Stół w holu Konsola do toalety telefonicznej z lustrem, wąski narożnik w stylu klasycznym, mała półka boczna na nogach - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Stół na korytarzu - pierwsze wrażenie z domu (25 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Wracając do kogoś, kto chce nas odwiedzić, znajdujemy się w małym pokoju, w którym ktoś się nazywa lub hala, korytarz lub korytarz. A jak atrakcyjnie i funkcjonalnie zależy to od naszej rodzącej się opinii o właścicielach mieszkania.

Szczególnie imponujące w korytarzu są małe, piękne stoły konsolowe, które dziś można kupić na rynku o bardzo różnych kształtach i odpowiadających różnym stylom. Wśród szerokiej gamy dostępnych w handlu takich mebli łatwo jest znaleźć stolik w korytarzu, najbardziej odpowiedni dla Twojego przypadku.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-2

Po zainstalowaniu eleganckiego stolika konsolowego w korytarzu, otrzymasz nie tylko modną dekorację, ale uniwersalną jednostkę produktów meblowych, która może być używana jako mały stolik na telefon, a także jako stojak na dekoracyjny wazon, oprawione zdjęcie, zegar stołowy i jako miejsce do przechowywania czasopism, szczotka do ubrań itp.

Konsola z czterema nogami

Jest to wąski prostokątny stół, który o niewielkich rozmiarach może zmieścić się nawet w korytarzu. Czasami jest umieszczony w niszy w jego obecności na korytarzu. Istnieją próbki takich mebli, wyposażonych w koła, które umożliwiają przeniesienie ich z miejsca na miejsce, jeśli zachodzi potrzeba aktualizacji wnętrza. Wiele z tych modeli ma jedną lub więcej szuflad, w których można przechowywać składany parasol, grzebień i inne małe przedmioty.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-5


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-6


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-7

Stolik ścienny

Zazwyczaj jest to półka na zawiasach w postaci pięknego blatu ze skróconą ozdobną nogą. Często jest używany razem z lustrem umieszczonym na ścianie bezpośrednio nad stołem, dzięki czemu ten ostatni przekształca się w toaletkę, na której umieszczone są grzebienie, woda kolońska, woda perfumowana itp. Dzięki miniaturowemu stylowi takie modele doskonale nadają się do roli dekoracji. telefon lub piękna statuetka.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-8


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-9

Klasyczny styl

Konsole odpowiadające temu stylowi powinny mieć ścisłą formę bez dodatków. W swojej konstrukcji jest wiele linii prostych, a nogi są rzeźbione, cienkie i tradycyjnie wykonane z drewna z zachowaniem wyglądu naturalnej tekstury surowców. W klasycznych wnętrzach charakterystyczna jest obecność ciemnych kolorów bez ostrych przejść, dlatego konsole odpowiednie dla tego stylu powinny być wykonane w odpowiedniej ciemnej palecie kolorów. W niektórych przypadkach produkty te są wykończone dekoracyjnymi metalowymi elementami pokrytymi złotem.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-11


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-12


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-13

Art Deco

W tym stylu obecne elementy są bardziej wyrafinowane i wyrafinowane. Stoły konsoli mogą być ozdobione złotymi wkładkami lub posiadać metalowe części i wkładki. Są ozdoby z ornamentami, często w formie zygzaków, choinek, trapezów i wszystkie wyglądają bardzo prosto.

Konsola na korytarzu, wykonana w stylu art deco, lepiej wybrać w surowych kolorach. Doskonale pasuje w tym przypadku i tylko czarna konsola.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-14


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto.png">


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto.jpeg">


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-16


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-18


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-19


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-20

Nowoczesny styl

Jeśli wcześniej taki mebel, jak stół konsolowy, był niezwykle lakoniczny w konstrukcji i często składał się tylko z blatu z nogami, to nowoczesny stolik w większości przypadków ma już szuflady, a często stoły i otwarte półki. Do produkcji konsoli, odpowiadającej nowoczesnemu stylowi, można wykorzystać prawie wszystkie materiały budowlane, w tym:

  • drzewo;
  • szkło;
  • metal;
  • plastik;
  • kamień naturalny i sztuczny itp.

Stolik w korytarzu to porządny mebel, który sprawi, że Twój pokój, w którym spotkasz gości, będzie przytulny i wygodny. Zapewni ci porządek w przechowywaniu różnych drobiazgów, a nawet zamieni się w toaletkę z lustrem. Dzisiaj można nawet kupić stolik na korytarz przez Internet, wybierając najbardziej odpowiedni styl, wygląd i koszt z wielu opcji oferowanych produktów meblarskich.


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-21


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-22


stolik-v-prihozhej-pervoe-vpechatlenie-o-dome-25-foto-23

Pin
Send
Share
Send
Send