Amerykańskie nowoczesne i klasyczne style w kuchni wnętrzach, salonie lub sypialni, cechy konstrukcyjne - Dom i styl - 2019
Dom i styl

Amerykański styl we wnętrzach domów i apartamentów (25 zdjęć)

Amerykańskie wnętrza - przestronne i eklektyczne, mogą być ciekawym rozwiązaniem dla nowoczesnego mieszkania i domu. To różnorodność mebli, połączenie kultur - razem dające wrażenie jedności.
Funkcje:

 • Eklektyzm. Kultura Indian, pierwszych osadników, innych narodowości i różnych krajów, ich różnorodne meble splotły się w amerykańskim wnętrzu. To dzięki tej różnorodności klasyczny design amerykańskich domów jest tak wszechstronny.
 • Niezwykle racjonalne wykorzystanie powierzchni domu. Amerykanie starają się być praktyczni, a jeśli mają wolną przestrzeń nad komodą lub w innym rogu domu, z pewnością skorzystają z niej z korzyścią. Domy rzadko używają nadmiarowych partycji. Na przykład wspólna przestrzeń kuchni i jadalni oraz salonu jest wspólna dla Amerykanów. W naszym kraju taka rozbudowa sali przyjęć jest również stopniowo wprowadzana do mas.
 • Scentralizowane rozmieszczenie mebli. Na przykład Amerykanie próbują zorganizować stoły do ​​salonu i jadalni, a także w kuchni, na środku pokoju, tworząc wyjątkową wyspę - to amerykański klasyk. Ten stół jest łatwy do podejścia z każdej strony. Ale oczywiście, aby tak ułożyć meble, potrzebujemy odpowiednich przestrzeni.
 • Mały wystrój. Amerykanie starają się być racjonalni, więc jest mało prawdopodobne, aby w domu zobaczyli loki, mnóstwo tkanin i niepotrzebnych bibelotów. Nawet projekt sypialni jest prosty i zwięzły.
 • Specyfika amerykańskiej dekoracji wnętrz i pomieszczeń - rodzaj koktajli z różnych gatunków i stylów. Meksyk przeplata się z Chinami, Skandynawią i Włochami. I wszystko jest harmonijne, wszystko wygląda wyjątkowo. Ten typ wnętrza domu zapewnia ogromne możliwości kreatywności. Sztuka loftu, popularna w dekoracji wnętrz w zaawansowanym Nowym Jorku, stała się liderem tego trendu.
 • Wnętrze amerykańskich domów zawsze sprawia wrażenie wolności, przestronności i lekkości. Wrażenie spontaniczności, mimo że może być starannie przemyślane przez najlepszych projektantów.
 • Komfort jest na pierwszym miejscu. Żaden Amerykanin nie poświęci swojej przyjemności na jakieś dekoracyjne, aczkolwiek piękne elementy.
 • Wnętrze apartamentów ma na celu to, że będzie często widywał przychodzących gości: przyjaciół, znajomych, krewnych. Dlatego jeśli ktoś ma nagrody, puchary, dyplomy, ogólnie rzecz biorąc, piękne rzeczy w domu - możesz być pewien, że na pewno znajdzie się w amerykańskim domu w widocznym miejscu. W sypialni takie rzeczy nie są przeznaczone. Oprócz nich powinni pozostać i składać komplementy odnoszącej sukcesy rodzinie.
 • W każdym amerykańskim domu nawet typowe będą z konieczności małe rzeczy, które odzwierciedlają indywidualność właścicieli. Amerykanie nie uznają żadnego autorytetu i głupio podążają za modą. Ogólnie rzecz biorąc, są bardzo pewni siebie, wielu z nich uważa się za nie gorszych projektantów niż najsłynniejsi ludzie w tej dziedzinie. Dlatego Amerykanie często wymyślają własne wnętrza. W każdym razie własnoręcznie skonstruowany lub wymyślony projekt będzie źródłem dumy dla właścicieli domów. Nawet jeśli tylko zebrał meble.
 • Meble to zazwyczaj proste linie, zwięzłe wzornictwo. Gospodynie domowe nie lubią chodzić po domu przez cały dzień, wycierając kurz z kępek i różnych półek. Preferowane są meble w jasnych odcieniach, zwłaszcza w sypialniach i salonach.
 • Bez ostrych narożników. Nawet gniazda i narożniki mebli w amerykańskim domu prawdopodobnie zostaną wygładzone.
 • Amerykanie uwielbiają antyki i vintage, a często odnajdywane są na rampach i w garażach, z dumą zdobią amerykańskie salony. Właściciele często je przywracają - a meble znajdują drugie życie. Wszyscy będą podziwiać umiejętność tworzenia nowych rzeczy ze starego, pięknego i wyjątkowego.Zwykły dom

W przeciętnym amerykańskim domu będą takie pokoje:

Kuchnia

Centrum domu, miejsce spotkań w godzinach porannych i wieczornych całej rodziny. Największą radością przeciętnej amerykańskiej gospodyni domowej będzie duża kuchnia. Ciasna kuchnia nie jest dla Amerykanów.

Amerykańska kuchnia oznacza wiele drewnianych powierzchni. Oprócz mebli drewno jest mile widziane w projektowaniu ścian, podłogi, sufitu. Im bardziej naturalne - tym lepiej. Dla salonu ten projekt jest również istotny.

