Barbecue Area at the Dacha, aranżacja i projekt Mangal, Pergoli lub Verandas z twoimi rękami na Zagorodny Plot, 58 pomysłów na zdjęcia - Dom i styl - 2020
Dom i styl

Miejsce do grillowania (58 zdjęć): pomysły na dekorowanie miejsca na relaks

Pin
Send
Share
Send
Send


Dawno minęły czasy, kiedy ludzie chodzili do swojej daczy tylko po to, by chwastować łóżka i żniwa. Teraz wielu ludzi mieszka na stałe poza miastem w pełni wyposażonych domach, a wielu stale jeździ do wiejskiego domu, zamieniając go własnymi rękami w miejsce na relaksujące wakacje z miasta. W związku z tym pojawia się pytanie o rozmieszczenie strefy podmiejskiej zgodnie z koncepcjami komfortu i przytulności. Najważniejszym czynnikiem jest obecność wyposażonego obszaru rekreacyjnego w naturalnych warunkach, w tym sauny i miejsca do gotowania.


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-2


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-3


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-4


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-5


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-6


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-8


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-9

Miejsca do grillowania

Gdzie w domku letnim lepiej zorganizować własne miejsce na grilla:

 • Idealnie, jeśli przy początkowym planowaniu krajobrazu daczy, miejsce na teren rekreacyjny zostanie już włączone do projektów.
 • Konieczne jest, aby miejsce do grillowania harmonijnie pasowało do otaczającego krajobrazu i harmonizowało z ogólnym stylem domu.
 • Zadbaj o to, aby wysokiej jakości i szerokie ścieżki asfaltowe lub ceglane były układane w tym ważnym obszarze. W tym przypadku, o każdej porze roku iw każdych warunkach, można łatwo dotrzeć do miejsca na grilla i korzystać z miejsca odpoczynku zgodnie z jego przeznaczeniem. Zyska na tym projekt krajobrazu witryny. Wanna i plac zabaw powinny być również połączone z domem tymi samymi ścieżkami.
 • Lepiej jest zrobić miejsce na grilla pod baldachimem. Chroni to przed opadami atmosferycznymi i złą pogodą. Dobrym rozwiązaniem byłoby również umieszczenie miejsca na grilla w pobliżu altanki już zainstalowanej przez użytkownika. Taras może służyć jako miejsce tymczasowego zakwaterowania podczas złej pogody terenów rekreacyjnych, a także altana.
 • Należy pamiętać, że dym z pieca i placu zabaw nie jest zbyt często „połączony”. Aby to zrobić, musisz dowiedzieć się o róży wiatrów, która jest charakterystyczna dla miejsca twojego domku letniskowego. Kąpiel nie powinna również przeszkadzać dzieciom w bezpiecznym zabawie z tego samego powodu, dla którego jest dym.
 • Rozmieszczenie grilla w pobliżu domu jest niepożądane. Zapobiegaj tym pomysłom w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.
 • Także w pobliżu drzew lepiej nie mieć miejsca na grilla. Ponownie, wymagania bezpieczeństwa pożarowego.
 • Miejsce na grilla na trawie spowoduje stratowanie trawy. Dlatego też, przygotowując projekt dla obszaru rekreacyjnego, należy pamiętać, że najlepiej jest utwardzić go cegłą lub kamieniem. To odróżni go jako oddzielną strefę, a jednocześnie chroni przed iskrami, które mogą wylecieć z pieca. Ponadto, piecyki i inne projekty kuchni są również lepiej umieścić na solidnej, ognioodpornej powierzchni. Miejsce z cegły będzie bardziej korzystne, bardziej praktyczne i bezpieczniejsze.
 • Miejsce na grilla najlepiej zrobić za domem, z dala od ciekawskich oczu, przedniej części i ogrodzenia.
 • Unikaj pozostawiania łatwopalnych i łatwopalnych substancji, takich jak benzyna i inne rzeczy w pobliżu miejsca do grillowania. Dzięki temu możesz wywołać pożar w miejscu i domu.
 • Nie zapomnij o dobrym oświetleniu punktowym. Możesz używać świateł ulicznych, diod LED i baterii, a na święta - pięknych girland, które ozdabiają krajobraz.


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-10


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-11


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-12


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-13


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-14


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-15


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-16


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-17


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-18


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-19


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-20


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-21


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-22


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-23


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-24


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-25


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-26

Rozważ najpopularniejsze opcje aranżacji miejsca na grilla.

 • Strefa rekreacyjna w brutalnej wersji kamienia naturalnego lub cegły będzie świetnie wyglądać, jeśli dom i altana będą wykonane w tym samym stylu.
 • Aranżacja drewnianego grilla wygląda bardzo dekoracyjnie i malowniczo. Jednak w tym przypadku trzeba zadbać o specjalną impregnację drewna, która ochroni miejsce przed ogniem. Taka impregnacja dotyczy kąpieli.
 • Używając dekoracyjnych cegieł o różnych kolorach, możesz samodzielnie tworzyć wiele ciekawych projektów. Na werandzie i domu możesz również użyć tego samego materiału do dopasowania.
 • Tynkowane powierzchnie stworzą bardzo piękne, teksturowane wykończenie. Ponadto kolor tynku można układać zgodnie z ogólnym stylem. Altana, taras - należy połączyć cały projekt witryny.
 • W śnieżnobiałej wersji miejsca do grillowania w domku wygląda elegancko i stylowo. Jeśli jednak masz dzieci, taki projekt zniknie bardzo szybko. Dlatego lepiej jest wybrać bardziej praktyczne kolory do dekoracji, najlepiej ciepłe, naturalne odcienie. To samo dotyczy projektowania wanien.
 • Jeśli nowoczesne materiały i minimalistyczny styl nie wymyślą lepszego projektu niż high-tech krajobrazu. W tym przypadku możesz użyć metalu, plastiku, ciemnych kolorów i eleganckiego wyglądu. Odpowiednia altana i stylowe grille uzupełnią projekt.


