Oświetlenie w projektowaniu krajobrazu, lampy dekoracyjne i latarnie na podwórku, na werandzie, na ścieżkach - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne ogrodu - stworzyć odpowiedni efekt (19 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Pełna harmonia we własnym obszarze - to nie tylko zadbane klomby i rabatki, basen i wstążka winnic, strefa rekreacyjna z piecem grillowym, ale także kompetentne oświetlenie ogrodowe. Jeden, który pozwoli na zorganizowanie imprezy tematycznej późnym wieczorem, obchodzenie rocznicy rodzinnej lub zorganizowanie herbaty bankietowej i zobaczenie wszystkiego w ogrodzie, jak gdyby po południu. Kilka ważnych momentów - i odpowiednio zaprojektowane, prawidłowo zamontowane, niesamowicie wspaniałe systemy oświetlenia krajobrazu zachwycają Ciebie i Twoich gości!

Wysokiej jakości oświetlenie działki ogrodowej to wydarzenie wymagające starannego przygotowania. Oczywiście, jeśli chodzisz po podwórku rzadziej w ciemności, możesz skorzystać z potężnej latarki, aw rogu werandy możesz naprawić prostą żarówkę.

Ale jeśli prywatny dom poza miastem służy jako główny budynek mieszkalny, to są też spóźnione powroty z pracy członków rodziny w samochodach i uroczystości zorganizowane wieczorem oraz sytuacje siły wyższej, kiedy oświetlenie w ogrodzie jest po prostu konieczne. Dlatego też, kompetentnie i skutecznie oświetlając podjazd do domu, kroki prowadzące na otwartą werandę, inne trudne miejsca są po prostu konieczne.


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-4


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-5


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-6

Tak więc oświetlenie krajobrazu nie jest wydarzeniem, które można sobie samemu poradzić. Potrzebujemy tu profesjonalistów, którzy mogą wziąć pod uwagę wszystkie subtelności i niuanse. O ile oczywiście nie masz na myśli oświetlenia ogrodowego, kilka żarówek o mocy 40 kW wiszących na rogach werandy.


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-10


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-11


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-12


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-13


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-14


dekorativnoe-naruzhnoe-osveshenie-sada-sozdaem-pravilnij-effekt-19-foto-15

Oświetlenie ogrodowe: różne opcje

Nieskończona gama lamp do oświetlenia krajobrazu pozwala wybrać opcję klasyczną, kulistą, LED, drogową lub inną. Nie należy jednak zapominać, że każda lampa do Twojej witryny to nie tylko piękno zewnętrzne, ale także pewne cechy jakościowe. Kompetentny projekt - a wybór jest dokonywany na korzyść najlepszych!

Lampy słoneczne - najlepsza opcja dla małego ogrodu lub okolicy. Gromadzą energię ze słońca w ciągu dnia, w nocy - dają. Jedną z głównych zalet jest mobilność: dziś z ich pomocą można wyróżnić pasek drzew owocowych, tworząc atmosferę magii, jutro - dekoracyjny staw, preferując element wody.

Klasyczne światła parkowe - Są to modele o wysokości od pół metra do 5 metrów. Przepływ światła z takiej lampy jest skierowany na bok, co nie pozwala na przykład na oświetlenie ścieżki, podczas której są obecne. Taka lampa w większym stopniu oświetla przestrzeń - dekoracyjne kolumny tarasowe, altanę, krzewy i drzewa. Najbardziej efektywne wykorzystanie klasycznych lamp - lampy podłogowe z wysokimi nogami.

Obejrzyj film: Oświetlenie zewnętrzne dekoracyjne Ranczo Smyczyna (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send