Projektowanie wnętrz salonu: trendy w ścianach i sufitach w małym mieszkaniu - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Projekt wnętrz salonu (50 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Salon to pulsująca energia twojego mieszkania. W pełni rodzina spędza tu wieczory, dzieląc się planami / pomysłami / życzeniami na najbliższą i dalszą przyszłość. Oto wskazówki i przyjazne wsparcie dla przyjaciół. Gospodyni domowa zbiera tu swoje koleżanki na herbatę bankietową. Dlatego terytorium przyjaźni / zrozumienia / dobrych / częstych spotkań powinno być szczególne. Stylowo nowoczesny, wygodnie funkcjonalny, pozytywnie kreatywny. Dlatego konieczne jest przemyślenie najmniejszego szczegółu projektu salonu, aby spełnić marzenie.


dizajn-interera-gostinoj-50-foto


dizajn-interera-gostinoj-50-foto.png">


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-2

Jaką kolorową tapetę wybrać, czy kupić żyrandol sufitowy czy limitowaną lampę podłogową, a może wolisz najnowszą kolekcję płytek ceramicznych „pod skórą”? Istnieje wiele pomysłów na wnętrze i więcej zdjęć w Internecie, które mylą wybór ...

Jednak decydując się na stworzenie prawdziwej bajki na terenie swojego salonu, nie powinieneś myśleć o dekoracji i akcesoriach. Zostaw je na później. Początkowo należy wziąć pod uwagę ważne aspekty, które pomogą określić możliwości i powiedzieć, czy na twoim terytorium jest możliwe zaprojektowanie salonu w nowoczesnym stylu.

Zastrzeżenie: rozważa się przykład małego pokoju (16/20 m2) w mieszkaniu Chruszczowa. Ponieważ stworzenie nowoczesnego, morskiego, historycznego lub naturalnego stylu w ogromnej hali własnego domu / domku / kamienicy nie jest trudne. Twoje życzenia plus projekt - i wszystko jest gotowe!


dizajn-interera-gostinoj-50-foto.jpeg">


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-5


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-7


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-8


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-9


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-11


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-2.jpeg">


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-12

Harmonia kompatybilności lub TOP-5 cech nowoczesnego stylu

Biorąc pod uwagę główne czynniki przy rozważaniu wielu pomysłów na wnętrze, po zapoznaniu się z kilkoma podobnymi projektami (jak np. W salonie - 16 m2 mieszkania M. Chruszczowa), postanowiłeś stworzyć salon w nowoczesnym stylu. Następnie powinieneś wiedzieć, że klasyczny projekt takiego salonu to połączenie kilku stylów - hi-tech / modern / solidnej angielskiej klasyki / minimalizmu.

Wynika to z faktu, że życie współczesnego człowieka jest dynamiczne, energiczne, nie toleruje niedociągnięć. Dlatego dla reszty terytorium wybranego przez ciebie stać się. Główne cechy takiego „vinaigrette” stylów pomogą Ci zrozumieć, które tapety / płytki / farby trzeba wybrać do dekoracji ścian / sufitu, które meble ustawić na zamówienie i jakie małe rzeczy wziąć pod uwagę, aby nasze plany odpowiadały rzeczywistości.


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-13


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-14

Ideą wnętrza jest nowoczesny styl. Zapoznaj się z funkcjami. To jest:

  1. Wystarczająca przestrzeń. I nie chodzi o obszar pokoju, ale o jego właściwe użycie. W centrum salonu znajduje się duży telewizor, stolik kawowy i meble tapicerowane. Peryferia to strefa gier na świeżym powietrzu dla dzieci, mini-stojak z ulubionymi książkami, drobiazgi.
  2. Funkcjonalność terytorium. Tutaj możesz powiesić płaszcz, tutaj - położyć filiżankę herbaty na półce, tutaj - „utopić” w swoim ulubionym krześle i obejrzeć interesujący film. Każdy mebel na swoim miejscu.
  3. Maksymalna wygoda i ergonomia mebli. Sofa, kanapa, pół krzesełka, miękkie tafty bezramowych mebli, gdzie bawią się dzieci lub bardziej surowe krzesła z oparciami / podłokietnikami, kwadratowy / prostokątny wysoki stół - do wyboru.
  4. Nowoczesne materiały. I to nie tylko wykończenie, ale także materiały, z których tworzone są zestawy mebli, a także tekstylia, a nawet akcesoria. Nie powinno być półśrodków.
  5. Schemat kolorów z jasnymi łatami. Mleczno-biały z ognistą czerwienią lub miękkim beżem z bakłażanem - wybierz. Kolory powinny być nie tylko harmonijne, ale także korzystne dla stanu psycho-emocjonalnego. to znaczy, powinni się zrelaksować i trochę uspokoić, trochę ożywić i ponownie dać nadzieję.

Główne kierunki i trendy w salonie w nowoczesnym stylu są teraz bardziej przejrzyste. Zyskaj wyobraźnię i kreatywność, poczuj przestrzeń i zostaw mini strefę dla każdego członka rodziny - a nowoczesny styl będzie twój. Warto pamiętać o maksymalnym komforcie / komforcie / funkcjonalności.

Ważny punkt: Co pozwoli ci zobaczyć swój własny pokój przed rozpoczęciem remontu? Specjalne programy komputerowe dostępne dla każdego doświadczonego projektanta. Wyraź swoje życzenia, nakreśl plan - a klasyczny projekt zadziwi cię. W przypadku małych: mistrzów wykańczających, aby zapewnić uprawnienia do „wyczarowania” naprawy. Aby przejść do tekstyliów, akcesoriów, drobiazgów ...


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-15


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-16


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-17

Nowoczesny design salonu to gra miękkich form i surowych linii, kombinacji terytoriów o różnej funkcjonalności, pełnego relaksu. Aby to osiągnąć, jest niemożliwe tylko w zależności od projektu, tutaj trzeba poczuć serce.

Na przykład tutaj, na tej ścianie, będzie wyglądać świetnie jako haft w ramce, ulubione zdjęcie, a nawet ... puzzle z obrazkami złożone przez całą rodzinę. Ciepłe, przytulne drobiazgi, tworzone ręcznie - to nie tylko trend w kierunku naturalności i oryginalności, ale także dodatek do energii i niemal klasycznej dekoracji.

Wyjątkowo - nowoczesne, stylowe, duże rośliny domowe będą wyglądać na specjalnie oświetlonej powierzchni. Żyjąc w nowoczesnym stylu - odwaga i emocje życia, fikus Benjamin, Fatty zwykły lub Monstera nadają salonowi uroku i komfortu.

W przeciwnym razie możesz zaaranżować pokój według własnego uznania. I zgodnie z zaleceniami profesjonalnego projektanta.


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-19


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-20


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-21


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-22


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-23


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-24


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-25


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-26


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-27


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-28


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-29


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-30


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-31


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-32


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-33


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-34


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-35


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-36


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-37


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-38


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-39


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-40


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-41


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-43


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-44


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-45


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-46


dizajn-interera-gostinoj-50-foto-47

Obejrzyj film: Jak urządzić mieszkanie w stylu nowojorskim? #projekt wnętrz #architekt (Październik 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send