Łóżka piętrowe, wzory z szafą i stołem, piękne opcje - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Piękne łóżka piętrowe dla dzieci (63 zdjęcia)

Pin
Send
Share
Send
Send


Oryginalne i jasne rozwiązanie do pokoi dziecięcych - łóżko piętrowe. Jest praktyczny, wygodny i zawsze atrakcyjny dla dwojga dzieci mieszkających na tym samym obszarze. Rodzice muszą również wiedzieć o korzyściach, cechach konstrukcyjnych i zasadach bezpieczeństwa, aby przekształcić żłobek w bajkę!


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-2


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-3


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-4


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-5

Łóżko piętrowe: nie jest to ciekawostka, czy TOP-5 korzyści

Wiele opcji, różne materiały - matryca, płyta MDF / płyta wiórowa, innowacyjne tworzywo sztuczne, metal, wysuwane i transformatory - wszystkie, łóżka piętrowe dla dzieci. Kupienie takiej sypialni dla dzieci oznacza uwzględnienie jej pozytywnych aspektów.

Są to:

  1. Opcja dla małych pokoi. Takie łóżko zajmie minimum przestrzeni użytkowej, dlatego będzie więcej miejsca na strefę gier lub miejsce do nauki dla dzieci. W tym przypadku łóżko piętrowe byłoby odpowiednie i elegancko wyglądało we wnętrzu apartamentu typu studio lub „starego” pokoju gościnnego, nie krępując nikogo.
  2. Nie tylko terytorium odpoczynku, ale także liczne gry. Mebel będzie funkcjonalny i praktyczny, ale stanie się również wspaniałą jaskinią, statkiem lub rakietą. Nie tylko twoje dzieci, ale wszyscy ich przyjaciele mogą być widziani grając na łóżku. Niech tak będzie!
  3. Fascynujący projekt. Ze względu na cechy konstrukcyjne, bogatą paletę kolorów materiałów i ich naturalność taki mebel z łatwością dopasuje się do wnętrza pokoju dziecięcego w dowolnym stylu. W takim przypadku możesz wybrać model, skonsultować się z dziećmi i stworzyć specjalnie dla nich pokój. Wtedy będziesz mieć pewność, że dzieci będą wygodne, ciepłe, przytulne i ciche na swoim terytorium.
  4. Oszczędzanie budżetu rodzinnego. Nawet skomplikowany model przekształcającego łóżka lub wyciąganej wersji ze stołem / sofą / szafą będzie kosztował mniej niż zakup dwóch oddzielnych łóżek i wszystkich innych mebli potrzebnych w pokoju dziecka. Dlaczego więc przepłacać?
  5. Łatwość instalacji i obsługi. Wielu rodziców obawia się, że nie poradzą sobie z montażem takiego łóżka i jego późniejszym użyciem. Nie ma w tym nic niemożliwego, ponieważ producenci dbają o wszystko. Dlatego możesz nawet samodzielnie złożyć takie łóżko (schematy, instrukcje, liczne elementy złączne / części zamienne / osprzęt) są dołączone lub ... zaproś specjalistę. W niektórych firmach instalacja jest bezpłatna - i nie martwisz się o niezawodność i bezpieczeństwo łóżka.


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-6


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-7


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-8


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-9


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-10


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-11


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-12

Sekrety psychologii, a co z łóżkiem piętrowym

Tak więc, począłeś kupować wspaniałe łóżko dla swoich dzieci, dziewcząt i chłopców. Szaleją za opcjami i chcieli najbardziej fantastycznych. Jednak twoja decyzja jest bardziej praktyczna, a do wyboru masz wysuwaną wersję z szufladami, możliwość zamieniania się w sofę i wygodną klatkę schodową w celu zdobycia drugiego piętra. Dzieci nie mają nic przeciwko, czekają na moment, kiedy będzie można zagrać na drugim piętrze lub ukryć się przed rodzicami poniżej. W tym momencie przychodzi ważny moment, od którego zależeć będzie nie tylko „pogoda” w przedszkolu, ale także cała rodzina.

Po pierwsze, rodzice muszą rozdzielić podłogi łóżek dla dzieci. Zazwyczaj starszy chłopiec (lub dziewczynka) zajmuje najwyższą półkę. Młodsze dziecko sprawia, że ​​dolne piętro jest wygodniejsze. Tak więc obserwuje się hierarchię, której fundamenty należy układać w rodzinie, najmłodszy słucha starszego, starszy jest odpowiedzialny za młodszego.