Amerykański styl wnętrza często zapewnia połączenie kuchennego stołu z kontuarem barowym, do którego przymocowanych jest kilka wysokich krzeseł. Wygodne jest siedzieć tam i rozmawiać z gospodynią podczas gotowania.Pokój dzienny

Goście są mile widziani tutaj, nie ma zwyczaju zdejmowania butów ulicznych. Miejsce w salonie jest dla wszystkich. Najlepsze meble są tu widoczne. Zazwyczaj te duże i wygodne pokoje są zawsze na pierwszym piętrze domu i mają na celu spotkanie przyjaciół i przyjęcie gości.

Nieznani ludzie rzadko przechodzą przez amerykański dom na frontowych pokojach.

Funkcje:

 • Wszystko, z czego rodzina jest dumna, zostanie umieszczone w salonie. Przyjmuje się, że goście podziwiali i mówili komplementy.
 • Projekt obejmuje dużą miękką sofę i fotele.
 • TV - niezbędna część każdego amerykańskiego mieszkania, umieszczona w salonie. To jest centrum wszechświata dla rodziny. W sypialniach dzieci telewizor nie jest czasem instalowany, słusznie wierząc, że mają dość wspólnego.
 • Najczęściej salony amerykańskich mieszkań nie są zaprojektowane w tym samym stylu. Eklektyzm w ich dekoracji pojawia się bardzo wyraźnie. Na początku może wydawać się zbieżny i bez smaku, ale wtedy oko przyzwyczaja się i zdajesz sobie sprawę, jak przyjemnie i wygodnie możesz się czuć w tak zrelaksowanym wnętrzu domu.
Jadalnia

Amerykański styl we wnętrzu oznacza jego połączenie z kuchnią.

Co najmniej dwie sypialnie

Często te pokoje znajdują się na drugim piętrze, gdzie prowadzą schody. Projekt sypialni jest zazwyczaj lekki i delikatny.

Amerykanie zwykle mają jedną z największych sal w domu pod główną sypialnią. Do niej najczęściej dołączona jest osobna łazienka i garderoba. Sypialnie dla dzieci - w mniejszych pokojach, często z oddzielną wanną lub prysznicem.

Funkcje:

 • Na podłodze - dywan, dopasowany do stylu sypialni.
 • Łóżko w klasycznym stylu z pewnością składa się z wielu różnych podkładek.
 • Meble - lekkie i przyjemne dla oka.
 • Duże łóżko - centralny element amerykańskiej sypialni. Przy jego wygodzie i rozmiarze nie oszczędzą, jeśli pozwoli na to obszar mieszkania. A materace otrzymają najlepsze - nowoczesne modele ortopedyczne.
 • Sypialnie rzadko są pomalowane na różne kolory, ale będą tam używane tylko dwa podstawowe odcienie kojące. Na przykład modny design: połączenie beżu i czekolady lub mięty i cytryny.
 • Kinkiet nad łóżkiem, lampy na stolikach nocnych.Łazienka

Amerykanie nigdy nie kładą pralki w łazienkach, nawet jeśli obszar pozwala na umieszczenie co najmniej pięciu z nich. Dla takiego czysto funkcjonalnego sprzętu gospodarstwa domowego znajduje się komora w domu, a przeznaczenie łazienek - relaks i relaks.

 • Najczęściej łazienki są wykonane w jasnych kolorach.
 • Podłoga jest częściej układana z marmuru, rzadziej z płytek lub płytek.

Powierzchnia takiego mieszkania będzie całkiem przyzwoita według naszych standardów, mimo że według amerykańskiego rozmiaru jest nawet dość mała.
Funkcje dekoracyjne

 • Amerykańskie gospodynie domowe uwielbiają wazony, zwłaszcza duże wazony podłogowe. Zimą mogą być wypełnione pięknymi szklanymi kulkami i innymi ozdobnymi drobiazgami - ten wzór jest oryginalny i świetnie wygląda.
 • Magnesy na lodówkę są niezaprzeczalnym znakiem prawdziwego amerykańskiego domu. Jeśli rodzina często podróżuje, nie można nawet wątpić - zewsząd, z dowolnego miasta i wioski, przyniosą magnes.
 • Zdjęcia Są wybierane według twoich upodobań. Nawet jeśli styl obrazu nie pasuje do wnętrza mieszkania lub pokoju, Amerykanin nadal go kupi, jeśli chcesz. I najczęściej są zawieszone w specjalny sposób - po cztery sztuki każda, wybierając równy rozmiar.
 • Na krzesłach w jadalni i salonie zazwyczaj wkłada się hafty. Taka konstrukcja zapewnia komfort w pomieszczeniu.
 • Amerykańskie wnętrza niekoniecznie oznaczają nagrody, pamiątki, pamiątki. Zdjęcia rodziny w pięknych ramkach na pewno będą się prezentować w widocznym miejscu w salonie. To jest święte.
 • Na suficie lampy są rzadkie. Częściej są fani. I lampy - na ścianach, podłodze, stolikach nocnych. Ale w salonach nad dużym stołem wciąż umieszczają piękny żyrandol.

Ogólnie rzecz biorąc, aby ożywić wnętrze amerykańskich mieszkań jest bardzo proste, duże sumy i drogie meble nie są wymagane. Prostota i funkcjonalność, praktyczność i eklektyzm to główne cechy. Projekt domu z zadowoleniem przyjmuje także jasne kontrasty, zwłaszcza w salonie. Nie bój się jasnych kolorów i niestandardowych rozwiązań. Najczęściej są one bardzo udane, dając indywidualność salonu i osobliwy urok.