Jaki wybór kuchni dla domowych wskazówek Jak wybrać kolor i materiał wbudowanego zestawu słuchawkowego i mebli od najlepszego producenta, projektu i stylu modelu fasady - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Kupujemy meble w domu: którą kuchnię wybrać?

Pin
Send
Share
Send
Send


Każdego roku setki rodzin w całym kraju stają przed problemem wyboru mebli do kuchni. Wraz z upadkiem ZSRR zniknęły standardowe „ściany”, co oznacza, że ​​dziś możemy sobie pozwolić na słuchawki o dowolnej złożoności, stylu i stylu, ale w całej tej różnorodności bardzo łatwo się zgubić. Przyjrzyjmy się zatem, jak wybrać odpowiednią kuchnię, aby nie pożałować zakupu przez minutę.

Każda gospodyni ma jasny obraz tego, co powinno być nowoczesną kuchnią. Głównymi kryteriami będą wygoda, możliwość tworzenia komfortu i praktyczności. A dzisiejsi producenci są gotowi zaoferować tak szeroką gamę produktów, która jest w stanie zaspokoić apetyty nawet najbardziej wymagającej i porywczej gospodyni domowej. A jeśli zdecydujesz się na naprawę w jednym z najważniejszych pomieszczeń w swoim mieszkaniu, ale jeszcze nie wiesz, jak wybrać meble do kuchni, powinieneś usiąść przy stole i odpowiedzieć na kilka pytań przed pójściem do sklepu:

 • Ilu członków rodziny ma zaprojektować przyszły zestaw słuchawkowy? Czy wygodnie będzie czuć się w pokoju w tym samym czasie, przygotowując osobę?
 • Jak często gotujesz? Ile osób zgromadzi się w kuchni i jak często będą się odbywały takie spotkania? Być może nie potrzebujesz dużego stołu jadalnego i możesz zadowolić się małym składanym transformatorem.
 • Do czego jeszcze służy pokój? Jeśli lubisz oglądać telewizję wieczorami lub przyjmować gości, powinieneś zadbać o wygodne fotele.
 • Jak wybrać kolor kuchni? Jeśli już wymyśliłeś projekt ścian, podłogi i sufitu, musisz się na nim skupić. Kiedy naprawa zaczyna się od zera, wskazane jest, aby rozpocząć od ogólnego obrazu stylistycznego domu, a także wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia i poziom jego naturalnego światła przez cały dzień.
 • Jakie jest najlepsze wykorzystanie wolnego miejsca? W małym pokoju narożna kuchnia będzie wyglądać ekologicznie, ekonomicznie i wielofunkcyjnie, aw przestronnych domach na wsi masywne drewniane meble z dużą liczbą blatów i powierzchni roboczych mogą pełnić rolę kuchennych.
 • Czy możliwe jest zwiększenie powierzchni jadalni?
 • Jakie urządzenia gospodarstwa domowego zostaną zainstalowane? Ostatnio popularne są modele wbudowane. Stwarza to wrażenie pojedynczej fasady i stylu kuchni, co sprawia, że ​​wystrój jest pełny, przytulny i schludny.
 • Potrzebujesz dodatkowego oświetlenia?
 • Jak przestronne i wygodne powinny być szafki? Zestaw do małej kuchni powinien zawierać odpowiednio dobrany system przechowywania, w przeciwnym razie w spiżarni będą przechowywane małe rzeczy, takie jak puste puszki, środki czyszczące i różne urządzenia do gotowania.
 • Jak widzisz położenie „trójkąta”: kuchenka, zlew i lodówka? Jak myślisz, jak je ułożyć, aby było jak najbardziej wygodne.
 • Gdzie znajdują się wszystkie komunikaty? Czy konieczne jest budowanie dodatkowych niszy, antresoli itp.? Czy można przenieść wylot lub pranie?

Dziś tysiące zdjęć ogromnych zestawów słuchawkowych i małych narożnych kuchni z różnymi fasadami, w jasnych kolorach i odcieniach oraz niezwykłe tekstury są swobodnie dostępne w Internecie.

Cóż, już zdarłeś starą tapetę ze ścian i otworzyłeś wykładzinę. Czas zadać pytanie: którą kuchnię wybrać? Abyś mógł dokonać najlepszego wyboru, zalecamy przejście przez kilka etapów. W trakcie wyszukiwania odpowiedzi będziesz w stanie uzyskać formułę prawidłowej kuchni, a firma opracuje ją na podstawie wszystkich przedstawionych wymagań. Więc chodźmy!

Projekt, kolory, tekstura

Tutaj trzeba odpowiedzieć na trzy pytania naraz: jak wybrać fasadę kuchni, z jakiego materiału wybrać kuchnię i jaki projekt wybrać w tym pokoju. Jeśli chodzi o materiały, oszczędzanie nie ma sensu. Muszą wyróżniać się najlepszymi zdolnościami do odpychania wilgoci, utrzymywać niezmiennie przy spadkach temperatury i doskonale radzą sobie z różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Najbardziej popularne są płyty wiórowe laminowane, płyty MDF, płyty wiórowe laminowane z powłoką z tworzywa sztucznego, sztucznego kamienia i naturalnego drewna.


pokupaem-mebel-v-dom-kakuyu-kuhnyu-vibrat-8


pokupaem-mebel-v-dom-kakuyu-kuhnyu-vibrat-2.jpeg">

Technologia wbudowana

Zgadzam się, sąsiedztwo błyszczącej szafki i na przykład samotny talerz nie zawsze wygląda estetycznie. Teraz nie ma potrzeby zaśmiecania przestrzeni, nowocześni producenci mogą zintegrować z zestawem słuchawkowym dowolne urządzenie, nawet bardzo duże. Konieczne jest zaangażowanie w zakup sprzętu na długo przed opracowaniem projektu, ponieważ przy produkcji mebli należy uważać go za rozmiar.


pokupaem-mebel-v-dom-kakuyu-kuhnyu-vibrat-9


pokupaem-mebel-v-dom-kakuyu-kuhnyu-vibrat-10

Organizacja kosmiczna

Z pewnością, przemyśliwszy pierwsze cztery punkty, już z grubsza zrozumieliście, którą kuchnię najlepiej wybrać, ale pozostaje ostatni ważny moment. Wymiary zestawu słuchawkowego powinny być przestrzegane, aby zachować prawidłowe proporcje między jadalnią a miejscem pracy. Należy również pamiętać, że wolna przestrzeń powinna wynosić co najmniej 20 procent całkowitej powierzchni pomieszczenia.

Pin
Send
Share
Send
Send