Styl Przedszkola dla Chłopca, Pokój z Dywanem, Żyrandol i Zasłony w Motywie Pirackim, Meble w Sypialni Nastolatka w Niebieskim Wzorze, Dekoracja Ścienna - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Styl żeglarski dla dzieci: opcje i profesjonalne porady (53 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Zastanawiając się nad projektem żłobka w stylu marynistycznym, nie jest konieczne umieszczanie płci dziecka na pierwszym planie: zarówno chłopcy, jak i dziewczęta będą zadowoleni z tego projektu, jeśli właściwe jest strefowanie pokoju i nie przesadzanie z akcesoriami. Nie ma ograniczeń wiekowych: noworodki, dzieci w wieku przedszkolnym, młodzież będzie mogła odpoczywać i rozwijać się w tych murach, stopniowo wyposażając je w własne interesy.

Dzisiaj dziecko w stylu żeglarskim odbiega od standardów z ostatniej dekady: lepiej jest porzucić ciemne drewno, duże przedmioty wnętrza statku, masywne koła kierownicy i sieci. Aby w przyszłości ułatwić opracowanie projektu, należy skorzystać z jednego z 3 rozwiązań, które w pełni odpowiadają nowym trendom projektowym.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto.jpeg">


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-2


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-3


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-4


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-5

Odpowiednie będą tu meble dla chłopców w wieku podstawowym i szkolnym. Charakterystycznymi cechami są polerowane powierzchnie drewniane, niewielka obecność czerwonych, białych, niebieskich kolorów (nie powinny one przeważać, mamy na myśli tylko przemyślane akcenty). Jako główne akcesorium tematyczne możesz wybrać jedno: elementy wyposażenia statku, flagę, stylizowane żagle, kotwicę.

Atmosfera nadmorskiego domku

Jest to bardziej uniwersalny model, który nie ma kołka wiekowego. Główną zasadą jest trzymanie się jasnych odcieni we wszystkim, co pozwala skutecznie pokonać nawet te pomieszczenia, które nie mogą pochwalić się obfitością naturalnego światła. W takiej atmosferze będzie to wygodne zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, w miarę starzenia się strefa się zmieni - pojawią się nowe meble, zabawki ustąpią miejsca hobby i książkom.

Najważniejsze cechy:

  • wykorzystanie tekstur, dekorowanych w sposób wyblakły na słońcu, w szczególności dla drewna - to z tego powodu meble dziecięce są wykonane w stylu morskim;
  • wszystkie meble powinny mieć tradycyjne proste formy;
  • Pożądane jest uwzględnienie odcieni niebieskiego i niebieskiego w schemacie kolorów, ale nie należy entuzjastycznie dekorować ścian, podłogi i sufitu w tym zakresie - pozwól im pokryć tylko powierzchnie wypukłe, które mają obciążenie funkcjonalne.

Tkaniny lniane i bawełniane stworzą przytulną atmosferę w nadmorskiej chacie, bambusowe zasłony pomogą rozładować pokój, zwiększą jego przestronność.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-2.jpeg">


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-8


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-9


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-10


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-11


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-12


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-14


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-15

Na plaży przez cały rok

Ten temat dotyczy dzieci do 10 lat. Humorystyczna, zabawna decyzja oparta na dyskretnych niebieskich odcieniach wykończenia, naturalnych materiałach i kolorach jest tu bardziej odpowiednia niż kiedykolwiek. Miejsce do spania może być wykonane z rattanu, dywan w stylu dziecięcym do przedszkola lepiej wybrać z sizalu. Nastrój plaży można również wyrazić w węższym temacie - hawajskim kurorcie, surfingu.

Jednolity styl i neutralna gamma

Aby pokój wyglądał dynamicznie, a jednocześnie praktycznie, nie należy mieszać atrybutów z różnych obszarów motywu morskiego w jednym wnętrzu. Na przykład nie zaśmiecaj zaimprowizowanej kabiny statku kolekcją koralowców i muszelek, przeciążaj atmosferę nadmorskiego domku za pomocą wewnętrznych elementów wykonanych z ciemnego lakierowanego drewna.

Modna tapeta w morskim stylu dla przedszkola wygląda jak lekka monochromatyczna powierzchnia - to płótno dla przyszłego wnętrza. Na tle beżowych i białych tonacji elementy o wyglądzie przypominającym kamizelkę świetnie wyglądają, ta baza neutralizuje chłód związany z niebieskim widmem.