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-28


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-29


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-30


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-31


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha.jpeg">


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-32


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-33


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-34


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-35


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-36


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-37

Zastanów się, jakie funkcje ma piec do grilla i dlaczego powinniśmy wybrać opcje dla tego konkretnego pieca, który ma zostać zainstalowany na terenie kraju.

Można po prostu powiedzieć, że piec do grilla jest tym samym kominkiem, ale stoi tylko na zewnątrz. A ten kominek jest przeznaczony przede wszystkim do gotowania na nim - część pysznego grilla będzie mile widziana wieczorem po pracy. Jednocześnie taki ceglany piec służy jako centrum miejsca, wokół którego gromadzi się cała rodzina, przyjaciele i domownicy.

Zalety piekarnika:

 • Jeśli możemy użyć zwykłego piecyka tylko wtedy, gdy jest dobra pogoda na zewnątrz, wtedy grill pod dachem i wyposażona platforma zapewnią nam smaczne dania w deszczu, a nawet w śniegu.
 • Zaletą jest to, że nawet w bezpośrednim sąsiedztwie pieca nie będzie nasiąknięty dymem z produktów do gotowania. Co czasami się dzieje, na przykład, w pobliżu wanny, gdy jest podgrzewana.
 • Nowoczesne projekty pieców są ognioodporne.
 • Piec jest bardzo dekoracyjny, sam w sobie zdobi krajobraz krajobrazu daczy. Miejsce na grilla może stać się prawdziwym miejscem spotkań dla wszystkich gospodarstw domowych. Jeśli będziecie w harmonii z otaczającą przestrzenią, taka strefa, jak taras i altana, stanie się waszym ulubionym miejscem w kraju.
 • Miejsce do grillowania tradycyjnie obejmuje instalację nie tylko jednego pieca. Projekt powinien również obejmować krzesła lub krzesła, stół. Jego konstrukcja, przynajmniej z cegły, z drewna, jest uznawana za małą wyspę, gdzie wszyscy czują się komfortowo. A zainstalowane obok przenośne grille pozwolą na gotowanie potraw w kilku wariantach.
 • Miejsce na grilla uwalnia ludzi od konieczności gromadzenia się w ciasnej kuchni wiejskiej w domu. Z reguły jest dużo bardziej przestronny na świeżym powietrzu, nie jest tak gorąco gotować własnymi rękami latem, a naczynia na ogniu są zwykle bardziej apetyczne i smaczniejsze niż na przykład gotowane na kuchence elektrycznej w domu.
 • Piec do grillowania pozwala nie tylko upiec i upiec mięso, ryby i warzywa, ale także wypalić je, co nadaje potrawom doskonały smak i aromat. Liczne pomysły kulinarne można z powodzeniem wdrożyć pod dachem grilla.
 • Piec może być stacjonarny i przenośny. Ta druga opcja może być wygodna, jeśli nie chcesz wyposażać stałego miejsca na grilla i planujesz po prostu przyjeżdżać do kraju od czasu do czasu i być w stanie szybko gotować pyszne dania na ogniu. Nadaje się do imprez okolicznościowych i „najazdów” do kraju. Po użyciu nie jest trudno złożyć i złożyć konstrukcję do następnego razu. Przypomina to zwykły kocioł. Przenośny piekarnik jest tańszy niż stacjonarny odpowiednik, jednak ma mniejszą funkcjonalność niż nie pozwoli na realizację niektórych pomysłów kulinarnych i nie ma możliwości wyprowadzania dymu. Z drugiej strony, nie ma potrzeby zmiany już opracowanego projektu krajobrazu działki pod strefą grilla, przenośna kuchenka może być umieszczona na werandzie, a altana jest idealna do wypoczynku i zabawy.
 • Jeśli planujesz zrobić szopę, upewnij się, że zaplanowałeś także otwór, w którym będzie dym z pieca.
 • Podziel miejsce na grilla na 2 części: funkcjonalne z kuchenką i relaksem - ze stołem i krzesłami / fotelami. Spraw, by część relaksacyjna była przestronna, aby wszyscy goście czuli się w niej komfortowo.


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-39


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-40


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-41


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-42


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-43


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-44


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-46


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-47


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-48


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-49


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-50


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-51


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-52


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-53


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-54


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-55


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-56


zona-barbekyu-58-foto-idei-oformleniya-mesta-dlya-otdiha-57

Obejrzyj film: 5 sposobów na. . ODJAZDOWE FOTKI (Wrzesień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send