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-13


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-14


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-15


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-16


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-17


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-18


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-20


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-21


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-22


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-23


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-24


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-25


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto.jpeg">

Funkcje projektowe lub nieskończone możliwości dzięki technologiom

Nowoczesne łóżko piętrowe dla dzieci jest dalekie od „żołnierskiego” odpowiednika, który niektórzy z nas mieli w dzieciństwie. Masywny, niezgrabny, niebezpieczny, ciągle piszczący i usiłujący się rozpaść.

Modele łóżek piętrowych to nie tylko dwa łóżka, jedno nad drugim. To przezorność każdej małej rzeczy / niuansów / szczegółów, kompetentny wybór akcesoriów, elementów złącznych, systemów przesuwnych i transformujących, materiałów.


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-26


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-27


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-28


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-30


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-31


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-32


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-33


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-34

Dlatego wybór jest dość oczywisty i może być:

  • wersja klasyczna. Stacjonarne łóżka znajdują się na różnych poziomach. Wygodna klatka schodowa prowadzi od dolnej podłogi do górnej, która może być wykonana zarówno ze stopni z balustradami i na przykład z szuflad na pranie zmontowanych w piórniku, których stopnie będą uchwytami. W przypadku takiego łóżka początkowo musisz znaleźć wygodne miejsce w pokoju, jeśli to możliwe i chętne, podłącz je do ściany dla maksymalnego bezpieczeństwa. Wiek dzieci wynosi od 4 lat;
  • chowane łóżko piętrowe. Ten model jest przeznaczony do pomieszczeń o niskich sufitach. Idealnie wpasuje się w takie wnętrze, ponieważ łóżko drugiego piętra w ciągu dnia będzie służyć jako miejsce do gier, a łóżko na pierwszym piętrze może być na przykład biurkiem, na którym dzieci będą uczyć się lekcji;
  • przekształcające łóżko. Coraz częściej staje się wyborem wielu rodziców, nie tylko ze względu na możliwość zaoszczędzenia wolnego miejsca w przedszkolu. Takie „przesuwanie nadgarstka” zmienia się w kanapę i biurko, w miejsce do zabawy z sofą lub pufą, w wielką szafę;
  • rozkładana sofa. Takie przekształcenie łóżka piętrowego dla dzieci jest idealnym pomysłem nie tylko na terytorium dziecka, ale także na całe małe mieszkanie. Wygodna sofa stanie się miejscem do gier i gości w ciągu dnia, w nocy - najwygodniejsze miejsce do spania dla dwóch ukochanych dzieci!


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-36


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-37


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-38


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-39


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-40


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-41

Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym stanie się centrum małego wszechświata, punktem centralnym, głównym obiektem funkcjonalnym i dekoracyjnym. Dlatego wybierając konkretny model, możesz wybrać paletę kolorów pomieszczenia, tkanin i innych elementów mebli.

Jednocześnie należy zwrócić uwagę nie tylko na materiały i jakość wykonania samego łóżka, ale także na paletę kolorów. Zbyt jasne kolory w dużych ilościach mogą zmiażdżyć dzieci, sprawić, że będą zmęczone i rozdrażnione. Nie potrzebujesz go, więc jasne miejsca w przedszkolu powinny wystarczyć do utrzymania aktywności i dynamiki. Wybór jest na korzyść żółtego i pomarańczowego, niebieskiego i oliwkowego, jasnoróżowego w przypadku małych księżniczek. Krótko mówiąc, kolor dekoracji łóżka i kolor pokoju powinny być atrakcyjne psychicznie i zachęcające dla twoich dzieci.


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-43


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-44


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-45


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-46


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-47

Ważnym aspektem wyboru łóżka jest kształt. Główną zasadą jest ergonomia. Małe dzieci nie powinny być ranione ostrymi narożnikami, wystającymi elementami, luźno dopasowanymi elementami sprzętu. Dlatego tylko wysokiej jakości, opływowy kształt, miękkie linie, zwłaszcza jeśli łóżko jest wybrane dla małych dzieci.

Kreatywne zaprojektowanie takiego łóżka jest gwarancją, że obu dzieciom się spodoba. Dlatego mile widziane są nie tylko kompetentne projekty i odpowiednio dobrane kolory, ale także elementy dekoracyjne. Na przykład, łóżko musi mieć kierownicę i kable (służące jako poręcz), żółw ma łapy i mały ogon. Wybierz ciekawe panele ścienne, aby ozdobić ścianę przy łóżku lub odpowiednie naklejki ścienne - i nie ma końca ku radości swoich dzieci!


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-48


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-49


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-50


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-51


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-52


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-53


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-55


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-56


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-2.jpeg">


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-57


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-58


krasivie-dvuhyarusnie-detskie-krovati-63-foto-59

Pin
Send
Share
Send
Send