W pokoju znajduje się przedpokój w stylu ekologicznym, salon, sypialnia, dzieci i wanna, piękny wystrój wnętrz i wystrój - Dom i styl - 2022
Dom i styl

Eko-styl we wnętrzu mieszkania lub domu (41 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Współczesny człowiek coraz bardziej otacza się innowacyjnymi technologiami i produktami syntetycznymi, odchodząc od natury. Ale wielu zaczyna zdawać sobie sprawę, że nic nie zastąpi przyjemnego spaceru boso po zroszonej trawie wcześnie rano lub świeżego oddechu lasu iglastego.

 1. Mieszkańcy miast, którzy nie mają okazji często wychodzić na spacer po ekologicznie czystym terenie. Dodając ożywione motywy do projektu swojego mieszkania, łatwiej jest ludziom pozbyć się depresji i złego nastroju, które często nękają pracowników biurowych.
 2. Letni mieszkańcy, hodowcy kwiatów i miłośnicy przyrody po prostu zmienią swój dom w prawdziwy raj, stawiając prawdziwą „oazę” w ścianach krwawego domu.
 3. Ci, którzy szukają różnorodności i nowych motywów. Przecież projekt w eko-stylu sali lub innych pomieszczeniach nie ma jasnych instrukcji i zasad, a może być uzupełniony nawet najbardziej śmiałymi pomysłami. Głównym postulatem dla niego jest wykorzystanie naturalnego wystroju i naturalnych kolorów.
 4. Ludzie, którzy dbają o stan ekologii i ich zdrowie fizyczne i duchowe.

Do najważniejszych zalet tego stylu we wnętrzu należą:

 • obecność relaksującego i komfortowego środowiska, które działa jako lek przeciwdepresyjny na wrażliwą psychikę mieszkańca megalopolis;
 • maksymalne wykorzystanie naturalnych materiałów w projektowaniu wnętrz;
 • obecność naturalnych składników, które są korzystne dla stanu psychicznego osoby;
 • brak konkretnych ram, które ograniczają wyobraźnię właściciela przy projektowaniu pomieszczeń;
 • elementy wystroju można tworzyć własnymi rękami, co przyczynia się do wyrażania siebie przez osobę.
  • Pomimo tego, że we współczesnym świecie technologii nie można zrezygnować z takich wygodnych dla nas urządzeń kuchennych jak kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, lodówka czy zmywarka, należy jednak przyznać, że kuchnia w stylu ekologicznym wygląda bardzo naturalnie i harmonijnie. Stosując odpowiedni wystrój w wystroju mieszkania, możesz przynieść bardziej przyjazne dla środowiska materiały. Odrzuć większość materiałów syntetycznych i nienaturalnych na rzecz bezpiecznych naczyń, wygodnych mebli, przyjaznej dla środowiska technologii i żyrandoli. Muszą zawierać naturalne stopy, które nie emitują substancji chemicznych. Aby wesprzeć ideę zdrowego stylu życia, radzimy kupować filtry do wody i kaptury.


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-6


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-7

   Salon w stylu ekologicznym

   Planując eko-styl w salonie, musisz być bardzo odpowiedzialny przy wyborze projektu, aby wnętrze było idealne. Należy starannie rozważyć jakość mebli i materiałów, wybór żyrandoli, kolor ścian, podłogi i ogólny wystrój salonu.

   Dekorację domu można rozpocząć od korytarza, który służy jako przestrzeń łącząca dla całej rodziny. Najpierw musi zapewnić komfort i ciepło do mieszkania.


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-10


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-11

   I jeszcze kilka niuansów

   Oświetlenie powinno być dużo. Upewnij się, że żyrandole oświetlają cały pokój, emitując naturalny żółtawy kolor. Ogólnie rzecz biorąc, w eko-stylu nie stosuje się masywnych masywnych żyrandoli. Najlepszą opcją jest oświetlenie wpuszczane. Jeśli marzenie o niezwykłych lampach nie opuści Cię, wybierz stylizowane żyrandole, które będą pasować do całego otoczenia.

