Rama do lustra z ich opcjami dłoni, pięknym i oryginalnym wystrojem - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Rama lustra we wnętrzu (54 zdjęcia): oryginalne dekory

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby stworzyć specjalny środek do wnętrza, aby był indywidualny, wyjątkowy, inny niż inne. A to może pomóc nie tylko projektantom, które są solidne. Taki niepozorny drobiazg, jako rama dla lustra, może być arcydziełem, przyćmiewać luksusowe meble lub ekskluzywne tkaniny. Najważniejszą rzeczą jest całkowita zgodność ze stylem, poręcznymi materiałami, udziałem kreatywności i ciepłem własnego serca. A twoi przyjaciele zostaną poproszeni o to samo!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-2


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-3


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-4


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-5


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-6

Nieprzyjazne lustro w ramce MDF kilka lat temu było obowiązkowym elementem atrybutu w korytarzu, salonie, a nawet łazience. Jego funkcja była praktyczna, bez śladu estetyki, jasności i stylu. Dzięki fantazji, dziś możesz tworzyć własnymi rękami prawdziwą magię, romantyczny cud lub delikatną nić wyrafinowania i arystokracji. A do tego nie trzeba wydawać dużo pieniędzy!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-8


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-9


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-10

W tym przypadku ramka będzie:

  • dekoracyjny mebel. Podkreśli szczególny styl wnętrza danego pokoju, nada element luksusu i szyku, stworzony zgodnie z własnym pragnieniem. Rama stanie się łącznikiem nie tylko między sobą a wnętrzem, ale także między nim a lustrem. I, jak wiecie, lustro jest magiczną rzeczą, która spełnia pragnienia;
  • element nastroju. Każdy członek rodziny i gość w Twoim domu będzie zafascynowany, oczarowany i zahipnotyzowany stylowym przedmiotem zdobionym własnymi rękami. Kadrowanie lustra pozwoli Ci się zrelaksować, życzyć sobie, zbudować cały zamek pomysłów i planów;
  • składnik fantasy. Postanowiliśmy dokonać liftingu, aby zmienić styl rustykalny na high-tech? Wymiana materiałów wykończeniowych, innego zestawu mebli i nowej ramy lustra - a nowy styl jest gotowy nawet bez projektu!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-11


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-12


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-13


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-14


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-15


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-16


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-17


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-18


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-19


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-20

Cel każdego z pomieszczeń i rama lustra: punkt kontaktu

Decydując się na stworzenie ramy z drewna własnymi rękami lub za pomocą kutych elementów, mozaiki lub rur gazetowych, należy zwrócić uwagę na cechy funkcjonalne pomieszczeń, do których przeznaczone jest lustro. Tylko w ten sposób możliwe jest wybranie najlepszych opcji dla materiałów i elementów złącznych zaprojektowanych tak, aby działały jak najdłużej.


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-22


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-23


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-24

Przekształć lustro w ramkę MDF może być kilka godzin. Najważniejsze - wybór materiałów i znajomość podstaw technologii. Z tym ostatnim nie będzie kłopotów dzięki Internetowi, a pierwsze to naturalne materiały.

Rama drewniana

Klasyczne wnętrze w naturalnych kolorach z łatwością ozdobi lustro w drewnianej ramie. Aby to zrobić, możesz ozdobić ramę naturalną okleiną lub zamówić ornament z tablicy. Jednocześnie wzór forniru lub rzeźba może służyć jako dekoracja.

Wiesz, jak sobie z tym poradzić? Następnie ornamenty i kwiatowe melodie doskonale nadają się do naturalnych stylów, roślinnych melodii dla historycznych, surowych linii rysunku lub abstrakcji dla współczesnych.

Znaczenie ma również kolor drewnianej ramy. A jeśli komuś wydaje się, że nie można zmienić naturalnego koloru wenge, popiołu, dębu, nie można w to uwierzyć! Łatwo jest uzyskać mleczny, ciemny, brzoskwiniowy lub oliwkowy odcień ramy, po prostu go pomaluj. Stworzenie prawdziwego arcydzieła pomoże jednej z technik starzenia się drewna, na przykład spękania. A siatka zmarszczek-siatek przypomni Ci luksus minionych dni!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-26


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-27


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-28


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-29


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-30

Metalowa rama

Metal jako ornament to monumentalność, pewien dystans i chłód. Jest niezawodny, praktyczny, trwały, dlatego idealnie nadaje się do minimalizmu lub funkcjonalnego stylu. Ozdoba ramy może być reprezentowana przez monochromatyczne płótno bez żadnych ozdobnych inkluzji. Kolor - srebrny, turkusowy, brandy i czarny węgiel.

