Decor Apartments na 8 marca - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Przewodnik: udekoruj mieszkanie do 8 marca

Pin
Send
Share
Send
Send


Międzynarodowy Dzień Kobiet można słusznie nazwać świętem wiosny i życia. Jest to czas, kiedy pogoda zaczyna cieszyć się ciepłem, a kontuary kwiaciarni są wypełnione różnymi przyjemnymi aromatami. Ten dzień to dobry powód, aby pozbyć się zimowej otępienia i wypełnić mieszkanie farbami i wiosenną świeżością.

W ludziach jest wyrażenie „kto, jeśli nie ja”. Najprawdopodobniej będziesz musiał uporać się z dekorowaniem mieszkania do 8 marca. Ale jeśli spojrzysz na to z drugiej strony, jest to doskonały powód, by robić w domu to, o czym marzyłeś, ukrywając się za tym świętem.

Krok 1: Strategia

Dekorację mieszkania na wakacje można połączyć z ogólnym sprzątaniem po zimie. Umyj okna, wytrzyj najdalsze i trudno dostępne rogi mieszkania, a na koniec usuń wszystkie świąteczne dekoracje. Od razu poczujesz, jak twój dom jest pełen świeżości i wiosny.

Krok 2: Działanie

Jeśli zdecydujesz się zorganizować wieczór panieński lub spotkania z przyjaciółmi, pomyśl o udekorowaniu stołu i girland. Samo dekorowanie mieszkania jest bardzo proste. Twórz girlandy z papierowych kwiatów, zdjęć, wieszaj balony i stawiaj świece, ale nie zapomnij o ustawieniu stołu. Każdy szczegół jest tutaj ważny. Zastanów się nie tylko nad tym, jakie potrawy będziesz podawać, ale także jakie serwetki i ozdoby będą na stole.

Aby ozdobić stół, wybierz 2 lub 3 kolory podstawowe. Trzeci kolor lepiej wykorzystać jako dodatkowy element. Powinien być mniejszy niż inne kolory. Po wybraniu palety podnieś obrus, naczynia, serwetki. Pożądane jest, aby dekoracje stołu (posągi, świece, bukiety) nie wykraczały poza podstawowy schemat kolorów.

Jeśli do 8 marca dekoracja mieszkania będzie okazją do wypełnienia domu poczuciem wiosny, najpierw zmień elementy ogólnego wystroju pokoju. Powiesić jasne zasłony, zmienić poduszki dekoracyjne. Wszystkie rzeczy powinny być albo jasne, dostosowane do pozytywnych myśli, albo łagodne, związane z kobiecością.

Krok 3: Nie zapominaj o najważniejszych

Oczywiście głównym elementem tego święta są kwiaty. Pamiętaj, aby w wazonie umieścić piękny bukiet kwiatów. Niech stanie się centrum twojego mieszkania jako znak nowego nadchodzącego życia.