Zegar Ścienny Do Salonu Piękne Duże Oryginalne Pomysły Projektowe Nowoczesnego Pulpitu Z Telewizora Na Wnętrze - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Jak korzystać z zegara ściennego w salonie? (33 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Praktyczne znaczenie zegarka jest bezsporne, ale nie mniej skutecznie radzi sobie z funkcją obiektu sztuki. Zegary ścienne we wnętrzu salonu mogą być głównym celem lub wspierać ogólną orientację stylistyczną pomieszczenia. Najważniejsze - wybrać model, który będzie wyglądał odpowiednio i harmonijnie. Pomoże to w wyświetleniu poniższych informacji.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-2


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-3

Rodzaje zegarów ściennych

Klasyfikacja zegara ściennego może opierać się na różnych kryteriach: materiał, rodzaj mechanizmu, styl itp., Ale dla osób poszukujących zegara w salonie lepiej jest skupić się na następujących modelach:

  • klasyczny zegarek (model o geometrycznym kształcie bez dodatkowych funkcji);
  • zegary form abstrakcyjnych;
  • zegar obrazkowy (jeden lub kilka pełnoprawnych obrazów z wbudowanym mechanizmem zegarowym);
  • zegar wahadłowy;
  • zabytkowe zegary;
  • Zegarki designerskie (wykonane w małych seriach lub na zamówienie).

Teraz u szczytu popularności oryginalnego zegarka z „ślepą tarczą”. To tylko szybki rzut oka na nich, widać wszystko poza dokładnym czasem, więc przed zakupem podobnego modelu zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze, udekoruj wnętrze lub obserwuj czas.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-4


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto.jpeg">


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-5

Styl zegara i wnętrza

Klasyczny

Do wnętrza w klasycznym stylu odpowiednie są zarówno nowoczesne zegary ścienne, jak i antyczne modele. Możesz bezpiecznie zatrzymać wybór próbek drewnianych, zwłaszcza jeśli chodzi o cenne gatunki drewna. Jedynym tabu jest elektroniczna tablica wyników.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-7


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-8

Minimalizm

Idealne w tym wyglądzie będą wyglądały surowe modele, pozbawione fantazyjnych elementów dekoracyjnych, ale ważne jest, aby nadały salonowi elegancki szyk. Preferowane są modele o geometrycznych kształtach z metalu lub szkła.

Zaawansowana technologia

W takim przypadku należy zwrócić uwagę na ultranowoczesne modele. Zaawansowana technologia doskonale wpasuje się w elektroniczną tablicę wyników, która może pokazać nie tylko czas, ale także datę. Organiczne w takim wnętrzu będzie blask metalu, kolorowy plastik i szkło musujące.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-9


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-10


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-11

Kraj i Prowansja

Wnętrze w stylu rustykalnym trudno sobie wyobrazić bez zegara z wahadłowym wahadłem lub obciążnikami. Zegary z kukułką też będą świetnie wyglądać. Element wyrafinowania w rustykalnym wnętrzu przyniesie godziny pastelowych odcieni ze sztucznie starzoną powierzchnią lub tarczą z malowaniem. Nie mniej organicznie pasuje do modelu w metalowej obudowie z kutymi akcesoriami.

Rokoko, barok i imperium

Te style wymagają pięknych, bogato zdobionych zegarków. Modele zaprojektowane przy użyciu złota, porcelany, brązu, szlachetnego drewna i kryształu będą wyglądać bardziej ekologicznie. Pokoje dzienne, urządzone w tych stylach, często pełne obrazów. W takim przypadku możesz ograniczyć zegar na pulpicie.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-2.jpeg">


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-12


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-13

Retro

Ten styl wymaga niestandardowych akcesoriów. Dobrze pasuje do zegarków wykonanych z marmuru, brązu i srebra. Retro trudno sobie wyobrazić bez eleganckich kształtów i fantazyjnych dekoracji.