Spokojne wykończenia i klasyczne opcje mebli można łatwo odtwarzać w stylu morskim, dodając autentyczne akcesoria i tekstylia. Kolorowy obraz na ścianie, paski poduszek, skrzynia na zabawki, kompaktowy dywanik w paski to interesujące akcenty, które można szybko wymienić, gdy dziecko dorośnie, aby zdobyć inne hobby.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-16


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-3.jpeg">


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-17


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-18


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-19


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-20


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-21


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-22


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-23

Projekt przedszkola w stylu morskim: kompatybilność kolorów

Wybór kolorów jest zwykle oparty na zasadzie: tradycyjne odcienie niebieskiego i turkusu w tym kierunku powinny być w harmonii z cieplejszą paletą - pomarańczową, różową, czerwoną, brązową, żółtą, beżową. Jeśli okna nie wychodzą na południe, kolory te stworzą iluzję światła słonecznego.

Wystrój, dekoracja, wyposażenie, zasłony do żłobka w stylu marynistycznym powinny być dobrane do tych, które są wykonane z naturalnych podstaw. Pomogą uniknąć wrażenia teatralnej scenerii.

Jeśli chcesz użyć białych i czerwonych lub białych i niebieskich pasków, z pewnością będą one odpowiednie jako elementy składowe innych druków (w szczególności w klatce, zygzakach) lub jako niezależne akcenty, które nie zajmują dużego obszaru. Nie powinieneś kończyć ściany „kamizelki” - dynamiczny wzór „połknie” cały inny wystrój, unieważni wszystkie wysiłki zmierzające do opracowania projektu. Pas morski jest naprawdę odpowiedni na narzutę, pościel lub na mały dywanik na łóżku dla dzieci.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-24


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-25


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-26


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-28


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-29


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-30


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-31


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-32

Równowaga w wystroju i akcesoriach

Łóżeczko nie musi koniecznie symbolizować elementu - klasyk jest całkiem odpowiedni, wystarczy wybrać do niego tematyczne tkaniny. Modele w stylu vintage, wykonane z lekkiego, wybielonego lub umiejętnie pomalowanego drewna, spodobają się zarówno mobilnym studentom, jak i nieprzewidywalnemu nastolatkowi. Ciekawe warianty mebli z wiklinowymi wstawkami, dodatkowe listwy, tapicerka.

Dekoracja powinna być stosowana z umiarem: niech będzie mała. Priorytetem są wysokiej jakości produkty samowystarczalne, których znaczenie nie jest powielane w innych przedmiotach. Siatki zawieszone na ścianach przybliżają pokój do restauracji niż do mieszkania przyszłego nawigatora. Stół, kinkiety można ozdobić liną, linami, zrobić je w formie dzwonka. Żyrandol w stylu marynistycznym jest często zaprojektowany jako kierownica, do której pasują modele klasycznej formy, ozdobione wykończeniami z brązu, kucia, kawałkami drewna.

Jeśli chcesz tworzyć akcesoria własnymi rękami, musisz zaopatrzyć się w linę. Ostrożnie owijając je oponą samochodową, otrzymujemy stylową otomanę, jeśli weźmiemy puszkę jako podstawę, otrzymamy wygodny uchwyt na ołówek. Lina posłuży jako autentyczna poręcz dla otwartych półek.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-33


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-34


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-35


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-36


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-37


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-38


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-39


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-40


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-41

Łatwo szyć poduszki z płótna, płótna, płótna, dekorować koc lub tworzyć miękkie wezgłowie. Ściany można ozdobić dekoracyjnymi żaglami z inicjałami właściciela pokoju.

Sea style to elastyczny kierunek wnętrza, który pozwala stworzyć przytulną atmosferę w przedszkolu, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju potencjału twórczego dziecka. Jednak w pogoni za akcesoriami okrętowymi i pokojem w głębi oceanu, nie wolno nam zapominać, że sypialnia jest miejscem, w którym dziecko będzie czuć się bezpiecznie, więc lepiej udekorować powierzchnię spokojną, ciepłą paletą, pozostawiając niebieskie kolory i wizerunki mieszkańców morza dla tkanin i akcesoriów.


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-43


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-44


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto.png">


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-45


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-46


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-47


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-48


detskaya-v-morskom-stile-varianti-i-professionalnie-soveti-53-foto-49

Obejrzyj film: Obóz żeglarski 2017 (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send