Wskazówki dotyczące dekorowania mieszkań dla obrońcy dnia ojczyzny - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Dekoracja mieszkania do 23 lutego

Pin
Send
Share
Send
Send


„Dekorowanie mieszkania na Dzień Obrońcy Ojczyzny” brzmi jak żart. Z pewnością nigdy nie słyszałeś, żeby ktokolwiek to robił.
Dlatego postanowiliśmy o tym napisać! Z pewnością twój wybrany nie spodziewa się, że po powrocie do domu zobaczy mieszkanie, które zmieniło się specjalnie dla niego.

W tym artykule postaramy się dowiedzieć, czy w ogóle można udekorować mieszkanie do 23 lutego, a jeśli tak, to w jaki sposób.

Po pierwsze, zajmijmy się ogólną koncepcją. Istnieją pewne bardzo proste zasady, po których możesz z pewnością zaskoczyć i zadowolić swojego człowieka, niezależnie od jego stosunku do wojska i tego święta.

Jeśli nadal nie wiesz, dokładnie poznaj szczegóły dotyczące gustów i hobby mężczyzn. Jest to szczególnie ważne, jeśli mężczyzna nie był w wojsku.

Na tej podstawie dowiedz się, jak twój mężczyzna może być obrońcą. Cóż, przynajmniej teoretycznie. Skoncentruj się na stworzeniu wizerunku Obrońcy - to jest twoje główne zadanie.

Nie spiesz się, aby coś zrobić, nie myśląc o wszystkim. Kluczem do udanej dekoracji mieszkania 23 lutego nie jest zakup uroczych, pięknych lub pozornie odpowiednich rzeczy, ale kompetentny wpływ na psychologię mężczyzny.

Wybierz takie przedmioty i akcesoria do dekoracji, które sprawią, że mężczyzna będzie się z nim kojarzył.

Przed rozpoczęciem dekoracji warto zastanowić się, co jest właściwe, a co nie. W związku z tym warunkowo zidentyfikowaliśmy dwa typy mężczyzn, w zależności od ich związku z wojskiem i sprawami wojskowymi.

  • Militarysta. Wojskowy, służył w wojsku i jest z tego dumny, poważnie podchodzi do kwestii wojskowych lub przynajmniej gra w gry komputerowe o wojnie („Pole bitwy”, „World of Tanks”, „Call of Duty” i tym podobne).
  • Nawiązuje do armii, a sprawy wojskowe są neutralne, lubią fantazję / fantazję lub całkowicie przewlekłego pacyfistę.

Teraz, w oparciu o tę prostą (i bardzo przybliżoną, dokonujemy rezerwacji) typologię, postaramy się wypracować koncepcję dekoracji mieszkania dla mężczyzn każdego rodzaju.

Art of War

Jeśli twój człowiek jest militarystą, to przynajmniej przed 23 lutego masz szczęście. Możesz zrobić prawie wszystko. Pamiętaj: najważniejsze - trafić w cel i nie tak ważne jak. Girlandy z obrazami sprzętu wojskowego, plakaty z czasów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, zdjęcia z lat wojny, drukowane raporty o operacjach wojskowych - używaj wszystkiego. Bądź pewny, że nie tylko zadowoli mężczyznę z zewnątrz - będzie chciał dokładnie przestudiować wszystkie materiały. Aby urzec się wygrać! Najważniejsze jest to, że dekorując pokój, nie jest możliwe zablokowanie dostępu do jakiegokolwiek przedmiotu o istotnym znaczeniu dla mężczyzny, co może zepsuć całe wrażenie, którego stworzenie wymagało czasu i pieniędzy.

Jeśli człowiek nigdy nie służył w wojsku, w pełni skup się na nazwie święta. Niech człowiek zapomni o swoim sowieckim militarystycznym pochodzeniu.

Inna wojna

Co dziwne, dla tych, którzy nigdy nie służyli w wojsku, nie mogą rozpoznać maszyny nawet zgodnie z instrukcjami i nie są w stanie odróżnić klipu od sklepu, dokładnie takie same reguły działają. Dzieje się tak, ponieważ prawie każdy człowiek, nawet jeśli nie był dzielnym wojownikiem, przynajmniej raz wyobrażał sobie siebie jako takiego. Dlatego postępuj według tego samego wzoru, biorąc pod uwagę tylko hobby mężczyzn. Dla fanów Gwiezdnych Wojen, czołgów AT-AT lub myśliwców X-Wing, dla średniowiecznego kochanka, rycerzy i katapult itd.