Mały projekt kuchni, nowoczesne trendy na rok 2019 - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Projektowanie małych i dużych kuchni (27 zdjęć): nowe elementy w 2019 roku

Pin
Send
Share
Send
Send


Nowoczesny design i wnętrze kuchni muszą spełniać wymagania ergonomii, praktyczności i wygody. Dziś kuchnia służy nie tylko jako miejsce do gotowania, ale jest także ozdobą i ozdobą każdego domu. Uosabia trendy fantasy i mody, dzięki czemu możesz stworzyć nowoczesny i niepowtarzalny projekt kuchni na 2019. W tym samym czasie kuchnia powinna pozostać zwyczajnym przytulnym miejscem do spędzania czasu z różnymi gośćmi i członkami rodziny.

Nowoczesne trendy w stylistyce kuchni są bardzo demokratyczne, dzięki czemu każdy może wybrać opcję, która będzie pasować do jego gustu. Duża gama rozwiązań teksturowanych, kolorystycznych i projektowych pozwala na stworzenie pięknego wnętrza w małej lub dużej kuchni, w tym 10 m².

 1. Nowe fasady zespołów kuchennych zazwyczaj pojawiają się w całkowicie gładkiej formie, akcesoria są ukryte;
 2. innowacje materiałów technologicznych umożliwiają zastosowanie imitacji surowców naturalnych, w tym w obszarach o nagłych zmianach temperatury i wysokiej wilgotności;
 3. nowoczesne systemy magazynowania wyróżniają się najnowocześniejszym sprzętem - zamykacze, regulowane podpory i amortyzatory stają się nieodzownym elementem wyposażenia wnętrz;
 4. Blaty są coraz częściej wykonywane w wersji cienkiej - błyszczące i eleganckie powierzchnie są odpowiednie dla każdego wnętrza przestrzeni kuchennej;
 5. wykończenie pokoju kuchennego w większości przypadków reprezentuje proste, monochromatyczne rozwiązania wykorzystujące neutralne kolory;
 6. Często prezentowane są nowe projekty kuchenne „bez wykończenia” - imitacja powierzchni betonowych i ścian z cegły.


2019-591


2019-592


2019-593

W 2019 roku nowoczesne trendy przejawiają się w neutralnych kolorach, naturalnych odcieniach i prostocie.

 1. Jako kolor podstawowy zaleca się wybranie neutralnych odcieni: w większości przypadków jest to czarny, szary i biały. Nawet uniwersalny beżowy kolor, który można dostosować do ciepłego lub zimnego wnętrza, ustępuje podstawowym odcieniom. W tym kontekście najbardziej modną i wszechstronną opcją jest kuchnia wykonana w kolorze białym. Nie jest konieczne wybieranie czystej bieli jako podstawy, możesz spojrzeć na bardziej interesujące odcienie - skorupkę jajka, kość słoniową i tym podobne. Wszechstronność bieli polega na tym, że idealnie nadaje się do kuchni w stylu prowansalskim, klasycznej kuchni o powierzchni 10 metrów kwadratowych oraz futurystycznego wnętrza o wysokim standardzie lub minimalizmu.
 2. Elegancki wygląd będzie wyglądem kuchni w 10 metrach kwadratowych w czarnych odcieniach. Dzisiaj ten kolor jest ultranowoczesną wersją projektu kuchni. Ciekawe akcenty kolorystyczne i właściwy układ pomogą czarnemu odcieniowi ujawnić się jeszcze szerzej. Modny czarny kolor w designie to doskonały wybór do pokoju kuchennego, ponieważ ciemna powierzchnia doskonale ukrywa zanieczyszczenia, które nieuchronnie pojawiają się podczas procesu gotowania.
 3. Obecne trendy zalecają również, aby wyglądać szaro. Wnętrze małej kuchni w kolorze szarym nie będzie nudne, wręcz przeciwnie, może wyglądać bardzo nietrywialnie i prezentacyjnie. Paleta szarych odcieni jest dość szeroka, może zawierać zarówno ciepłe, jak i zimne odcienie. Szary kolor należy również do uniwersalnych rozwiązań, może harmonijnie ujawniać wiele stylów, które wybierzesz dla swojej małej kuchni. W tej kuchni będzie wyglądać świetnie nowa technologia.


2019-595


2019-596


2019-597


2019-598


2019-599


2019-600

Wnętrze małej lub dużej kuchni pomoże poprawić wykorzystanie zasłon. Wybór zasłon może być inny, ale zaleca się przestrzeganie następujących trendów:

 1. estetyczne tekstury i kolory. Na przykład jedwab można łączyć z kleszczem, chociaż są to zupełnie inne tkaniny;
 2. kolory zasłon. Powinny to być głębokie, luksusowe i bogate kolory zasłon, które z pewnością będą w modzie. Najlepiej zainspirować się naturalnymi odcieniami.
 3. Ręczna kreatywność jest również modna. Ciekawy i oryginalny wystrój jest mile widziany.
 4. Nie możemy zapomnieć o ozdobie. Będą modne ozdoby zasłony, które ręcznie narysowane.


2019-604


2019-605

Trendy na mecie

Opcje wykończenia ścian kuchennych są bardzo liczne. Ściany mogą być wyłożone kafelkami, pełne wdzięku tapety, po prostu malowane lub panelowane. Główna zasada: powłoka musi spełniać wymagania pomieszczeń - być odporna na zabrudzenia, ciepło i wilgoć.

 1. Najbardziej popularnym rozwiązaniem w tym roku jest zwykłe malowanie ścian. Głównym warunkiem jest, aby ściany były gładkie i równe. Kolor jest korzystnie neutralny, a najlepiej biały. Prosta dekoracja ścian w ostatecznym projekcie nie zwraca na siebie uwagi, ale pozwala stworzyć bardziej przemyślane i interesujące wnętrze na tle.
 2. Kolejnym trendem w 2019 r. Jest dekoracja ścian pod murami z betonu, kamienia lub cegły. Imitacja nawierzchni betonowej będzie możliwa dzięki zastosowaniu płynnej tapety lub tynku dekoracyjnego. To będzie właściwe i malowanie. Cegła w tym samym czasie wymaga miejsca i nie nadaje się do małej kuchni. Jednak w przestronnej kuchni ściana imitująca cegłę będzie wyglądać bardzo korzystnie.
 3. Popularna będzie także dekoracja ścienna z płyt pilśniowych powleczonych PVC lub MDF. Współcześni producenci tworzą takie panele odporne na ciepło i wodę, a ich powierzchnia doskonale poradzi sobie z wpływem różnych chemikaliów podczas czyszczenia.

Trendy w wykończeniu sufitu nie są tak zmienne, sufity podwieszane lub podwieszane pozostają priorytetem. W kwestii oświetlenia najlepiej jest wybrać wbudowane światła. Oświetlenie punktowe to absolutny trend ostatnich lat, dlatego często sufity są wykonywane w dwóch poziomach, aby podkreślić obszar ich osadzania. Ponadto dwupoziomowe sufity pozwalają na strefowanie przestrzeni kuchennej. Niewątpliwym trendem w podłogach jest zastosowanie parkietu i gresu porcelanowego.


2019-606


2019-607


2019-608


2019-21.jpeg">


2019-609


2019-610


2019-611


2019-612


2019-613

Obejrzyj film: Marivobox #41 IDEALNY DOMEK - NOWY OGROMNY DREAMHOUSE!!! Unboxing po polsku z lalkami (Lipiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send