   Łóżko lub sofa (jeśli jest to sypialnia) jest pożądane, aby szukać drewna, jest to możliwe - z częściami metalowymi. Możesz wybrać dowolny rodzaj drewna, który jest tylko dla duszy. Na czele łóżka na ścianie wykonaj obraz w postaci kobiety dostarczającej lub weź tapetę z wzorem imitującym rośliny lub trawę. Przy łóżku połóż stolik do kawy w postaci konopi. Zadbaj o dobre oświetlenie - lampki nocne nie będą bolały, jeśli będą obnosić się na ścianach swojego pokoju.

   Jeśli mieszkasz w mieszkaniu typu studio i nie masz tak dużej liczby pokoi, jak w prywatnym domu, połącz salon i hol w jednym pokoju. Projekty dla tego typu pomieszczeń są nieco trudniejsze do wykonania, ponieważ trzeba połączyć hall, studio i sypialnię. Ale nie zabiera miejsca. Sofa może się rozłożyć i stać się łóżkiem, co pozwoli zaoszczędzić miejsce. W nocy hala zmieni się w sypialnię. Technikę w hali można lekko zakryć, umieszczając ją na półkach w szafie wbudowanej.

   Eko-styl w łazience

   Aby stworzyć ekologiczny styl w łazience, wykonaj następujące pięć prostych wskazówek:

   1. Wprowadź naturalny zakres kolorów - przeważają odcienie brązu i zieleni z dodatkami bieli.
   2. Wybierając płytkę, zwróć uwagę na jej teksturę: obrazy z imitacją drewna, muszli i kamienia są dobre. Umieść matową matową matę na podłodze. Aby ozdobić ściany w łazience, kup kamyczek, instalację z bambusa lub pni drzew. Powiesić szkło z malowaniem.
   3. Dodatkiem do projektu łazienki będzie wykorzystanie ręcznie robionych artykułów. Włóż tkany kosz na pranie zamiast zwykłego plastiku.
   4. W żadnym wypadku nie zapomnij o roślinach. Są w łazience doskonale odświeżone wnętrze.
   5. W oknie, jeśli jest, powiesić zasłony wykonane z naturalnych tkanin: bawełny lub lnu. Jeśli z ornamentami, to motywy roślinne.


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-12


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-13


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-14

   Dzieci w stylu ekologicznym

   Rodzice, którzy chcą w jak największym stopniu chronić swoje dzieci przed kontaktem z chemikaliami, wybierają styl ekologiczny w projektowaniu pokoju dziecięcego dla swoich najmłodszych.

   Należy upewnić się, że pokój ma duże okno i dobre oświetlenie. Przykryj ściany tynkiem, boazerią, tapetą z lekkim ornamentem wegetatywnym. Jeśli chcesz czegoś egzotycznego, kup tapetę ze słomy lub bambusa. Aby uzyskać bardziej elegancki projekt dla dzieci, zrób fototapetę.

   Z wyprzedzeniem wykonaj projekt eko-domu. Lepiej skontaktować się z doświadczonymi architektami i projektantami, którzy pomogą ci wyposażyć każdy pokój, opisać jego projekt. Wykwintne drewniane schody, które wznoszą się na drugie piętro, z pewnością staną się własnością pokoju. Ściany i sufity powinny być wykonane w każdym pokoju z naturalnych materiałów, w pięknej kombinacji kolorów. Sofa, szafki, półki, stoły i krzesła są w szerokim wyborze w sklepach. Zanim je kupisz, najpierw sprawdź, z jakich materiałów są wykonane. Wybierz te, które nie zawierają szkodliwych substancji.

   Naturalny wystrój, wykwintne wzornictwo, odpowiednie połączenie kolorów, meble z naturalnego drewna sprawią, że mieszkanie lub dom stanie się przyjemnym miejscem do życia. Nawet naturalny aromat w pomieszczeniu zachwyci Cię świeżością i czystością.

   Kolekcja zdjęć


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-18


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-19


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto.jpeg">


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-20


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-21


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-22

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto.png">


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-23


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-24

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-25


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-26


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-27

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-29


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-30


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-31

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-32


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-33

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-34


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-35


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-2.jpeg">

   br>


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-36


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-37


   eko-stil-v-interere-kvartiri-ili-doma-41-foto-38

   br>

   Obejrzyj film: Nowoczesny Inteligentny Dom na Sprzedaż pod Warszawa . Projekt Home Koncept 26 (Październik 2022).

   Загрузка...

   Pin
   Send
   Share
   Send
   Send