Kuta rama z ozdobnym wzorem, ornamentem narodowym, unikalnym wzorem jest hołdem dla jednego ze stylów historycznych. Dodaj radości do koloru, a otrzymasz ramkę na przykład w stylu rustykalnym lub prowansalskim. Proste i stylowe, jasne i oryginalne, fascynujące!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-31


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-32


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-33

Twój wybór to prosty styl prowansalski, etno lotnicze, dobry kraj. Tutaj odpowiednie materiały i dekoracje, które są w twoim domu i twoje własne wysiłki. Weź miejsce dla kreatywności i stwórz niezwykłą ramkę!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-36


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-37

Cokół sufitowy lub listwa - jest to prosta opcja, dzięki której można ćwiczyć w elegancji ramy do lustra. Możesz wybrać cokół z wzorem i wystającymi elementami, szeroki lub wąski, pomaluj go w odcieniu monochromatycznym lub w kilku kolorach. Jednocześnie nie zapominaj, że cokół może być podstawą dekoracji. Na przykład, dołączając koraliki, pióra, monety, guziki, cyrkonie do cokołu, otrzymasz jasne rozwiązanie w stylu chebbi-chic, a melodia morska pomoże Ci stworzyć muszle, kamyki, kamyki, suszone wodorosty, a nawet kolorowy piasek. Mały trening - a wspaniałe arcydzieło jest gotowe!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori.jpeg">


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-38


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-39


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-40


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-41

Mozaika i kawałki płytek ceramicznych - świetna opcja dla naturalnych stylów. Jednocześnie takie materiały są zawsze w domu i aby stworzyć z nich pojedynczy ornament, mini-obraz jest nadal magiczny! Użycie suchych pąków kwiatowych, wstążek, koralików, elementów haftu, koronki w dekoracji ramek to urocza opcja dla stylu etno lub eko, starych stylów, które wymagają bogactwa, luksusu z prostych przedmiotów, jednego stylu. Monochromatyczny odcień ramy jest harmonijnym pomysłem wnętrza, a różne kolory i odcienie są okazją, aby rama z lustrem była głównym obiektem dekoracyjnym, bazą, punktem wyjścia. Ten element, który przyćmienie wszystko!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-42


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-43

Rodzaj vinaigrette: dla tych, którzy nie boją się fuzji, art deco i tym podobnych

Lustro ramki mdf można łatwo przekonwertować, jeśli nie boisz się eksperymentów. Odważnie i wyzywająco będzie wyglądać lustro w ramce z drewnianych spinaczy do bielizny lub kawałków starych płyt CD. Aby to zrobić, wystarczy przykleić istniejącą bazę. Ciekawą opcją jest opakowanie kartonowe do jaj, z każdej komórki, w której można stworzyć kwiat róży, a nawet kawałek tapety z teksturą. Najważniejsze - jasne dekoracyjne „chipsy” i kompetentne zapięcie.


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-45


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-46

Półka na ramy to oryginalny pomysł dla tych, którzy lubią praktyczność i funkcjonalizm. Jednocześnie półka na ramę może mieć zupełnie inną formę - prostokątną, owalną, kwadratową lub okrągłą. W niektórych przypadkach kształt ramy pomoże podkreślić lustro we wnętrzu, czyniąc je częścią ogólnego stylu pomieszczenia. Materiały - stare kieszonkowe książki, pudełka tego samego rozmiaru, inne duże przedmioty, które mogą służyć jako podstawa.

A ramka stała się atrakcyjna, oryginalna, fantastyczna!


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-47


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-48


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-49


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-50


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-51


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-52


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-53


ramka-dlya-zerkala-v-interere-54-foto-originalnie-dekori-54

Obejrzyj film: Szybkie Metamorfozy odc. 136 Klatka schodowa, program wnętrzarski, aranżacje wnętrz (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send