Duży, oryginalny zegar ścienny do salonu w stylu retro jest jednym z najlepszych rozwiązań. Organicznie będzie wyglądać i antyczne zegarki lub sztucznie starzone modele, które wyświetlają wybrany styl przeszłości.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-14


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-15


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-16

Godziny i prawa kompozycji

Aby pomieścić zegar w salonie jest idealna przestrzeń nad kominkiem, stołem i sofą. Najważniejsze jest to, że wybrana powierzchnia ściany nie jest przeciążona innym wystrojem. Dzięki zegarowi ściennemu małe zdjęcia lub zdjęcia wyglądają dobrze.

Ogromną rolę odgrywa wielkość pomieszczenia. W dużym pokoju łatwo zgubić mały zegar. Po dodaniu ich do innych elementów, możesz zwiększyć skalę kompozycji, ale ważne jest, aby nie przesadzić, w przeciwnym razie wynik podrażni oczy, więc najlepszą opcją jest duży zegar. Masywne modele wyglądają imponująco w połączeniu z telewizorem lub kominkiem. Nawet jeśli pokój jest mały, możesz zaryzykować, zamawiając model o imponujących wymiarach. Z takimi godzinami i pokój będzie wyglądał bardziej.

Zaleca się określenie lokalizacji zegarka przed zakupem. Ułatwi to proces selekcji. Szybkość, ponieważ wybrany model będzie wyglądał w proponowanym wnętrzu salonu, jest to możliwe w edytorze graficznym.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-17


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-18


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-19

Jak zamienić zegar w oryginalny element wystroju?

Niezwykłe zegary mogą nie tylko ozdobić salon, ale także nadać mu indywidualną dynamikę. Istnieje kilka prostych technik, aby osiągnąć ten efekt.

Połączenie kilku godzin w jednej przestrzeni jest jednym z najświeższych pomysłów. Nie jest odpowiedni dla wszystkich, ale jeśli włożysz filozoficzne znaczenie w taką kompozycję, wynik może być imponujący. Nie ma tutaj żadnych specjalnych zasad. Zegarki mogą różnić się rozmiarem i wyglądem, asymetrycznie lub w jednym rzędzie. Tło dla takiej kompozycji może być ścianą kontrastową.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-20


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-21


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-3.jpeg">

Zegarki z improwizowanych środków. Jeśli masz mechanizm zegarowy i fantazyjne, możesz stworzyć zegar ścienny z wszystkiego: od plastikowych łyżek i szydełkowanych serwetek po koło rowerowe i muszle zebrane podczas wakacji. Wszystko, czego potrzeba do wdrożenia takiego pomysłu:

  • mechanizm zegarowy;
  • wskazówki godzinowe i minutowe (możesz wziąć ze starego zegara lub zrobić sobie);
  • dekoracyjna podstawa.

Nawet klasyczny model, który nie wyróżnia się, łatwo przekształcić w ekskluzywną rzecz z jasną dzianiną.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-22


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-23


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-24

Zegar z ramkami do zdjęć

Mogą być wykonane własnymi rękami lub zakupione w gotowej formie. Aby sam zbudować taki zegar, wystarczy mechanizm zegarowy ze strzałkami i 12 zdjęć w ramce. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany gotową wersją, zwróć uwagę na próbki, w których zdjęcia mogą się wzajemnie zastępować w określonym czasie.

Zegar ulicy

Mogą być stylizowane lub być prawdziwym zegarem ulicy. Ale pamiętajcie, im więcej różnych kolorów w salonie, tym mniej kolorów powinno być w projektowaniu zegarków. Nie bój się eksperymentować, taka niespodziewana rzecz wniesie nutę wolności do twojego wnętrza.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-25


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-26


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-27

Godziny naśladowania

Zegar można symulować w aplikacji ściennej lub wzorze. W tym samym celu współcześni projektanci używają mebli w kształcie zegara. Nawet małe okrągłe okno z odpowiednim witrażem może poradzić sobie z tą rolą.

Zegary ścienne to wszechstronny element dekoracyjny, który przy odpowiednim podejściu może zmienić każde pomieszczenie. Szczególnie ważne jest, aby wybrać odpowiedni zegar do salonu, ponieważ jest to miejsce do zademonstrowania najbardziej atrakcyjnych akcesoriów dostępnych w domu.


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-28


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-29


kak-ispolzovat-nastennie-chasi-v-interere-gostinoj-33-foto-30

Obejrzyj film: 5 sposobów na. . DEKOROWANIE ŚCIAN (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send