Talerze na domu Lekki metal z drewna wyrzeźbionego na fasadzie pięknego i oryginalnego kształtu, jak zrobić w stylu retro z adresem i liczbą z rękami - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Strona główna: kreatywne rozwiązania (28 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Współczesny świat jest pełen najnowszych technologii, które znacznie upraszczają ludzkie życie. Jeden z nich został nawigatorami. Pomogą ci zorientować się w dowolnym miejscu, nawet zupełnie nieznanym, ale te urządzenia nawigacyjne będą całkowicie bezużyteczne, jeśli na każdym budynku nie ma znaku nazwy ulicy i numeru domu. Bez nich osoba nie może zrozumieć, jakiego adresu potrzebuje. Może to spowodować atak paniki lub stan nerwowy, zwłaszcza jeśli zaplanowano odpowiedzialne spotkanie lub zdarzenie.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-2


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-3

Tabliczka adresowa pomoże uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji i szybko znaleźć potrzebną ulicę i numer domu. Takie informacje są bardzo przydatne dla turystów w nieznanych miastach. Jest to czasami jedyny element informacji i nawigacji, który można znaleźć na ulicy.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-4


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-5


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-6

Przeznaczenie płyt na fasady domów

Oprócz określenia nazwy ulic i numerów domów na tabletach można czasem zobaczyć inne ważne informacje. Na przykład o historycznym znaczeniu budynku lub wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Takie stoły są instalowane na fasadzie domu. Mogą być metalowe i mieć ochronę przed wandalizmem.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-8


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-9

Ponadto prywatne firmy lub osoby prawne mogą wyświetlać aktualne informacje o sobie za pomocą znaków: nazwa firmy, godziny pracy, rodzaje świadczonych usług i inne ważne informacje.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-10


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-11

Jeśli tabliczka adresowa jest zainstalowana w wiejskim domku lub wiejskim domu, można ją wyróżnić kreatywnością i niestandardowym podejściem, a także wykonać według indywidualnych życzeń i szkiców. To podkreśli kreatywny charakter gospodarza. Każda osoba stara się uczynić ją piękniejszą niż sąsiedzi w wiejskim domu lub prywatnym domu, więc robią rzeźbione płyty z oryginalnym projektem.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-12


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-13


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-14

Funkcje etykiet adresowych w domach są następujące:

 • Wyświetlanie aktualnych informacji. Muszą być zamontowane z adresem na każdym budynku w dowolnym mieście.
 • Reklama. Najczęściej wyglądają jak plastikowe tarcze, które są urządzone w stylu korporacyjnym. Wykonywane są w takich decyzjach projektowych jak retro, klasyczne, nowoczesne. Znaki te są przymocowane przy wejściu. Zawierają nazwę organizacji, godziny pracy i inne istotne informacje, które właściciel zdecydował się wyświetlić.

Znak domu jest jednym z głównych elementów zewnętrznych budynków administracyjnych lub centrów biznesowych. Są ozdobione markami i stają się obliczem domu, który każdego dnia widzą wszyscy potencjalni klienci, partnerzy i pracownicy.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-16


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-17

Opcje płyt

Wybierając znak w domu, musisz zwracać uwagę na takie rzeczy, jak:

 1. Podstawa. Obecnie można wybrać absolutnie dowolny materiał, ale najbardziej popularne znaki będą wykonane z drewna, szkła organicznego, kompozytu, szkła, płyty wiórowej i plastiku.
 2. Obraz. Aby zachować go przez długi czas i być piękniejszym niż zwykły napis, najlepiej użyć plastiku, folii, druku w pełnym kolorze, pleksi lub pianki.
 3. Instalacja Istnieje kilka opcji montażu. Może to być taśma magnetyczna, specjalne uchwyty lub taśma dwustronna.
 4. Dodatkowe opcje. Płyty czołowe mogą mieć dowolny kształt i dodatkowe funkcje. Na przykład podświetlany lub w ramce. Mogą to być drewniane wstawki z pięknym malowaniem lub surowe ramy na domu z metalu.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-18


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-19

Przednia płyta jest znakiem rozpoznawczym prywatnego domu lub budynku. Głównym zadaniem, które ma informować przechodniów i gości, powinno być 100%. Każdy właściciel zrobił znak w domu zgodnie ze swoimi preferencjami smakowymi, dlatego wybiera piękne wzory i styl z dowolnego rozmiaru i koloru.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-20


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-21


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-22

Aby płyta była wysokiej jakości i zauważalna, należy wziąć pod uwagę niektóre niuanse w jej produkcji. Obejmują one:

 • Dobra widoczność wszystkich informacji o każdej porze dnia.
 • Znaczenie informacji.
 • Czytelność z przedziału pasażerskiego.

W tym przypadku płyta musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby rzucić skałę jej obsługi. Oprócz pięknego wyglądu, powinien być praktyczny o każdej porze roku.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-23


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-24


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-25

Charakterystyka

Każdy znak domowy powinien być wykonany z trwałych paneli kompozytowych. Powinny być stosowane na tle odblaskowego filmu samoprzylepnego. Ponadto znaki domowe mają takie cechy, jak:

 1. Trwałość
 2. Siła.
 3. Czytelność niezależnie od pory dnia.
 4. Atrakcyjność.
 5. Nie psujcie się od pogody w postaci deszczu, śniegu i światła słonecznego.
 6. Jasny i zauważalny wygląd.
 7. Płyty czołowe muszą być wyposażone w mocowanie.

Każda osoba wybiera typy płyt w domu, które można wdrożyć po utworzeniu szkiców. Projektanci wezmą pod uwagę wszystkie życzenia i wymagania klienta. Ponadto, jeśli sobie tego życzysz, możesz samodzielnie robić znaki świetlne.


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-26


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-27


tablichka-na-doma-kreativnie-resheniya-28-foto-28

Pin
Send
Share
Send
Send