowany stół do przekształcania lub przekształcający stół do pisania i może być:

 • dodane;
 • przesuwne;
 • naścienny;
 • stać sam.

Stoły konsoli są często wyposażone w szuflady do przechowywania akcesoriów lub drobnych przedmiotów, dlatego projektanci starają się, aby stworzone przez nich kreacje były nie tylko kompaktowe, ale także zapewniały maksymalną wygodę podczas użytkowania. Na przykład konsola stołowa może mieć wysuwane płaszczyzny, które mogą zamienić ją w stół o wymaganym rozmiarze.


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-11


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-12


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-13

Również tabele konsoli mogą mieć:

 • lustra;
 • półki;
 • podświetlenie;
 • ozdoby w postaci przedmiotów dekoracyjnych.

W wielu przypadkach można dostosować ich wysokość. Mogą być błyszczące i matowe, a ich kolor może być czarny lub wenge, lub może mieć dowolny inny kolor i fakturę, jak na przykład dąb Sonoma.

Stół składający się z obrotowych kostek wygląda spektakularnie. Te dość duże części, które mogą być wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego, ułatwiają zmianę geometrii takiego transformatora.

Jest łatwy w użyciu i stół transformacyjny oparty na modułach, które mogą być połączone ze sobą i połączone ze sobą, tworząc szuflady i półki.

Przesuwany stół z wewnętrznymi działami, które mogą być używane do przechowywania książek, gazet, czasopism.


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-19


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto.png">


stol-transformer-dlya-dachi-i-dlya-doma-21-foto-20

Obecnie istnieje wiele typów tabel przekształcających, które mogą być używane jako:

 • Stoły do ​​jadalni;
 • stoliki do kawy;
 • stoły toaletowe;
 • biurka komputerowe itp.

Takie meble mogą być używane zarówno w mieszkaniu, jak iw kraju. Istnieją również składane stoliki dziecięce do karmienia najmłodszych dzieci, z siedziskiem ze stołem z przodu, umieszczonym na wysokości dogodnej dla matki. Niezależnie od rodzaju wydajności większość dzisiejszych stołów przekształcających można kupić online bez wychodzenia z domu.

Modele składane są łatwe w transporcie, ponieważ transformujące stoły nie mają dużej wagi, nie wymagają dużo miejsca. Są prawie niezastąpione, gdy trzeba organizować imprezy w przyrodzie, a także imprezy plenerowe.

Pin
Send
Share
Send
Send