Talerze na domu Lekki metal z drewna wyrzeźbionego na fasadzie pięknego i oryginalnego kształtu, jak zrobić w stylu retro z adresem i liczbą z rękami - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Strona główna: kreatywne rozwiązania (28 zdjęć)

Współczesny świat jest pełen najnowszych technologii, które znacznie upraszczają ludzkie życie. Jeden z nich został nawigatorami. Pomogą ci zorientować się w dowolnym miejscu, nawet zupełnie nieznanym, ale te urządzenia nawigacyjne będą całkowicie bezużyteczne, jeśli na każdym budynku nie ma znaku nazwy ulicy i numeru domu. Bez nich osoba nie może zrozumieć, jakiego adresu potrzebuje. Może to spowodować atak paniki lub stan nerwowy, zwłaszcza jeśli zaplanowano odpowiedzialne spotkanie lub zdarzenie.
Tabliczka adresowa pomoże uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji i szybko znaleźć potrzebną ulicę i numer domu. Takie informacje są bardzo przydatne dla turystów w nieznanych miastach. Jest to czasami jedyny element informacji i nawigacji, który można znaleźć na ulicy.
Przeznaczenie płyt na fasady domów

Oprócz określenia nazwy ulic i numerów domów na tabletach można czasem zobaczyć inne ważne informacje. Na przykład o historycznym znaczeniu budynku lub wydarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Takie stoły są instalowane na fasadzie domu. Mogą być metalowe i mieć ochronę przed wandalizmem.Ponadto prywatne firmy lub osoby prawne mogą wyświetlać aktualne informacje o sobie za pomocą znaków: nazwa firmy, godziny pracy, rodzaje świadczonych usług i inne ważne informacje.Jeśli tabliczka adresowa jest zainstalowana w wiejskim domku lub wiejskim domu, można ją wyróżnić kreatywnością i niestandardowym podejściem, a także wykonać według indywidualnych życzeń i szkiców. To podkreśli kreatywny charakter gospodarza. Każda osoba stara się uczynić ją piękniejszą niż sąsiedzi w wiejskim domu lub prywatnym domu, więc robią rzeźbione płyty z oryginalnym projektem.
Funkcje etykiet adresowych w domach są następujące:

 • Wyświetlanie aktualnych informacji. Muszą być zamontowane z adresem na każdym budynku w dowolnym mieście.
 • Reklama. Najczęściej wyglądają jak plastikowe tarcze, które są urządzone w stylu korporacyjnym. Wykonywane są w takich decyzjach projektowych jak retro, klasyczne, nowoczesne. Znaki te są przymocowane przy wejściu. Zawierają nazwę organizacji, godziny pracy i inne istotne informacje, które właściciel zdecydował się wyświetlić.

Znak domu jest jednym z głównych elementów zewnętrznych budynków administracyjnych lub centrów biznesowych. Są ozdobione markami i stają się obliczem domu, który każdego dnia widzą wszyscy potencjalni klienci, partnerzy i pracownicy.Opcje płyt

Wybierając znak w domu, musisz zwracać uwagę na takie rzeczy, jak:

 1. Podstawa. Obecnie można wybrać absolutnie dowolny materiał, ale najbardziej popularne znaki będą wykonane z drewna, szkła organicznego, kompozytu, szkła, płyty wiórowej i plastiku.
 2. Obraz. Aby zachować go przez długi czas i być piękniejszym niż zwykły napis, najlepiej użyć plastiku, folii, druku w pełnym kolorze, pleksi lub pianki.
 3. Instalacja Istnieje kilka opcji montażu. Może to być taśma magnetyczna, specjalne uchwyty lub taśma dwustronna.
 4. Dodatkowe opcje. Płyty czołowe mogą mieć dowolny kształt i dodatkowe funkcje. Na przykład podświetlany lub w ramce. Mogą to być drewniane wstawki z pięknym malowaniem lub surowe ramy na domu z metalu.Przednia płyta jest znakiem rozpoznawczym prywatnego domu lub budynku. Głównym zadaniem, które ma informować przechodniów i gości, powinno być 100%. Każdy właściciel zrobił znak w domu zgodnie ze swoimi preferencjami smakowymi, dlatego wybiera piękne wzory i styl z dowolnego rozmiaru i koloru.
Aby płyta była wysokiej jakości i zauważalna, należy wziąć pod uwagę niektóre niuanse w jej produkcji. Obejmują one:

 • Dobra widoczność wszystkich informacji o każdej porze dnia.
 • Znaczenie informacji.
 • Czytelność z przedziału pasażerskiego.

W tym przypadku płyta musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, aby rzucić skałę jej obsługi. Oprócz pięknego wyglądu, powinien być praktyczny o każdej porze roku.
Charakterystyka

Każdy znak domowy powinien być wykonany z trwałych paneli kompozytowych. Powinny być stosowane na tle odblaskowego filmu samoprzylepnego. Ponadto znaki domowe mają takie cechy, jak:

 1. Trwałość
 2. Siła.
 3. Czytelność niezależnie od pory dnia.
 4. Atrakcyjność.
 5. Nie psujcie się od pogody w postaci deszczu, śniegu i światła słonecznego.
 6. Jasny i zauważalny wygląd.
 7. Płyty czołowe muszą być wyposażone w mocowanie.

Każda osoba wybiera typy płyt w domu, które można wdrożyć po utworzeniu szkiców. Projektanci wezmą pod uwagę wszystkie życzenia i wymagania klienta. Ponadto, jeśli sobie tego życzysz, możesz samodzielnie robić znaki świetlne.